Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Najnowsze recenzje. Najniższe ceny. Idealne miejsce do zarezerwowania hotelu.

“najlepsza” 5 na 5 punktów
Restauracja Stara Piekarnia — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Stara Piekarnia
Kuchnie: Polska, Europejska
Rybnik, Katowice, Poland
Liczba recenzji: 5
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“najlepsza”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 12 września 2013

restauracja jak dla mnie najlepsza w regionie.wszystko do siebie pasujące zarówno wystrój jak i bardzo smaczne jedzenie.desery wyśmienite szczególnie strudel.

• Data wizyty: lipcu 2013

Jastrzębie Zdrój, Polska
Liczba recenzji: 44
22 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 47
“rewelacja !!!!!!!!! wspaniała atmosfera, genialne smaki, przemiła obsługa - czego chcieć więcej ?”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 10 sierpnia 2013

Spędziliśmy wraz z żoną cudowny wieczór w fantastycznym miejscu, miejscu tak pięknie wpisującym się zarówno architektonicznie jak i swoją wielką gościnnością w w historię Pszczyny, kulturę regionu. Zaplanowałem kolację w Starej Piekarni jako zwieńczenie wspaniałego koncertu fortepianowego na zamku pszczyńskim. Już od pierwszego maila związanego z rezerwacją czułem, że wybór właśnie tej restauracji będzie strzałem w 10 :) Pani Daria z którą ustaliłem szczegóły via e-mail, stanęła na wysokości zadania, stolik był IDEALNY, to był dobry początek tego co miało nastąpić , i nastąpiło - na przystawkę krewetki - absolutnie fantastyczne !!! podane z ciepłą chrupiącą ciabattą mmm :) danie główne to pstrąg z ziemniakami w skórce i sałatką z pomidora - proste, pyszne, doskonałe !!!! najlepsze zawsze zostawiam na koniec, w tym wypadku kropką nad i wspaniałej kolacji był cudowny deser - parfait z chałwy ! O Jezu nawet jak teraz o tym myślę to marzę o powrocie :) tym bardziej że było nam w Piekarni bardzo bardzo dobrze cudowne jedzenie i ta atmosfera - tak sympatycznego kelnera jak Pan Mateusz, dawno nie spotkałem :) dbajcie o niego !!! jest doskonałą wizytówką tego cudownego miejsca:) pozdrawiamy serdecznie cały zespół. I jeszcze raz pięknie DZIĘKUJEMY Ocena 5/5

• Data wizyty: sierpniu 2013
Dziękujemy, MichalBalazy
Liczba recenzji: 21
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 128
“Pszczynski nr 2”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 3 października 2012

To moja druga ulubiona restauracja w pszczynie. Ciekawe i przytulne wnętrze, miła i profesjonalna obsługa, a jedzenie smaczne i obfite. Jedyne zastrzeżenie - w dni powszednie kucharz czasem idzie na łatwiznę i posilkuje się knorrami Np.w sosie Jeśli ktoś nie lubi takich rzeczy, niech się lepiej upewni przy składaniu zamówienia, ale to jedyny zgrzyt. Wegetarianie znajda coś dla siebie, a obsługa chętnie organizuje coś spoza oficjalnego menu, aby zadowolić klienta. Lubię tu wracać. Osobom spoza śląska polecam śląskie specjały, w tej restauracji jest okazja Ich poznania od najlepszej strony.

• Data wizyty: czerwcu 2012
Dziękujemy, Aleksandra N