“Cudna sprawa.”

Restauracja Wodna Wieża
Nr 1 wśród 29 Restauracje (Pszczyna)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Kuchnia typu Fusion
Liczba recenzji: 2
“Cudna sprawa.”
Zrecenzowano: 28 lutego 2017

Wizyta była dość przypadkowa przy okazji zwiedzania Zamku Pszczyńskiego. Dostaliśmy miejsca bez problemu, obsługa była profesjonalna, wystrój wnętrz olśniewający, dania smakowały wręcz wybitnie, a widok z ósmego piętra dopełniał doskonałego obrazu. Kelner z anielską cierpliwością odpowiadał na pytania ośmioletniego śmiałego chłopczyka, a na koniec niespodzianka - dla każdego pączek z maracują lub czekoladą. Pycha!

• Data wizyty: lutym 2017

10 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Niepowtarzalne doznania kulinarno-wizualne..”
Zrecenzowano: 21 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Z uwagi na brak czasu napisze krótko - miejsce jest rewelacyjne tak z uwagi na całkowicie oryginalny / designerski i niepowtarzalny wystrój jak również z uwagi na wyśmienitą kuchnie. Karta dań krótka, wszystkie dania to małe dzieła sztuki.
Ceny dość wysokie ale nie przesadnie:
przystawki 20-30zl

5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Płacimy za wystruj”
Zrecenzowano: 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo skromne menu. Bardzo wysokie kwoty dań, które nie zachwycają. Mieliśmy odczucie, że rachunek pokrywał koszt przebywania w nietuzinkowym miejscu. Warto przyjechać, żeby zobaczyć wnętrza jak i panorame Pszczyny.

Data wizyty: lutym 2017
5 Dziękujemy, JestemNaDiecie
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 20
6 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Unikatowe miejsce”
Zrecenzowano: 16 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Jedyne takie miejsce.Nie spotkałem się z takim oryginalnym lokalem a odwiedziłem przeróżne. Pyszne jedzenie,profesjonalna obsługa,łatwy dojazdo,niepowtarzalny wystrój i klimat. Bardzo Polecam.

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Krzysztof K
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 25
13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 21
“Gdyby można było dać 10 kropek, dałabym”
Zrecenzowano: 11 lutego 2017

Miejsce niezwykłe i doskonałe miejsce. Wnętrze jakby z XIX-wiecznych powieści fantastycznych - sprawia wrażenie jakiejś wielkiej maszyny, jednak nie przytłacza, lecz staje się przyjazne, nie drażni, lecz zachwyca. Jednak nie samo wnętrze czyni restaurację - ją tworzą potrawy i obsługa. O jedzeniu można powiedzieć tylko jedno - doskonałe to za mało powiedziane. Obsługa też na najwyższym poziomie -zarówno pani w recepcji, jak i obsługujący nas kelner byli w stu procentach profesjonalni: kompetentni, nienarzucający się, w naturalny sposób mili. Czekam z niecierpliwością na następny pobyt w Pszczynie, żeby doznać kolejnej rozkoszy kulinarnej.

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Katarzyna K

Restauracja Wodna Wieża — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Wodna Wieża ? Podziel się wrażeniami!