Niesamowite zwierzęta w Puszczy Pszczyńskiej

Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi ,można zobaczyć małe żubry ze swoją mamą ,karmienie ich i... Przeczytaj więcej

turystka16
Katowice, Polska
Dobry spacer.

Miejsce na niedługi spacer, pooglądanie walorów przyrody, żubrów i wielu mieszkańców lasu. Obok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
wiesiekk2016
Pszczyna, Polska

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na bardzo krótka wizytę. Nie było tam zbyt wiele do oglądania. Polecam wizytę w czasie karmienia, bo wtedy rzeczywiście tam się coś dzieje. Zwierzęta trzymane są w dobrych warunkach.

Dziękujemy, hen_daleko
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Zabytkowy Park Pszczyński i jego zwieńczenie, czyli Pokazowa Zagroda Żubrów to wspaniałe miejsce, które obowiazkowo trzeba zobaczyć podczas pobytu w Pszczynie. Oprócz żubrów możemy podziwiać lisy, daniele, sarny, jelenie, osły, pawie (wolno chodzące) oraz przepiękne muflony.
Ceny wejściowek bardzo przystępne, tym bardziej że istnieje mnóstwo zniżek (dla dzieci, grup, rodzin, emerytów itd.).

1  Dziękujemy, Magdalena T
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry pomysł na spacer. Zagroda jest mała, wejście nie drogie. Wydaje mi się, że zwierzęta mają stosunkowo dobre warunki, ale żubrów widziałam tylko 5, w tym tylko jeden duży.

Dziękujemy, nika241095
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zagroda zaaranzowana w ciekawy sposob. Poza zubrami sa jeszcze osly, sarny, lisy i inne zwierzeta. Polecam tarasy widokowe. Atrakcja na okolo 30 minut.
Polecam przyjsc w porach karmienia zubrow.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Żubra ciężko spotkać w naturze, stąd pomysł na pokazową zagrodę wydaje się dobry. Dodatkowo można zobaczyć tam kilka innych zwierząt jak daniele, jelenie, lisy czy pawie. Niestety cena 16 zł za atrakcję, którą można zwiedzić w 20 minut wydaje się wygórowana. Zwłaszcza jeśli porównamy to do cennika zoo, gdzie za kilka złotych więcej można spędzić cały dzień. Mam mieszane uczucia co do tego miejsca. Żubry są ważne, ale nie tylko pieniądze się liczą.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, SilesianGirl