“Ciekawe miejsce”
Zagroda Żubrów — recenzja

Zagroda Żubrów
Nr 2 wśród 9 atrakcji (Pszczyna)
Informacje o atrakcji
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 101
10 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 23
“Ciekawe miejsce”
Zrecenzowano: 2 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Dziś oglądaliśmy zagrode żubrów. Bardzo ciekawe miejsce.Spędzaliśmy ciekawie czas.Panie pracujące w kasie i budynku edukacyjnym sa bardzo miłe kompetentne. Dla nas dwojga wyświetlono film w 3D o histori żubrów w Pszczynie za co serdecznie dziękujemy. Polecamy na spacery zarówno we dwoje jak i z dziećmi Każdy coś znajdzie dla siebie

Data wizyty: marcu 2017

15 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 14
“Spoko :)”
Zrecenzowano: 14 lutego 2017

Trafilismy tam przez przypadek, ale jak to bywa bylo milo :) Pierwszy raz w zyciu widzialem zubra 1:1 i robi wrazenie nie male :). Polecam

Data wizyty: sierpniu 2016
Dziękujemy, Krzysztof D
Liczba recenzji: 36
25 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Raczej dla młodszych”
Zrecenzowano: 30 stycznia 2017

Super miejsce. Oprócz zagrody żubrów na miejscu jest niewielkie muzeum i kilka wybiegów dla zwierząt spotykanych w Polsce. Polecam szczególnie rodzinom z dziećmi.

Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, Kasia K
Kraków, Polska
Liczba recenzji: 29
10 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Żubry i nie tylko”
Zrecenzowano: 22 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Żubry dobrze widoczne. Można je obserwować zarówno z dołu jak i z góry (z podestu). Doskonała atrakcja dla dzieci. Zagroda jest usytuowana w mini zoo które znajduje się w malowniczym parku.

Data wizyty: sierpniu 2016
Dziękujemy, wirzbo
Trzebnica, Polska
Liczba recenzji: 42
5 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Ciekawe miejsce ”
Zrecenzowano: 8 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Zagroda jest ładnie położona. Można podejść naprawdę blisko do zwierząt. Posiada niewielką część edukacyjno- muzealną.
No i co dla nas okazało się najciekawsze, a w niej nie tylko żubry. Na nas największe wrażenie zrobił lis widziany z naprawdę bliska.

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Panewcia

Zagroda Żubrów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Zagroda Żubrów? Podziel się wrażeniami!