Super miejsce

Polecam wszystkim, którzy lubią obcować z naturą.Świetne miejsce, bardzo malownicze. Można naprawdę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Stay773353
Polska Południowa, Polska
Nostalgiczny spacer w pięknym Parku Pszczyńskim.

Piękne miejsce do spaceru szczególnie w upalne dni ,wśród starych drzew/pomniki przyrody... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
turystka16
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywam w parku raz do roku i zawsze robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ogromny teren, każdy znajdzie swoje miejsce, super można się oderwać od codzienności i spokojnie wypocząć z rodziną z dziećmi. Nie wszędzie może chodniki są idealne ale to nie umniejsza wartości parku. Do szybkiego zobaczenia!

1  Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Miejsce z niesamowitym potencjałem, ale brakuje nie co rozsądnego gospodarowania i ożywienia tego miejsca. Weekendami park żyje niezliczonymi tłumami turystów, pojedyncze koncerty, imprezy- gdzie co niedzielne koncerty przed pałacem. Sporo miejsce, które dziko zaczynają zarastać, również sporo śmieci, a wieczorami różne towarzystwo. Park piękny, ale można by wiele jeszcze poprawić.

Dziękujemy, Piotr N
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Wspaniały park, ciągnący się kilometrami z mnóstwem atrakcji: historycznych (groby Anhaltów), arkitektonicznych (Skansen, Herbaciarnia), przyrodniczych (Pokazowa Zagroda Żubrów), a wszystko otoczone zadbanymi, czystymi alejkami z uroczo ustawionymi ławeczkami nad stawami, na wysepkach, wsród morza drzew - wspaniała forma dla pieszego relaksu, choc nie tylko, bo w parku jest kilka tras rowerowych, a całość mozna przemierzać również sprzętem czterokołowym, wypożyczanym przy Stajniach Książęcych.

1  Dziękujemy, Magdalena T
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Park jest zachwycający o każdej porze roku! Można bardzo długo po nim spacerować , z racji dużej ilości ścieżek. W weekendy trochę zatłoczony , wiec warto przyjechać w tygodniu. Polecam

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubię tutaj wracać.Szczególnie wiosną, kiedy kwitną azalie.Park jest bardzo urokliwy i naprawdę polecam wizytę tutaj.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Agnieszka S