Pszczyna

“Polecam”
Patio Con Gusto — recenzja

Patio Con Gusto
Nr 27 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

W sierpniu organizowaliśmy tu przyjęcie weselne mojej córki.Fantastyczne jedzenie, miła obsługa ,piękna sala.Serdecznie polecam

Dziękujemy, ula7277

Zrecenzowano 7 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Kuchnia bardzo dobra, świeże składniki, duże porcje i przystępne ceny. Niestety prawie zawsze zamknięte - obecnie chyba raz w tygodniu otwarte dla osób poza grupami zorganizowanymi

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Ssiwek
Zrecenzowano 4 stycznia 2017

Po dwóch nieudanych próbach wreszcie udało nam się zjeść w tej restauracji. Dwa razy lokal był całkowicie zarezerwowany. Sugeruje lepiej zadzwonić zanim się tam wybierzecie bo lokal jest na uboczu.

Jedzenie bardzo smaczne, ale chyba tylko tyle. Nic mnie nie zauroczyło tak żeby wrócić tam ponownie i za niczym nie będę tęsknić.

Restauracja jest spora przestronna,sterylnie biała a kelnerzy sztywni. Mimo,iż w restauracji byliśmy tylko my i drugi stolik a kelnerów dwóch to nie mogliśmy się doczekać na rachunek. Po 20 minutach wstaliśmy i zapłaciliśmy przy barze.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Erna83
Zrecenzowano 13 grudnia 2016

Ostatnio byłam w tym miejscu dwa razy. Jedna wizyta lepsza od drugiej. Jedzenie smaczne, pyszne, porcje wielkie. Skosztowałam jagnięciny, kaczki z kluseczkami. Mogę gorąco polecić stek smażony przy stoliku na gorących kamieniach - takim daniem zachwyciłam się kiedyś w Portugalii. Teraz wraz z moimi koleżankami mogłam smakować tak przygotowanego mięsa w Polsce. Na deser mufinki czekoladowe na gorąco - bomba. Do tego czerwone wino w przystępnych cenach. Gorąco polecam. Wrócę na steki jeszcze raz.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Reni606
Zrecenzowano 18 października 2016

Byłem już kilka razy w lokalu.
Przestrzenny ładnie urządzony z bardzo miłą obsługą.
Niedzielne obiady bardzo przypadły nam do gustu, jedzenie bardzo dobre różnorodne dania, dodatkowo opieka i zabawa dla dzieci jest bardzo dużym ułatwieniem.
Przemiła Pani zajmuje się dziećmi gdy te się nudzą Super.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, marketing593

Patio Con Gusto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie
Jankowice, Województwo śląskie

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Patio Con Gusto? Podziel się wrażeniami!