Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

będę z pewnością polecać ten hotel znajomym. Bardzo profesjonalna obsługa, smaczne śniadania, wyjątkowo czysto, hotel pachnie świeżością. Wszelki informacje można uzyskać od obsługi hotelu, zamawiane są taksówki i to tańsze niż inne. Można popracować, odpocząć, wyspać się i mieć miłych ludzi dookoła. Hotel godny polecenia.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, hannadanielewska
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Szukając noclegu na jedną noc znalazłem ofertę hotelu Piaskowy, lokalizacja prawie przy głównej drodze ale jest przyjemnie cicho. Podczas upałów jednak w pokoju gorąco, sytuacje ratuje wentylator sufitowy. Łazienka obszerna i czysta, parking na miejscu z wydzieloną częścią strzeżoną. Śniadanie smaczne i obfite. Jedyny zgrzyt to zamknięta restauracja i to w sezonie turystycznym

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Wracajac z wyjazdu szkoleniowego nocowalam z grupą w hotelu Piaskowym. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu obsługi, czystości pokoju, pościeli, ogólnie czystości wszystkich pomieszczeń. Widać profesjonalizm. Śniadania obfite, urozmaicone. Obsługa miła i bardzo sprawna. Osoby z recepcji na poziomie. Nie często się spotyka przy hotelu parking strzeżony. W Piaskowym jest. Bardzo polecam ten kameralny,zadbany hotel.

Dziękujemy, Ullaka
Zrecenzowano: 17 marca 2019

Ocena pokoju, cena za wysoka, smród w restauracji. Bliskość drogi ekspresowej powoduje uciążliwe hałasy w pokoju podczas snu. Personel miły i sympatyczny. Nie polecam chyba, że cena będzie promocyjna.

Wskazówka dotycząca pokoi: Obniżyć cenę
Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Wanderer05355585483
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelPiaskowy, Kierownik, Hotel PiaskowyOdpowiedź udzielona 19 marca 2019

Szanowny Wanderer05355585483,

Dziękujemy za czas, który poświecił/-ła Pan/Pani na recenzję.
Chcielibyśmy jednak poprosić o informację zwrotną, na jakiej podstawie stwierdził Pan/Pani, że cena jest za wysoka lub jaką cenę byłby/byłaby Pan/Pani gotów/-a zapłacić za pobyt w hotelu trzygwiazdkowym.
Informacja ta będzie dla nas bardzo pomocna w tworzeniu cen na kolejny kwartał.

Restauracja oraz zaplecze kuchenne jest klimatyzowane oraz wyposażone w dodatkową mechaniczną wentylację, dlatego będziemy wdzięczni za informację zwrotną o jaki " smród " Panu/ Pani chodzi?

Wnioskujemy, że dokonując rezerwacji w Hotelu Piaskowy nie był Pan/Pan świadomy-ma położenia obiektu przy trasie DK-1.? W każdym z serwisów internetowych ( nawet w serwisie TripAdvisor) zaznaczamy o położeniu hotelu przy ważnym szlaku komunikacyjnym– trasa DK-1 Bielsko-Biała – Warszawa, aby uniknąć nieporozumień.

Dziękujemy za docenienie naszej obsługi, są to ludzie, którzy z pasją wykonują swój zawód.

Z recenzji wynika, że gdy cena będzie promocyjna nie będzie Panu/Pani przeszkadzał " smród ", a hałas nie będzie uciążliwy i wówczas poleci Pan/Pani nasz obiekt?

Z wyrazami szacunku,
Zespół Hotelu Piaskowy

Zrecenzowano: 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja, odpowiednie porcje, ceny ok. Hotel położony przy trasie, cicho i przytulnie, czysto i bardzo profesjonalna obsługa. Warto odwiedzić kolejny raz jak będę w okolicy. Polecam. Oceny wysokie są zasłużone.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa