“Bardzo pozytywne zaskoczenie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Cug Cafe
Nr 1 wśród 2 Desery (Pszczyna)

Nie raz mijałam tę kawiarnię spiesząc się pociąg, a dziś po raz pierwszy ją odwiedziłam i bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona. Kawa - przepyszna, wystrój również bardzo przypadł mi do gustu. Mam nadzieję, że od teraz stanie się moim stałym punktem podróży oraz uda mi się tam zawitać na dłużej :).

Dziękujemy, rouxemme

Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna,aromatyczna kawa, niebiańskie lody- ciągle nowe smaki!!! Bardzo klimatyczne miejsce do którego warto wejść na smakołyk,gorąco polecam!!!

Dziękujemy, Karina Ł
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

To jedyne miejsce w Pszczynie, gdzie można napić się dobrej kawy. Uroku dodaje przemyślany wystrój i uśmiechnięta obsługa. Duży wybór zdrowych ciast i deserów.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, hey_julka
Zrecenzowano 29 stycznia 2019

Niesamowicie klimatyczne miejsce. Bardzo dobra kawa, ciasta, ciasteczka i soki, miła obsługa- jedna z niewielu kawiarni do których lubimy wracać. Dodatkowym udogodnieniem (które docenią rodziny z małymi dziećmi) jest kąt z masą zabawek i książek dla najmłodszych.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, karolina_ks
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018

Niepowtarzalny klimat, wyborne sorbety, pyszna kawa. Miła obsługa, aż szkoda piś poranną kawę w domu ;) Jedyne takie miejsce w Pszczynie. Szczerze polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Magda K

Cug Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Czechowice-Dziedzice, Województwo śląskie

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cug Cafe? Podziel się wrażeniami!