“Mniam”

Restauracja u Mikołajca
Nr 6 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Opis: Restauracja u Mikołajca słynie w okolicy z wybornej kuchni polskiej oraz śląskiej. Najmocniej wabi nas smakami pysznej kaczki, golonka oraz mięs serwowanych z dodatkiem grzybów, a także tradycyjnymi kluskami śląskimi z roladą wołową i modrą kapustą. Smaczne potrawy, miła atmosfera w przyjaznym wnętrzu oraz profesjonalna i sympatyczna obsługa, skłaniają do niespiesznego biesiadowania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji i wypróbowania smakowitych dań z naszej karty!
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie zbyt elegancko jak na zwykły obiad, ale tak doskonale gotują że warto. Pychota rybki, warzywa. Porcje naprawdę solidne. Cena adekwatna do podanych posiłków. Ps. I Klima którą działa;)

Dziękujemy, 591asiap

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa restauracja w Pszczynie, na zewnątrz jest ogródek, dania raczej wykwintne. Trudny dojazd bez automapy.

1  Dziękujemy, Mirasek66
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam zarówno Schabowego (nawet mniejsza opcja jest duża), kaczkę oraz pieczeń. Pyszne! Bardzo miła obsługa, czysty, elegancki lokal.

Dziękujemy, szembii
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019

Stolik rezerwowaliśmy telefonicznie z tygodniowym wyprzedzeniem i dobrze - restauracja w niedzielne popołudnie kompletnie zapełniona. Obsługa niezwykle uprzejma i sprawna, cas oczekiwania na zamówienie - bardzo przyzwoity, zwłaszcza przy kompletnie pełnej obsadzie stolików. I w końcu jedzenie - bardzo przyzwoite, smaczne, gorące, niezwykle ładnie podane, śliczna zastawa stołowa. Generalnie - dania bardzo, ale to bardzo dobre, ale tatar wymiata. Dokładnie taki jaki ma być :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, yazamann
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Bardzo sympatyczne miejsce, kluski śląskie z sosem kurkowym wprost wybitne, lekkie, delikatne, aż na wspomnienie ślinka cieknie. Bardzo mili i kompetentni kelnerzy, którzy potrafią doradzić i opowiedzieć o daniach (a to naprawdę nieczęsto się zdarza). W karcie, poza naleśnikami, nie było dania wegetariańskiego, ale kelner wskazał, co można zamówić, aby było wegetariańsko i smacznie.
Ceny adekwatne. Porcje ogromne (schabowy wielkości lotniska). Ogólnie: polecam, warto odwiedzić i dobrze zjeść.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, katkoze

Restauracja u Mikołajca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja u Mikołajca? Podziel się wrażeniami!