“Polecam ”
Target Pizza — recenzja

Target Pizza
Nr 18 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne pizze jak i dania obiadowe, zawsze świeże, aromatyczne oraz smakowite.
Świetna obsługa oraz atmosfera w lokalu.

Dziękujemy, GrzegorzS2344

Zrecenzowano 14 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce by posiedzieć zjeść i wypic kawę. Duzo miejsca duzo stolików a w weekend i tak nie ma gdzie usiąść bo tyle ludzi :). Lokal bardzo zadbany łazienki czyste jedzenie pycha. Kawa niesamowita❤ również jest miejsce dla dzieciaków co dla mnie jest strzałem w 10

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, marcinjustyna2018
Zrecenzowano 15 grudnia 2018

Zamówiona pizza była twarda jak kosmiczny złom, ananas smakował jak skarpeta mikołaja po całej nocy pracy, a w szynce więcej soli niż w wieliczce. 2/10, nie polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, BigBoiCraig
Zrecenzowano 16 września 2017

Zamówiona pizza była ewidentnie odgrzewana i niejadalna.Ser był twardy a ciasto się kruszyło.Całość była zimna.Nie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, martisw
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój pizzeri bardzo ładny, stylowy, przemyslane i dobrane ze smakiem. Zamówiona pizza była bardzo smaczna jak również naleśnik z grillowanymi warzywami. Porcje naleśnikowe bardzo duże. Sos do naleśników ekstra - podgrzany co dodatkowo wpływa korzystnie jego na smak. Duży wybór herbat. Trochę oddalone od rynku i zamku ale warto się przejść na piechotę żeby zjeść w "Target Pizza" a nie iść na łatwiznę i jeść przy rynku. Polecam bardzo.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, marcinx89

Target Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Target Pizza? Podziel się wrażeniami!