Pszczyna

“Zaskakująco smacznie...”
Restauracja BoriM — recenzja

Restauracja BoriM
Nr 19 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Opis: Restauracja BoriM w Pszczynie serwuje smaczne i syte śniadania, tradycyjne obiady, własnej produkcji desery oraz lekkie kolacje - w przystępnych cenach. Otwarta jest codziennie od wczesnych godzin porannych aż do późnego wieczora. Lokal znajduje się na terenie stacji paliw BoriM. Można do niego łatwo dojechać DK 1 (kierunek Katowice-Bielsko).
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymałem się w drodze, ot tak, musiałem coś zjeść. Bardzo prosta restauracja przy głównej drodze. Na placki ziemniaczane z gulaszem czekałem dłuższą chwilę, ale warto było - wyraźnie przygotowane od podstaw na bieżąco, złociste, chrupiące z brzegu, wysmażone idealnie. Gulasz ugotowany świetnie, miękki acz lekko sprężysty, mięso starannie oczyszczone. Kilka rzeczy w lokalu do poprawienia w kwestii czystości, ale jestem mile zaskoczony jakością jedzenia. Polecam.

Dziękujemy, piotrp379

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie tragiczne. Devolay przypalony, kapusta zasmażana kwaśna okropnie. Pierogi miały być z kasza gryczana były ze zwykła kasza i pomieszane z pierogami z kapusta. Piwo bezalkoholowe sfermentowane. Omijać szerokim łukiem.

Dziękujemy, 632ireneuszg
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra domowa kuchnia. Klasyki: schabowy, fasolka, barszcz itp. Nie ma tu wykwintnych potraw, ale wszystkie są bardzo dobre i świeże. Restauracja trzyma poziom od lat i oby tak dalej.

Dziękujemy, 663jaceks
Zrecenzowano 15 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zjadłem klasycznego Szwajcara z bukietem surówek, naleśniki i deser - nie zawiodłem się, smacznie i dość szybko podane - widać, że na brak klientów nie narzekają. Miła atmosfera, pomimo początkowego zapachu frytek po wejściu do środka, tak trochę kameralnie. Obsługa bez zastrzeżeń. Na pewno jeszcze tam wrócę, polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, szymont108
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018

Restauracja Borim serwuje pyszne domowe jedzenie . Polecam każdemu . Minusem jest to , iż mieści się na wylocie z miasta ,przy drodze krajowej nr 1 w kierunku Bielska Białej .

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Marcin G

Restauracja BoriM — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie
Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja BoriM? Podziel się wrażeniami!