“Wybitnie!!!”

Bugsy's Music Restaurante
Nr 7 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Ogródek, Na wynos
Opcje wyżywienia: Ogródek, Na wynos

Gdybym mógł dać 6 gwiazdek to bym dał:) REWELACJA. Pizza frutti di mare wybitna, inne dania równie perfekcyjne. Głęboki szacunek dla Szefa Kuchni, Właściciela oraz obsługi - Pani kelnerka serwisowo w punkt. Oby więcej miejsc z takim szacunkiem do jedzenia!!!

Dziękujemy, bistrocafekoralowa

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze pysznie i tak od lat
Od 20 lat odwiedzam to miejsce,wystrój się zmienia obsługa się zmienia, ale kuchnia pozostaje nie zmiennaUwielbiam to miejsce i gorąco polecam..

Dziękujemy, annakZ999OO
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło spędzony czas świetna kuchnia i przemiła obsługa polecam ją napewno wrócę bo warto a Pizza najlepsza jaką jadłem w życiu

Dziękujemy, Damian1710
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta z przyjaciółmi zamieniła się w ucztę dań śródziemnomorskich i degustacje dobrych piw z Brooklynu polecam serdecznie

Dziękujemy, 491_ukaszp
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne salatki, wyśmienita beza z kawką. Gorąco polecam, naprawdę można zjeść smacznie i zdrowo! :)

Dziękujemy, KorneliaP79

Bugsy's Music Restaurante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bugsy's Music Restaurante? Podziel się wrażeniami!