Pszczyna

“Niedzielny obiad w Pszczynie”
Restauracja Frykówka — recenzja

Restauracja Frykówka
Nr 8 wśród 36 Restauracje (Pszczyna)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Lokalizacja bardzo dobra - sam rynek.
Najważniejsze - jedzenie:
Na pierwsze danie zamówiliśmy "Książęcy rosół z kluskami kładzionymi i warzywami jullien", który (podobno) otrzymał II miejsce na V Festiwalu Śląskie Smaki 2010. Jeżeli faktycznie otrzymał jakąkolwiek nagrodę to, albo nie wiem kto był jurorem, albo był to zupełnie inny rosół niż podawany aktualnie w restauracji. Gorący, kluski OK, ale smak... kojarzył mi się z młodością w latach 90 czyli vegeta, kucharek, etc. Drugie danie natomiast - Pszczyńskie gołąbki z gęsiną podane z sosem z grzybów - zaskoczyły bardzo dobrym i zrównoważonym smakiem, dobrym mięsem w farszu. Obsługa miła, Pani kelnerka uwijała się jak w ukropie. W słoneczny dzień trochę brakowało zacienionych miejsc. No i w XXI w. - nie można płacić kartą...

Dziękujemy, D3547XGadamr

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Polecam Frykówkę!
Bardzo smaczne jedzonko w umiarkowanych cenach, szczególnie żeberka mnie ujęły kształtem, aromatem i smakiem. Dość szybka obsługa, świetne piwo i wspaniały widok na uroczy ryneczek.

Dziękujemy, RDD_Radom
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal godny polecenia i nie zwracajcie uwagi na poprzednią recenzję ponieważ byłem w sąsiednim stoliku i jak ktoś chce to i tak zrobi aferę.Niedziela w Pszczynie, ludzi wszędzie dużo , to i na stolik trzeba czekać.Jedzenie bardzo smaczne i obsługa bardzo miła .

Dziękujemy, micha_d395
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłem wraz z rodzicami na rodzinny obiad po długiej podróży, usiedliśmy na ogródku, kelner pojawił się niemal odrazu, menu dość okrojone, ale za to możliwość wyboru konkretnych dań. Zamówiłem plastry kaczki, które były wyśmienite, miękkie rozpływały się w ustach idealnie komponowały się z kluskami śląskimi sosem pomarańczowym i czerwoną kapustą, dorsz zamówiony przez rodziców również spełnij ich oczekiwania, minus dla obsługi, za to że nie wiedzieli które dania dla kogo i wgl co podają, lecz myślę że to kwestia wyuczenia, ogólne wrażenie bardzo dobre. Napewno wrócę ponownie ;)

Dziękujemy, Szymoon97
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Obiad dla 7 osób podany jednocześnie przy zamówieniu 4 różnych dań i dużym ruchu,profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie i ceny optymalne do lokalizacji

Dziękujemy, Karina Ł

Restauracja Frykówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Frykówka? Podziel się wrażeniami!