Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Nasz wyjazd z założenia był wyjazdem ekonomicznym. Zdawaliśmy sobie sprawę że za 1500 zł od osoby luksusów nie można oczekiwać. Ale:
- nasz agent zarezerwował nam pokój o nazwie Promo. Okazało się że jest to pokój na zapleczu hotelu tuż obok kuchni. Dodatkowo zapach stęchlizny i wilgoci uniemożliwiał mieszkanie w nim.
- pokoju Promo nie można było wymienić na żaden inny chyba że za dopłatą co też uczyniliśmy. 40 euro za 4 noce i otrzymaliśmy pokój SV czyli sea view.
- jego stan pozostawiał też wiele do życzenia, jednak nie przyjechaliśmy tam mieszkać tylko korzystać z atrakcji. Klimatyzacja w pokoju była całkiem wydajna, choć ostatniego dnia zaczęła cieknąć.
- do atrakcji hotelowych można zaliczyć basen. Tu ciekawostka bo jedna jego część ma głębokość 2.80 cm. Jego stan jest taki jak całego hotelu czyli 15 lat temu było super.
Poniszczone leżaki, wyschnięta trawa, kapiąca woda z klimatyzacji to codzienność.
- wyżywienie na bardzo słabym poziomie. Nie oczekiwaliśmy non stop ośmiorniczek jednak:
śniadania to słabej jakości jeden rodzaj gumo sera i pseudo wędliny. Parówki o smaku zmielonego papieru (ale to akurat wszędzie tak jest), jajka gotowane 4 min i 8 min... Poza pierwszym dniem to nie było znaczenia jak długo gotowane bo zawsze były na twardo. Do tego wszystkiego fasola, jajka sadzone oraz 5 dżemów oraz musli i płatki. Kawa to zwykła rozpuszczalna zbożówka z napisem strong cafe.
Obiad to najlepsze frytki... Reszta dań nie najlepszej jakości oraz smaku. Kuchnia starała się aby każdego dnia jedno danie było inne. Głównie był kurczak, czasami nie do zjedzenia wołowina lub mielone mięso ala suflaki. Trochę warzyw z oliwami. Do tego lody w sumie nie najgorsze o smaku truskawkowym, bananowym, waniliowym, czekoladowym i pistacjowym.
Kolacja to często powtórka z obiadu choć zdarzaly się zmiany. Jednak zawsze smak tego jedzenia nie zachwycał.
Ogólna uwaga do wyżywienia to bardzo mała ilość owoców. Suchy arbuz na obiad i kolację pokrojony z rana rozchodził się jak świeże bułeczki. To samo dotyczyło oferowanych czasami nektarynek...
Alkohole w all inclusive do oporu, jednak bez inwencji twórczej barmanów. Najczęściej to mieszanka alkoholu z softem...
- na miejscu w hotelu możliwość wynajmu samochodu
- pokoje sprzątane codziennie, ręczniki również wymieniane.
Podsumowując hotel na swoje lata świetności dawno za sobą. A szkoda bo infrastruktura jest i potencjał nie wykorzystany. Bardzo trzeba zwracać uwagę na pokoje ponieważ pod barem na poziomie -1 jest kilka pokoji o bardzo niskim standardzie.
Lokalizacja hotelu stanowi bardzo dobra bazę wypadową na wycieczki oraz do obserwowania lądujących samolotów. Na marginesie nawet specjalnie nie przeszkadzały.
Warto się dwa razy zastanowić przed wyborem tego hotelu.
- obsługa bardzo sympatyczna

Dziękujemy, Filo_021978
Zrecenzowano: 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Za cenę 1100 zł za osobę pobyt od 06.05-13.05.2019 all inclusive uważam że hotel jest wystarczająco dobry. Jedzenie urozmaicone np. Śniadanie:jajecznica, jajka na miękko na twardo, jajka sadzonek, wędliny, ser żółty,5 rodz. Płatków, 5rodz. Dżemów, mleko ciepłe ,zimne 3 rodzaje sosów, nutella, jogurt grecki, fasolka w sosie,parówki,bekon smażony, kasza manna na mleku na słodko, drożdżówka,tosty, bagietki dwa rodzaje rogaliki francuskie,masło, margaryna, owoce w syropie: brzoskwinie, gruszki, winogrona. Napoje: herbata, kawa,czekolada na gorąco,soki grejfrutowy pomarańczowy jabłkowy, woda,woda gazowana,cola,7up,i jeszcze 4inne gazowane. Oczywiście to wszystko bez limitu. Obiad: napoje te same, 4 rodzaje mięsa , ryba, warzywa zapiekane- gotowane,świeże, sałatki po grecku i jeszcze ze 4inne, sosy parę rodz.frytki makaron ryż ziemniaki opiekunem lazania ciasto francuskie ze szpinakiem, zupa, ciasta 2 rodzaje krem do ciasta na słodko lody 6 smaków jabłka pomarańcze, tzatziki, fasolka szparagowa, brokuły, marchewka gotowana różne mixy warzywne, galaretka na słodko, czasem grzybki smażone, czasem owoce morza. Kolacja podobnie . Alkohol... piwo, wino, wódka, metalami, whisky, ouzo, tequil itp. W ramach all inclusive. Obsługa super.sprzątanie super. Na miejscu wypozyczalnia auta od 20€ , mały sklepik basen wystarczająco duży. Goście wieczorami bardzo dobrze się bawili przy różnorodnej muzyce nawet polska muzyka też była. Pokazy tańców tradycji greckiej. Dużo Anglików. Jeżeli ktoś jedzie żeby siedzieć w hotelu i bawić się w perfekcyjną panią domu to niech zostanie w domu lub wykupi sobie spa za 10000 za osobę i wtedy będzie zadowolona. Choć ci co najwięcej narzekają-narzekają na wszystko, bo nie wierzę że są takie zaradne żeby tak obszerne menu w domu codzień miały i ze szmatą codzień kafelki szorowały.... Mój wyjazd z rodziną był bardzo udany. Zadowoleni z pobytu w hotelu i z miejsc odwiedzonych. Piękne plaże, widoki. Wszystko super. Auto na korfu uważam za konieczne. Dziękuję

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, anna j
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje tragedia! Brudno i śmierdząco! Jedzenie każdego dnia to samo! Ręczniki nie wymieniane! Pokoje nie sprzątane! Nie polecam! dojazd do miasta utrudniony, brak jakiegokolwiek dojścia do plazy!!! nie ma plaży w całej miejscowości!!!! nabrzeża w promieniu wielu kilometrów zarośnięte krzakami, plaże prywatne posiadają tylko nieliczne hotele
przykro ze nie zasugerowałam się poprzednimi opiniami i szkoda mi, ze wybrałam to miejsce na wymarzony urlop
nie wiem dlaczego hotel ma 4 gwiazdki, nie spełnia standardów,
grzyb pod prysznicem jest NIEDOPUSZCZALNY !!! jak można tak przyjmować gości ....

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, martarL2951YT
Zrecenzowano: 17 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje tragedia syf nieziemski ściany popękane dywany poplamione z łóżka wystawa śruby... Jedzenie wmiarę ok ale dziennie praktycznie to samo.
Po za tym okolica i wycieczki po wyspie były udane to polecam jedzenie w barach i restauracjach pycha lepsze niż w hotelu :)

Termin pobytu: lipiec 2018
4  Dziękujemy, Roxmam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: alex c, Διευθυντής, Alexandros HotelOdpowiedź udzielona 16 marca 2019

Drogi Kliencie,
przepraszamy za to doświadczenie. Chcielibyśmy poinformować, że hotel oferuje pokoje z podłogą laminowaną lub wykładziną. Nasi klienci mogą złożyć wniosek o otrzymanie pokoju z podłogą Twojego wyboru jeśli są one dostępne. Również w tym roku zmieniliśmy meble, więc jeśli wystąpił jakikolwiek problem , już on nie instnieje.
Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji na wszystko, czego potrzebujesz.
Z poważaniem
Zespół hotelowy Alexandros

Zrecenzowano: 4 listopada 2018

Najgorszy hotel w jakim bylam urlop spedzony 10 dni tragedia syf w pokojach zaduch czuc stechlizne w dzien przyjazdu PRZERAZENIE koce nie prane chyba z 5 lat sciany brudne grzyb niespelniajace Panie sprzataczki swoich obowiazkow tylko reczniki wymienialy nic pozatym musialam kartke pisac o odkurzenie pokoju umycie kafelkow w lazience brak papieru toaletowego o miejsce na lezakach trzabylo zapomniec ludzie zostawiali poprzedniego dniia reczniki tym sposobem rezerwowali miejsce takze nie bylo mozliwosci skorzystac z basenu okolica brudna pelno smieci do plazy 1 km jedzenie ciagle to samo o owocach mozna zapomniec nic nie bylo jablka plastikowe jako dekoracja jedynie co to obsluga baru hotelu kuchni najlepsza nic wiecej zero atrakcji chociaz widoki super w miasteczku Corfu mozna wiecej zobaczyc dojazd autobusem nr 6 15min drogi ogolnie nie polecam hotelu zdjecia sa robione jak chyba powstal bo drugie oblicze dopiero po dotarciu na miejsce

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Iwona F