Zrecenzowano: 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w Melia Cayo Guillermo mogę uznać za zdecydowanie udany. Wspaniała obsługa , miła rodzinna atmosfera. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Plaża przepiękna, błękitna woda, cudowny biały piasek. Codziennie aqua aerobik, lekcje zumby na plazy, gry i zabawy. Każdy znajdzie coś dla siebie.Usmiechnieci animatorzy bawią gości od rana do późnego wieczoru. Jedzenie pyszne, snack bar otwarty 24 godziny na dobę. Każdego dnia występu przepięknych tancerek i tancerzy. Muzyka na żywo,zapach palonych cygar coś pięknego. Super wakacje. Napewno wrócę tam nie raz

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, KatarzynaS3451
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Director_GeneralMCG, Director General, Melia Cayo GuillermoOdpowiedź udzielona 22 lutego 2019

Dzień dobry KatarzynaS3451,

Dziękuję za komentarze, cieszymy się, że hotel był do Państwa gustu i że wasz dzień z nami był więcej niż zadowalający i że podobały się wam wszystkie atrakcje, jakie oferuje nasz hotel! Naszym celem jest sprawić, abyście czuli się wspaniale i cieszyć się wakacjami, a my będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli zdecydujecie się na powrót do naszego ośrodka w ten sam sposób, a kiedy to zrobicie, będziemy mieli o wiele więcej atrakcji, które uczynią wasz pobyt znacznie sprawiający więcej satysfakcji !!!

Dziękujemy za uznanie dla naszego zespołu rozrywkowego.
Czekamy na Ciebie podczas kolejnej wizyty !! Z poważaniem.

Carlos Martínez-Almoyna Jensen
Dyrektor generalny

Zrecenzowano: 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce na wyspie Hemingwaya. Nic dodać nic ująć co do uroków tego miejsca, z dala od cywilizacji, 100 % karaibskiej natury. Hotel jak na Kubę bardzo dobry, świetne i świeże jedzenie, all inclusive 24h,bardzo miła obsluga, rodzinna atmosfera. W porównaniu z Varadero to Cayo Guillermo jest rajem!!!!! (niestety ewakuowano nas po tygodniu właśnie do Varadero, z powodu huraganu, stąd te porównanie)
Bardzo gorąco polecamy.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Jarek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Director_GeneralMCG, Director General, Melia Cayo GuillermoOdpowiedź udzielona 29 października 2018

Cześć Jarek K,

Dziękuję za komentarze, cieszę się, że wiem, że nasz hotel był do Państwa gustu i że dokonaliście pozytywnego odkrycia, które nas pociesza i nagradza. Mamy nadzieję, że odwiedzisz nas ponownie i znowu się cieszycie i miejmy nadzieję, że nie będziemy mieli huraganów, z radością spotkamy się ponownie.

Przyjmiemy Cię z przyjemnością i dlatego będziemy mieli szczególne uwagi, które nas charakteryzują ...

Czekamy na Ciebie!

Pozdrawiam
Carlos Martínez-Almoyna Jensen
Dyrektor generalny

Zrecenzowano: 26 kwietnia 2017

Obsługa jest bardzo miła! Tyle przyjemności nas tam spotkało! Hotelowi bardzo niewiele do europejskich standardów. Byliśmy zachwyceni pobytem tam. Jedzenie przeważnie bardzo dobre. O zatruciu nie było mowy. Chciałabym już tam wrócić! W porównaniu do innych hoteli ten jest zdecydowanie najlepszy i gdybym miała ponownie wybierać, wybrałabym właśnie ten! Zdecydowanie polecam, nie ma co się zastanawiać! Raj na ziemi :D

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, Iz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Director_GeneralMCG, Director General, Melia Cayo GuillermoOdpowiedź udzielona 27 kwietnia 2017

Hi Iz K:

Thank you for your comments, we are pleased to know that you have been pleased with our resort. No doubt we will wait for you again ... we also miss you here ... We are waiting for you ..

Best regards.

Zrecenzowano: 22 stycznia 2017

Jeżeli ktoś wybiera się na Kubę to musi być świadomy, że znajdujące się tu hotele odbiegają odrobinę od standardu Europejskiego, jednak to właśnie Melia proponuje najwyższy standard w Coco Guillermo. Najważniejsze kwestie to bardzo dobre jedzenie, dobry serwis oraz basen osłonięty od wiatru. Po za hotelem jest tylko piękna plaża i nic więcej, jest to miejsce gdzie możesz się całkowicie zresetować, posłuchać świetnej muzyki na żywo wypić dobrego drina i potańczyć salsę. Hotel znakomicie nadaje się dla osób które uprawiają kitesurfing w stopniu średnio zaawansowanym.

Termin pobytu: styczeń 2017
3  Dziękujemy, Adam Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Director_GeneralMCG, Director General, Melia Cayo GuillermoOdpowiedź udzielona 23 stycznia 2017

Hi Adam Z!!!

Thank you for your comment!! Our beach is wonderful !! Paradise !!! Unequaled !!! We always do our best to satisfy all the tastes of our customers !!! And we are glad that the hotel has been to your liking !!! That is our goal that comes out satisfied always !!! Remember that we are waiting for your next visit !!!

Best Regards.

Zrecenzowano: 30 grudnia 2016

Hotel na pierwszy rzut oka bardzo fajny, niestety dużo jeszcze brakuje do 5 gwiazdek. Restauracje - jedzenie bardzo dobre, duża różnorodność, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Problem stanowi obsługa oraz sztućce. Dlugo trzeba było czekać na szklankę wody, kawę czy herbatę. Za to bardzo szybko i sprawnie obsługiwali klientów, którzy zostawiali napiwki. Bardzo bardzo duży problem ze sztućcami. Ciągle czegoś brakowało, najczęściej była to mala łyżeczka oraz duża łyzka. Chcesz napić się kawy/herbaty - musisz prosić się o łyżeczkę, czekasz, jesz zupę - znowu musisz gonić za kelnerem i prosić o łyżkę, czekasz, zupa stygnie, jesz na deser lody - znowu wołamy kelnera, czekamy, lody już zdążyły się roztopić.
Na pochwałę zasługuje obsługa w restauracjach ala carte. Tam rzeczywiście obsługa na dużo wyższym poziomie, jedzenie również smaczne.
Czystość - w pokojach czysto, sprzątano codziennie, niestety problem z czystością byl w toaletach ogólnodostępnych (plaża, basen, lobby). Niedopuszczalne dla mnie jest to, ze w hotelu 5 gwiazdkowym o takie rzeczy się nie dba (problem z wodą w kranie jak ii w spłuczce, papierem toaletowym, ogólnie brudno i mokro).
Brak toalety przy plaży! Raz w tygodniu kiedy otwierano restaurację przy plaży, można było korzystać z toalety w tym budynku,w pozostałe dni najbliższa otwarta toaleta znajdowała się przy basenie.
Animacje - bardzo słabe animacje. Zdecydowanie brakuje jakiegoś managera, osoby kreatywnej, pomysłowej, która nadzorowałaby wszystkich animatorów. Animatorzy chodzili, spacerowali po terenie hotelu i nic nie inicjowali. Jak zebrały się tylko 4 osoby do gry w siatkówkę, to już mecz się nie odbył. Przecież to nie jest turniej mistrzów, można było zagrać 2:2. Chodzi przecież o zabawę i miło spędzony czas.
Wieczorne animacje - bardzo fajne,tancerze rzeczywiście przygotowani, byli świetni, niestety duża monotonia, codziennie tańce, w podobnym stylu, tylko w innych strojach i przy innej muzyce.
Bary - ciągle brakowało składników: limonek, cytryn, napoi bezalkoholowych typu sprite, tonic. Cola była zawsze.
Plaża - piękna, ona zasługuje na 5 gwiazdek. Duża, szeroka, czysta, robi duze wrażenie. Cały okres pobytu spędzaliśmy na plaży, o basenie zapomnieliśmy. Tu czuje się prawdziwy klimat Karaibów.
Na plaży można skorzystać z bezpłatnych rowerków wodnych, katamaranów.
Ale tipy mile widziane :)
Może z opisu wynika, ze nie podobało nam się, ale absolutnie tak nie jest. Ogólnie wypoczynek uważamy za bardzo udany. Spędziliśmy miło czas a wytykanie rożnych rzeczy ma na celu pokazanie tylko, ze niestety ten hotel to nie jest 5 gwiazdek, których moglibyśmy się spodziewać.
I tu zacytuję większość Kubańczyków, którzy na każde pytanie czy to dot. czystości w toaletach czy innych rzeczy zawsze mieli jedną odpowiedź "Tu jest Kuba".

Termin pobytu: grudzień 2016
3  Dziękujemy, iaminheaven