Zrecenzowano: 7 września 2015

Jeżeli jeszcze w dzisiejszych czasach można mówić o ludziach z pasją to właśnie tacy są właściciele. Miejsce urocze, zadbane, czyste i niekonwencjonalne. Można poczuć się tam wyjątkowo zrelaksowanym, a jak ktoś woli to fantastyczne miejsce na rowerowe wypady. Miejsce w którym można poczuć rzeczywistą nienaciąganą pod turystów sympatię i … ciszę. Boisko, kameralna plaża, czysta woda, rowery, łódka a dla maluchów domek na drzewie , a dla starszych bywalców całkiem sympatyczna piwniczka z winem. Jednym słowem dla każdego coś miłego 
Polecam. Z synem spędziliśmy tam cudowny tydzień i wrócimy na pewno.

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Sławomir B
Zrecenzowano: 17 września 2011

Miła atmosfera, zadbany teren na którym znajduje się wiele atrakcji dla gości i dzieci. Lokalizacja nieco na uboczu ale niezbyt odległa od Tihany. Dobre miejsce wypadowe do wycieczek w okolice Balatonu.

Termin pobytu: sierpień 2011
1  Dziękujemy, pstefanc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Roman_7, Inhaber, Hotel-Pension Residenz am PlattenseeOdpowiedź udzielona 17 maja 2012

Bardzo nam milo, ze sie Panstwu zarowno w naszym objekcie jak i nad Balatonem tak podobalo. Cieszymy sie bardzo, ze wielu naszych rodakow do nas trafia i spedza niezapomniany urlop.

Z wieloma utrzymujemy kontakty. Liczni opowiadaja nam, jak chetnie wspominaja Balaton i nasz "maly Balatonik" i marza o ponownym pobycie u nas. Wiele rodakow przyjezdza do nas chetnie ponownie i bardzo nas to cieszy. Jest to dla nas wielke wyroznienie i motywacja do dalszych staran oraz rozwoju naszego objektu.

Dziekujemy bardzo za mile slowa i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Termin pobytu: sierpień 2015
Zrecenzowano: 11 czerwca 2015

Termin pobytu: maj 2015
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2013

Wskazówka dotycząca pokoi: The family room at the back of the hotel is great; it has separate but adjoining bedrooms.
Termin pobytu: sierpień 2013
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Roman_7, Inhaber, Hotel-Pension Residenz am PlattenseeOdpowiedź udzielona 17 stycznia 2015