“Super czas”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel-Pension Residenz am Plattensee
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Balatonakali
Zrecenzowano 7 września 2015

Jeżeli jeszcze w dzisiejszych czasach można mówić o ludziach z pasją to właśnie tacy są właściciele. Miejsce urocze, zadbane, czyste i niekonwencjonalne. Można poczuć się tam wyjątkowo zrelaksowanym, a jak ktoś woli to fantastyczne miejsce na rowerowe wypady. Miejsce w którym można poczuć rzeczywistą nienaciąganą pod turystów sympatię i … ciszę. Boisko, kameralna plaża, czysta woda, rowery, łódka a dla maluchów domek na drzewie , a dla starszych bywalców całkiem sympatyczna piwniczka z winem. Jednym słowem dla każdego coś miłego 
Polecam. Z synem spędziliśmy tam cudowny tydzień i wrócimy na pewno.

• Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Sławomir B

Zrecenzowano 17 września 2011

Miła atmosfera, zadbany teren na którym znajduje się wiele atrakcji dla gości i dzieci. Lokalizacja nieco na uboczu ale niezbyt odległa od Tihany. Dobre miejsce wypadowe do wycieczek w okolice Balatonu.

• Data pobytu: sierpniu 2011, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, pstefanc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Roman_7, Inhaber, Hotel-Pension Residenz am PlattenseeOdpowiedź udzielona 17 maja 2012

Bardzo nam milo, ze sie Panstwu zarowno w naszym objekcie jak i nad Balatonem tak podobalo. Cieszymy sie bardzo, ze wielu naszych rodakow do nas trafia i spedza niezapomniany urlop.

Z wieloma utrzymujemy kontakty. Liczni opowiadaja nam, jak chetnie wspominaja Balaton i nasz "maly Balatonik" i marza o ponownym pobycie u nas. Wiele rodakow przyjezdza do nas chetnie ponownie i bardzo nas to cieszy. Jest to dla nas wielke wyroznienie i motywacja do dalszych staran oraz rozwoju naszego objektu.

Dziekujemy bardzo za mile slowa i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, skusderci
Zrecenzowano 11 czerwca 2015

• Data pobytu: maju 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, JJ3115
Zrecenzowano 13 sierpnia 2013

Wskazówka dotycząca pokojów: The family room at the back of the hotel is great; it has separate but adjoining bedrooms.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2013, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, MattFogg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Roman_7, Inhaber, Hotel-Pension Residenz am PlattenseeOdpowiedź udzielona 17 stycznia 2015

Byłeś(-aś) w Hotel-Pension Residenz am Plattensee? Podziel się wrażeniami!

Hotel-Pension Residenz am Plattensee — dodatkowe informacje

Adres: Sosi foeldek 2, Balatonakali 8243, Węgry
Lokalizacja: Węgry > Central Transdanubia > Veszprem County > Balatonakali
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Obsługa pokojowa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Balatonakali
Zakres cen: 97 zł–169 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel-Pension Residenz am Plattensee 4*
Liczba pokoi: 12
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel-Pension Residenz am Plattensee. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?