“Pyszne jedzenie, wspaniała obsługa”
Coralli — recenzja

Coralli
Nr 25 wśród 74 Restauracje (Pefkos)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Scena barowa, Duże grupy, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Restauracja położona ok.kilometra od centrum Pefkos, ale warto zrobić sobie spacerek, aby tam zajrzeć. Ja miałem jeszcze lepiej, bo mieszkałem w apartamentach Coralli, przez co z kolei nie miałem motywacji, aby ruszać się gdzieś dalej w poszukiwaniu dobrego jedzenia. Zwykle w Grecji staram się odwiedzać różne restauracje i tawerny, natomiast podczas dwutygodniowego pobytu w Pefkos tylko dwa razy jadłem gdzie indziej. W restauracji Coralii znajdziemy szeroki wybór dań (również bogata opcja dla niejedzących mięsa), duże porcje i niezwykle sprawną, przesympatyczną obsługę. Byłem pełen podziwu dla kelnerów, którzy dzień w dzień uwijali się między stolikami, cały czas z uśmiechem zagadując do ludzi. Zarówno na zamówienie, jak i na rachunek nie czekałem nigdy długo – co w Grecji wcale nie jest takie częste. No, ale przede wszystkim to co najważniejsze, czyli jedzenie – naprawdę pyszne, świeże, dobrze przyrządzone. Ceny rozsądne. Z czystym sumieniem, z całego serca polecam!

Dziękujemy, 487krzysztofw

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy gośćmi tego hotelu i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i jedzenia. Wszystko poza jednym niezmiennie mnie zadziwia, a mianowicie dlaczego w miejscu gdzie średnia temperatura wynosi 30 stopni, dodatkowa opłata jest klimatyzacja. Wyobraźmy sobie, że Grecy przyjeżdżają do Zakopanego w grudniu na narty i muszą wnieść dodatkowa opłatę za ogrzewanie To jakis absurd!

Dziękujemy, pick1972
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt 1 tydzień ze śniadaniami. Do wyboru 7 różnych opcji wiec mogą się nie powtarzać. Obsługa bardzo miła i pomocna, zwroty po polsku to bardzo miły akcent! pokoje sprzątane codziennie. Nasz pokój z tarasem na samej gorze to świetne miejsce widokowe, mrówki są ale nieszkodliwe. Pokoje urządzone skromnie ale schludnie i jest wszystko co potrzeba. Drink bar super! WIFI w restauracji. Jedzenie rewelacja, świadczyło o tym rownież przybycie lokalnych mieszkańców na niedzielną kolację! Leżaki przy basenie free, przy plaży płatne 8€/dzień, plaża trochę zaniedbana. Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, izaabelka
Zrecenzowano 5 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Niewątpliwie najlepsze miejsce na całej wyspie. Super jedzenie domowa, atmosfera, dobre alkohole, pokoje wyremontowane. Mama - właścicielka lokalu zawsze doradzi pomoże. A jedzenie smakuje bajecznie. Do tego wiszące łóżka poniżej baseny przed samym morzem. Tego nie da się opisac

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, vaxatus
Zrecenzowano 27 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Zawsze dużo osób, nawet Grecy przyjeżdżają na kolacje. Przepyszne jedzenie w umiarkowanych cenach. Z najlepszym stolików, piękny widok na morze ( konieczna rezerwacja).

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, rafa_m570

Coralli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Coralli? Podziel się wrażeniami!