Skradin

“Kolacja”
Restaurant Visovac — recenzja

Restaurant Visovac
Nr 27 wśród 30 Restauracje (Skradin)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie mocno srednie, kalmary niby Ok ale bez smaku, frytki dalekie do dobrych, niestety odgrzewane. Risotto z owocami morza calkiem ok, ogolnie porcje duze ale jakosc srednia.

Dziękujemy, grzegorzm658

Zrecenzowano 26 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam zupę pomidorowa ze względu na rachunek, który musieliśmy okazać przy wyjeździe z parkingu, i smakowała, jak rozrzedzony koncentrat pomidorowy. Obsługa przeciętna. Nie jedliśmy żadnych konkretów, wiec trudno mi określić czy główne Dania byłyby złe.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Agnieszka H
Zrecenzowano 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Znaki "free parking" zacheciły do zaparkowania obok restauracji. Okazało się, że na jednym z nich małym druczkiem dopisane było "tylko dla klientów restauracji" o czym poinformowała nas miła pani dopiero po wyjściu z samochodu. Stwierdziliśmy, że to nie problem i po powrocie zgodnie z zaleceniami tej pani wróciliśmy na "cokolwiek". Byliśmy w 5 osób i zamówiłem 1 zestaw na spróbowanie oraz małe piwo. Kelner po zamówieniu stał się mniej miły, odczuliśmy to że gorzej traktuje nas niż inne osoby w lokalu. Zupa nie była gorąca raczej można było nazwać ją ledwo ciepłą, lecz nie była najgorsza, następnie sałatka była bardzo tania oblana słabej jakości octem, po jej zjedzeniu kelner odłożył widelec którym jadłem gdyż nie przewidiał dla mnie następnego do drugiego dania, po upomnieniu wymienił mi sztućce ale podał je na brudnej serwetce. Jako danie główne w tym zestawie była pierś z kurczaka, mięso było smaczne lecz frytki były smażone na starym tłuszczu i mało smaczne. Całość nie zacheciła reszty towarzystwa do posiłku dlatego zapłaciliśmy i wyszliśmy. Ogólnie nie polecam tego lokalu.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Bartosz G
Zrecenzowano 30 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Prawdopodobnie nigdy byśmy nie zdecydowali się wejść do tej restauracji i zamówić czegokolwiek, gdyby nie spryt właściciela. Historia jest prosta - szukaliśmy miejsca parkingowego w Skradin, gdy nagle naszym oczom ukazał się ogromny napis free parking. Bez chwili wahania zaparkowalismy samochód. Przy wyjściu z parkingu miła pani poinformowała nas, że parking jest darmowy, ale korzystanie z niego łączy się z konsumpcją w restauracji naprzeciwko. Po czym wręczyła nam folder parku krka, mapkę oraz ulotkę restauracji. Skorzystaliśmy z tej oferty uznając ją za uczciwą - mieliśmy w planach po powrocie z parku zjeść coś i się napić. Sam lokal bardzo przeciętny. Żadnego klimatu. Wybraliśmy miejsce na zewnątrz, pod drzewami. Zamówiliśmy zupę rybną, frytki oraz kawę i deser lodowy. Najtańsza i najlepsza okazała się zupa. Smaczna, świeża, dobrze doprawiona. Naprawdę polecam. Frytki nieco przypalone. A deser....no cóż....jadało się w życiu lepsze. Ceny ogólnie przystępne.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Markatmag
Zrecenzowano 4 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Krka i chcieliśmy gdzieś zostawić samochód. Na wielkiej Tablicy był napis "Parking Free" więc wyjechalismy. Przy wyjściu z parkingu miła Pani poinformowała nas że parking jest darmowy ale dla gości restauracji. Faktycznie na tablicy literami wielkości główki zapałki była odręcznie napisana taka informacja która przy szukaniu miejsca jest niewidoczna. Pani wręczyła nam folder Parku w języku polskim oraz mapkę wydrukowaną jak dojść do przystani. Dostalismy też kupon na jedzenie w tej restauracji (zupa -3 rodzaje do wyboru plus drugie danie - 3 rodzaje do wyboru , wszystkow cenie 15 euro. Tych dań nie było w karcie z menu) Jedzenie było w miarę dobre, porcje duże. Obsługa rozumie język polski. Jednak ten chwyt z darmowym parkingiem nie jest w porządku.

Termin wizyty: sierpień 2016
4  Dziękujemy, 123iwona

Restaurant Visovac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skradin, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Restaurant Visovac? Podziel się wrażeniami!