Skradin

“Wakacje”
Restoran Skala — recenzja

Restoran Skala
Nr 2 wśród 30 Restauracje (Skradin)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nasze odkrycie w trakcie pobytu w Chorwacji. Bardzo nastrojowe miejsce, świetna kuchnia, miła i zorganizowana obsługa. Cały nasz pobyt restauracja była pełna gości. Ceny niezbyt wygórowane w stosunku do jakości. Do restauracji można zabrać swojego pupila, psiak dostaćl miskę wody i był tak samo zadowolony jak my. My polecamy i wskazujemy, że jest to miejsce warte odwiedzenia, a w zasadzie punkt obowiązkowy.

Dziękujemy, mateuszm383

Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje sięlekko na uboczu w przepięknym miejscu, nad jeziorem pełnym stateczków, wśród lasów i gór. Jest tam super ogródek z cudzym widokiem. Obsługa mówi po angielsku Ale to już jest standardem i jest bardzo miła i pomocna. Co do jedzenia to się troszeczkę rozczarowałam myślałam że za cenę 395 kun półmis ryb i owoców morza będziemy mieli większy wybór no i smak będzie nieziemski A tu było po prostu smacznie Ale bez rewelacji. Makaron syna z sosem pomidorowym też nie porwał smakiem. Jak za ta cenę naprawdę spodziewałam się czegoś lepszego. Nie ma tam żadnego czekadełka, jak to jest w innych restauracjach.

Dziękujemy, Magdaja
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna - poezja! Mule - pyszne! Do tego dobre wino. Znajomi jedli inne dania i też się zachwycali. Polecam!

1  Dziękujemy, ma_gosiap
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowa atmosfera i pyszne jedzenie. Spędziliśmy tu dwa wieczory i czuliśmy się absolutnie dopieszczeni
Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, mimo że przed sezonem ale zjedliśmy pyszną rybę z blitwą, dobry stek a do wszystkiego duża mieszana sałata . Obsługa rewelacyjna, na koniec posiłku od restauracji super gratis miejscowy pączek w chorwackiej czekoladzie i orzechówka do popicia. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, IwonaK211

Restoran Skala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Vodice, Sibenik-Knin County

Skradin, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Restoran Skala? Podziel się wrażeniami!