Zrecenzowano: 1 września 2019

Super jedzenie. Świetna atmosfera i przemiła obsługa. Hotel jak na afrykański godny polecenia. Idealny dla rodzin z dziećmi. Dla dzieci interesujące animacje, a dla rodziców relaksujące masaże.
Wszystkim szczerze polecam!

Dziękujemy, MagdalenaD2114
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Polecam hotel, jest on w stylu afrykańskim. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Lokalizacja super, plaża hotelowa jest też w porządku, może woda pełna glonów ale jest też druga na którą wozi bus i tam jest plaża jak z folderów. Jedzenie pyszne, duży wybór jedzenia, drinki mocne- nieoszukiwane. W hotelu codziennie animacje od rana do wieczora. Hotel zapewnia atrakcje, mieliśmy pokaz akrobatów, pokaz tancerzy czy masajów, 2x w tygodniu beach party. Nie mam do czego się przyczepić, moim zdaniem warto wybrać ten hotel. Niektórzy myślą, że będzie to hotel typowo europejski, ale nie on nie jest europejski- właśnie urok w tym, że jest on w klimacie afrykańskim- dzięki temu widać, że jest to coś innego. W porównaniu do hotelów europejskich moim zdaniem on je przebija za klimat. Obsługa bardzo miła, ciepła oraz serdeczna :). Na pewno wrócę do tego miejsca !

Dziękujemy, luczakewa
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Cudowny pobyt. Hotel śliczny, bardzo ładne i czyste pokoje urządzone w stylu afrykańskim. Obsługa bardzo pomocna i cierpliwa. Jedzenie smaczne, każdego dnia inne menu, w tym przepyszne dania kuchni suahilijskiej. Dziękuję za udane wakacje!

Dziękujemy, KasiaKasiaZ
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Świetny hotel, bardzo dziękuję za udane wakacje.
Lokalizacja doskonała, obsługa bardzo pomocna, nie mam zarzutów. Pokoje czyściutkie. Jedzenie naprawdę świetne, dużo owoców morza (ja akurat lubię).
Polecam wszystkim którzy chcą przeżyć wakacje życia w Afryce.

Dziękujemy, Kaja K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji - warto wybrać to miejsce. Było naprawdę perfekcyjnie, zaplanowane wakacje marzeń zdecydowanie nimi były! Świetna atmosfera, super wycieczki i przede wszystkim przepyszne jedzenie!

Dziękujemy, adamwM9533AN