“Super jedzenie”
Noah's Ark — recenzja

Noah's Ark
Nr 6 wśród 273 Restauracje (Kos)
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, kelnerka bardzo miła, polecam. Na koniec dostaliśmy drinka w prezencie

Dziękujemy, gesik92

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo gościnna restauracja z rodzinnym klimatem, przemiła kelnerka, ogromne porcje! W prezencie od właścicieli - ciasto, tabbouli. Polecamy: saganaki, sałatkę Noah, mixed grill, kars horovats, pork chop. Nie da się wyjść głodnym

Dziękujemy, goszzi
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

rodzinny bizness prowadzony od lat , kuchnia grecka zmieszana z armeńską, super smaki, goście z Polski mile widziani,

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Marcin H
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

będzie sucho .., przywitanie ok, właściciel zaprosił na zaplecze, pokazał jedzenie jakie ma, kelnerka sympatyczna, złożyliśmy zamówienie, dostaliśmy smaczny starter i zaczęły się kłopoty .. 2 dania pomylone, dania mięsne moje i i kumpla trafiły do błędnych zamawiających, koleżanka dostała breję z wyglądu okropną a w smaku dla odważnych, moja córka hamburgera z chłodną bułką i mięsem które mnie zatrwożyło, najlepszy wybór dokonał ostatni małolat który zamówłl frytki .. na koniec słodkość na koszt firmy ale nie po to przyszliśmy, ogólnie mocno słabo, polecenie level zero, szkoda bardzo bo to ja namówiłem resztę wycieczki na ten lokal ,nie polecam niestety

Dziękujemy, Robert G
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Z całego serca polecamy to miejsce. Szczególnie smakowało nam mieszane mięso z grilla dla dwojga. Porcją dla dwojga - najadły się 4 osoby.
Miejsce naprawdę godne polecenia!
Obsługa jest bardzo miła i nie ma problemu z rozmową w języku angielskim

Dziękujemy, Krzysztof M

Noah's Ark — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Noah's Ark? Podziel się wrażeniami!