Kos
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel, bardzo czysty i zadbany (w ciągu 7 dniowego pobytu pokoj był sprzątany codziennie, co drugi dzień były wymieniane ręczniki na świeże , i dwa razy zmieniona posciel na czysta) duży wybór i przede wszystkim dużo jedzenia(greckie, włoskie , tureckie , brytyjskie , hiszpańskie, polskie) obsługa bardzo miła , Panie w recepcji także miłe i uśmiechnięte. Basen oraz teren wokół hotelu czysty i zadbany. Wieczorami różne atrakcje typu wieczór grecki , śpiew na żywo, kabarety, bingo, tance i inne. Animatorki dla dzieci także bardzo fajne i uśmiechnięte . Recepcja, lobby i taras na przodzie hotelu wyglada bardzo luksusowo. Pokoje i stołówka standardowa o przyjemnym wyglądzie. Na plus, że w recepcji można wynająć auta, skutery, rowery i inne do zwiedzania wyspy. Zwykły rower miejski kosztuje ok 4-6 euro na cały dzień( recepcjonistka dzwoni do wypożyczalni , w ciągu pół godziny podjeżdża auto i zabiera nas w oddalonej około 3-4 km wypożyczalni, po odstawieniu rowerów na koniec dnia odwożą do hotelu i wszystko w cenie ) Jedyny minus to niestety brudna plaża gdzie za leżak kasują 3 euro na cały dzień a leżaki i parasole nie są w super stanie. Ogólnie bardzo polecam , rodzinny i przyjazny hotel dla rodzin z dziećmi, emerytów oraz par w każdym wieku :)

Dziękujemy, hellobambi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: manager_thalassa, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, SuneoClub Atlantica ThalassaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Droga hellobambi,

Serdecznie dziekujemy za czas spędzony w naszym hotelu oraz za wszystkie mile slowa tutaj napisane.
Niezmiernie sie cieszymy, ze wakacje z nami byly udane a tak pozytywny komentarz jest dla nas prawdziwą nagroda.
Oczywiscie akceptujemy tez wszelka konstruktywna krytyke dzieki ktoej nieustannie dazymy do doskonalenia naszych uslug.
Zapraszamy ponownie do nas oraz do innych hoteli Atlantica!

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 8 września 2019

Hotel jak najbardziej polecam. Ładny czysty, zadbany obsługa bardzo miła. Jedzenia bardzo dużo i różnorodne każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje nie za duże ale wystarczające codziennie sprzątane. Basen i ogród super. Mały minus za brudną plaże nad morzem.

Dziękujemy, Kuba M

Drogi Kubo M,

Z calego serca dziekujemy za wysoka ocene naszego hotelu oraz za mily komentarz.
Dziekujemy za bycie naszym Gosciem, bedzie nam milo powitac Pana tutaj ponownie.
Pozdrawiamy bardzo serdecznie zapraszamy!

Zrecenzowano: 4 września 2019

Przebywaliśmy w tym hotelu na początku wakacji i z czystym sumieniem możemy go polecić! Pokoje czyste, jedzenie wyśmienite. Obsługa bardzo miła. Panie w recepcji bardzo pomocne pozdrawiamy Panią Edytę!). Szczególne podziękowania dla szefa restauracji Wasylisa!. Co do plaży to akurat w tym miejscu jest kamienista więc koniecznie buty. Czystość: jak to w Grecji, ale proszę nie przesadzać z tymi negatywnymi opiniami. Co do alkoholu i barmanów to wszystko w jak najlepszym porządku ! Pozdrawiamy Mirellę z baru przy basenie! Polecamy wycieczkę na wyspę Nisyros! Podsumowując hotel na 5 i chętnie tam wrócimy!!! Dorota i Robert

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, rdnawrot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: manager_thalassa, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, SuneoClub Atlantica ThalassaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Drodzy Doroto i Robercie,

Bardzo dziekujemy za tak pozytywna ocene i Wasze slowa na temat hotelu.
Pozdrawiamy Was serdecznie w imieniu wyzej wspomnianych osob oraz calego zespolu i oczywiscie z wielka przyjemnoscia powitamy Was tutaj ponownie!

Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel ma zaledwie 3 gwiazdki, ale to nieporozumienie. Śmiało zasługuje na 4. Pokoje nieduże, ale wystarczająco wyposażone, czyste (sprzątane codziennie). Klimatyzacja, lodówka, spora łazienka, fajny balkon. Bardzo (!) dobre jedzenie. Tzn. jesli ktoś szuka czegoś wykwintnego - nie znajdzie. Ale: duży wybór, bardzo smacznie, świeżo. Pracowita, grzeczna i życzliwa obsługa. Ogólnie - bardzo polecam. UWAGA - brudnawa plaża. Tragedii nie ma, ale pozostał niedosyt, a nawet lekki "absmak". Wadą całej wyspy jest to, że została opanowana, przez biuro podróży TUI. Uważam tę firmę za niegrzecznych cwaniaków i rekomenduję bardzo ograniczony kontakt z nimi. Jeśli posłuchacie tej rady - pobyt może się udać. Karmią cały dzień; poją też...

Wskazówka dotycząca pokoi: Bierzcie pokoje w "bloku nr 3". Od "centum" kompleksu to 30 sekund, ale jest znacznie ciszej niż przy basenie.
Dziękujemy, Wielkismakosz7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: manager_thalassa, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, SuneoClub Atlantica ThalassaOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Drogi Wielkismakoszu7,

Ogromnie sie cieszymy,ze wakacje w naszym hotelu sie udaly.
Dziekujemy za mile slowa na nasz temat, czujemy sie docenieni!
Natomiast jesli chodzi o wspomnianego w opinii organizatora wycieczek, Pana slowa zostana przekazane do rezydentki, gdyz wolelibysmy aby dzialalnosc osobnej firmy nie wywierala wplywu na opinie Gosci o naszym hotelu.
Niemniej jednak jeszcze raz dziekujemy za Pana opinie i oczywiscie zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowych wakacji w Atlantica Thalassa. Zacznę od największych plusów: czystośc w pokojach, świetne jedzenie, bardzo różnorodne (chociaż ciężko było się powstrzymać przed codziennym jedzeniem pysznej pizzy ;)), kelnerzy w części restauracyjnej pracowali bardzo intensywnie, kucharze również. Do minusów na pewno mogę zaliczyć: obsługa recepcji. Szczególnie Pani w okularach. Bardzo nie pomocna, ironiczna, pracująca jak za karę. To samo zdanie mam na temat Pani Edyty. Nie mam pojęcia skąd te pozytywne opinie, kilkukrotnie prosiliśmy o spotkanie z Panią Edyta aby się poradzić w kwestii zwiedzania wyspy, wypożyczenia skuterów/quadów i za każdym razem była wielka łaska i niechęć. Bardzo nie lubię takiego zachowania ze strony Polaków za granicą. Podobna sytuacja miała miejsce przy barach, Pan przy barze w lobby wiecznie niezadowolony. Obsługa hotelu do wymiany. Pewnego dnia wybieraliśmy się na cały dzień zwiedzić wyspe- zapytaliśmy w recepcji czy możemy wziąć kanapkę czy owoce ze sobą, gdyż wrócimy wieczorem, niestety nie zgodzono się, co w innych hotelach nigdy nie było problemem. Tym bardziej, że posiłki były przez nas opłacone, a skorzystać z nich nie mogliśmy.
Drugi minus to stan plaży. Jeśli pobiera się za nią nie mała opłatę to wypadałoby chociaż trochę o nią zadbać. Hotel nie wykorzystuje swojego potencjału, posiada fajna niewielka scenę, a rozrywki są tylko dla dzieci. Cały dzień te okropne piosenki, a wieczorami kompletnie nic. Raz podczas wyjazdu był wieczór grecki, gdzie większość gości usypiała z nudow. Warto byłoby zainwestować w jakies gry, zabawy, karaoke i rozrywkę dla starszych gości niż 5 rok życia. Hotel ogólnie oceniam dobrze ze względu na jedzenie i czystość. Hotel dla osób, które mają dodatkowo dużo pieniędzy na spędzanie czasu poza hotelem, które lubią bardzo dobre jedzenie. Absolutnie nie żałuję pobytu, polecam mimo wszystko!

Dziękujemy, Podroznicy4
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: manager_thalassa, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, SuneoClub Atlantica ThalassaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Drodzy Podroznicy,

Dziekujemy za wysoka ocene oraz czas poswiecony na napisanie opinii.
Jest nam milo, ze hotel, mimo minusow, spodobal Wam sie, a wakacje nalezaly do udanych. W imieniu szefa kuchni dziekujemy za mile slowa na temat wyzywienia oraz dziekujemy za docenienie czystosci hotelu.
Przykro nam,ze mimo naszych najszczerszych staran nie wszystkie Wasze oczekiwania zostaly spelnione. Obsluga hotelu, ktora uwazacie za nasz slaby punkt, jak do tej pory oceniana jest jako jedna z naszych najmocniejszych stron co odzwierciedla sie w opiniach wielu Gosci.
Natomiast grecki wieczor to jednen z najprzyjemniejszych wieczorow rozrywkowych o czym rowniez swiadcza opinie naszych Gosci. Hotel, jak wiele innych hoteli w Grecji nie ma w ofercie pakietu zywnosci na "wynos" o czym nasi Goscie sa informowani stad dziwi nas Wasze rozczarowanie w tej kwestii.

Niemniej jednak doceniamy dostrzezone pozytywy i z calego serca zyczymy Wam wszystkiego dobrego w przyszlosci!
Bedzie nam milo Powitac Was ponownie w sieci hoteli Atlantica!