Rewelacja, każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo atrakcji dla dzieci. Animacje dla dorosłych na najwyższym poziomie. Pokoje sprzątane codziennie, przemiła obsługa (dogadująca się również po polsku). Jedzenie pierwsza klasa, najlepsza restauracja chińska. Ogroooomny plus dla kelnerów i barmanów, którzy chcą aby każdy spróbował wszystkiego. Obiekt jest bardzo duży, ogrody robią wrażenie. Jedynie co może być tam minusem to to że dość mocno wieje. Morze jest trochę niespokojne, polecam zabrać tam kółko, można się na nim świetnie bawić, i koniecznie buty do wody, ponieważ wejście jest trochę kamieniste. Jeśli ktoś kocha koty jest to idelane miejsce dla niego polecam!

1  Dziękujemy, Destination486352

Hotel bardzo duży, składający się z kilku budynków. Bardzo zadbany kompleks, piękna roślinność, która cieszy oczy każdego dnia. Spacery to wielka przyjemność, podróżowaliśmy z rodzicami i córką - 1,5 roczku. Obsługa spełniła naszą prośbę - zapewniła nam pokoje obok siebie, w spokojnej części hotelu z pięknym widokiem na ogród i palmy. W pokoju zastaliśmy łóżeczko turystyczne dla dziecka. Pokoje to jeden mały minus - dość małe, dla dwóch osób wystarczające, jednak jak podróżuje się z małym dzieckiem to robi się trochę ciasno. Wanna w łazience z zasłonką, która lepi się do ciała w czasie kąpieli. Brak szafeczki w łazience, aby położyć kosmetyki.Tak naprawdę w pokoju tylko spaliśmy, bo hotel zapewnia bardzo dużo atrakcji. Piękne duże baseny z brodzikami dla dzieci, aquapark z mini barem, bardzo pyszne naleśniki, które jedliśmy codziennie. Co do kuchni - 3 restauracje tematyczne, najlepsza zdecydowanie włoska i chińska. Bardzo miła obsługa, codziennie raczyli nas uśmiechem i wyrozumiałością w przypadku naszej niegrzecznej córeczki :). Śniadania stosunkowo najgorsze, w angielskiej wersji, ale naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Wróciliśmy objedzeni i zachwyceni. Plaża hotelowa bardzo blisko - ok. 100metrów od hotelu i bardzo piękna - jedna z piękniejszych jaką widzieliśmy, mimo, że skacząc na falach trzeba uważać na kamienie. Buty rafowe to konieczność. Chcieliśmy bardzo podziękować obsłudze hotelu - spędziliśmy cudowny tydzień, pełen wrażeń. Mam nadzieję, że uda nam się tam jeszcze wrócić. Polecam każdemu, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Eliza D

Bardzo dobry hotel . Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Pomocna i przemiła obsługa. Szczególnie polecamy bary i restauracje w części garden , a przede wszystkim kelnerzy i barmani w piano bar.
Polecamy wszystkim gorąco.

1  Dziękujemy, pubu2019
Zrecenzowano: 9 września 2019

Serdecznie polecam ten hotel. Zwłaszcza część nowszą, dobudowaną, która jest typowym miejscem dla rodzin z dziećmi.
Hotel ma dość dużą powieszchnie, natomiast z jednej części do drugiej można przespacerować sie ok 10-15min bądź też zamówić meleksa.
Jedzenie dobre, śniadania mało urozmaicone, raczej przygotowane pod Brytyjczyków. Mało owoców sezonowych. Natomiast obiad czy kolacja super. Duzo świeżych ryb.
Do plaży blisko, choć nie jest to najładniejsza plaża na wyspie.
Polecam przejażdżki rowerowe.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa na najwyższym poziomie, wszyscy bardzo sympatyczni i pomocni co rzutowało bardzo na odczucia w trakcie pobytu. Rozpoczynając od kelnerów a kończąc nawet na sprzątaczkach czy serwisie ręcznikowym. Specjalnie utworzyłam konto na TripAdvisor by zostawić ocenę, która jak najbardziej się należy. Jedzenie świetne, duży wybór, 5 restauracji na terenie obiektu - nawet w głównych restauracjach codziennie inna kolacja tematyczna, nie rozumiem jak można mówić o monotonności. Hotel dobrze skomunikowany, oprócz tego na miejscu wypożyczalnia. Gdybym mogła, wybrałabym hotel ponownie, polecam!

1  Dziękujemy, 382izabellas