Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tak na początek Hotel pierwsza klasa kompleks bardzo duży i mega zadbany jedzenie pyszne każdy coś wybierze dla siebie jak ktoś pisze że monotonne to mi żal takich osób bo jestem ciekawy co jada w domu codziennie myślę że stale to samo. Obsługa przemiła i pomocna drinki super duży wybór,pokoje małe ale przestronne łazienka troszkę kiepska z prysznicem bo się woda wylewała na na podłogę czeba było uważać żeby się nie poślizgnąć i zasłonka się przyklejała do ciała, co do czystości wszystko dobrze codziennie ręczniki wymieniane i pościel. Byliśmy oddaleni od głównego kompleksu ale Garden super dużo chodziliśmy bo lubimy chodzić a meleksy jeździły często i jak chcieliśmy to nas zabierały do głównej części lub jak chcieliśmy to w recepcji zgłosiliśmy i za woziły nas do Aquaparku. Ogólnie bardzo polecam ten hotel i napewno tam wrócimy nasz syn aż płakał że już wracamy do Polski. Nasz pobyt od 24.08. do 31.09.2019

1  Dziękujemy, 875arturg
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Doskonale zaplanowany, elegancki hotel położony jest na ogromnej przestrzeni (można przemieszczać się meleksami), jakieś 2 km od centrum miasta. Składa się z 2 części- Resort (część główna) i Garden Satellite. My byliśmy w tej pierwszej i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Moim zdaniem zdecydowanie warto dopłacić do pobytu w części głównej ponieważ część Satellite mimo, że także ładna, jest położona z dala od wszystkich atrakcji hotelu, co może być bardzo uciążliwe w codziennym funkcjonowaniu (odległości są na prawdę bardzo duże). Piaszczysta plaża z kamykami i kamienistym zejściem do wody znajduje się przy samym hotelu; wystarczy przejść przez drogę. Widoki przepiękne, zwłaszcza o zachodzie słońca. Na plaży bar all inclusive z piwem i soft drinkami. Ale plaża raczej niespecjalna- piasek szary i buty zdecydowanie niezbędne. Woda w morzu czyściutka, ale umiarkowanie ciepła. Praktycznie codziennie były bardzo duże fale (przy dwutygodniowym pobycie ruchomy pomost otwarty zaledwie 4 razy). Za to aquapark na terenie hotelu świetny- kilka zjeżdżalni, wodny plac zabaw dla młodszych dzieci oraz super leniwa rzeka. W części głównej hotelu ogromny basen z wyspą, na której codziennie podawano naleśniki. Przy mini klubie niewielki basen ze statkiem pirackim i kilkoma mniejszymi zjeżdżalniami. Z leżakami nie było problemu, zarówno w aquaparku jak i przy basenach. Woda czysta i ciepła, a basenie głównym także jacuzzi. Mieszkaliśmy w pokoju 1211, który według nas miał jedną z najlepszych lokalizacji w całym obiekcie (wszędzie blisko). Mieliśmy częściowy widok na basen główny , a jak się wychyliło to i skrawek morza było widać. Pokój niewielki, ale przytulny i czysty. W pokoju łóżko małżeńskie oraz łóżko dla dziecka, szafa z wieszakami (kompletnym nieporozumieniem był brak półek czy szuflad), niewielkie szafki nocne, biurko, telewizor LCD, sejf i lodówka (woda mineralna na powitanie). Łazienka również bardzo mała, z wanną, suszarką do włosów i lustrem. Balkon wyposażony w meble typu krzesełka i stolik. Na terenie hotelu przepiękna aranżacja zieleni- nigdzie nie widziałam równie pięknej i zadbanej. Ogromna pochwała dla ogrodników.
Hotel jest miejscem bardzo atrakcyjnym dla dzieci: kilka mini klubów (zarówno w części Resort jak i Garden była polska animatorka), aquapark, wieczorne mini disco, mini golf. Brak jedynie jakiegoś sensownego placu zabaw. Córka chodziła na zajęcia w mini klubie w części Resort, gdzie była bardzo sympatyczna pani Kasia, która miała świetne podejście do dzieci. Nasza córka bardzo lubiła chodzić na zajęcia. W hotelu znajdują się również sklep (ceny są bardzo wysokie), kaplica, salon fryzjersko- kosmetyczny, siłownia i spa. Jeśli chodzi o restauracje, to jest ich kilka- dla nas najlepsza była restauracja Nissos, w której jedliśmy śniadania i kolacje. Stoliki były ustawione również na zewnątrz, więc można było zjeść posiłek podziwiając piękną zieleń hotelową. W restauracji bardzo profesjonalna obsługa- zwłaszcza przesympatyczny i życzliwy kelner Drini. Nigdy nie czekaliśmy w kolejce na wolny stolik. Wybór dań wystarczający, jedzenie dość smaczne. Co istotne, to na kolacje panowie musieli mieć długie spodnie- było to bardzo przestrzegane. Ale jeśli ktoś nie zabrał długich spodni na wakacje, to ponoć była wypożyczalnia :) Obiady jedliśmy w restauracji Mesogios- całkiem ok. Nie ma limitów na kolacje a'la carte- można się było zapisać ile razy się chciało. Polecamy restaurację włoską- smaczne jedzenie, bardzo sympatyczna obsługa. W greckiej bez szału, natomiast w chińskiej jak dla mnie jedzenie wyjątkowo niesmaczne. Poza posiłkami głównymi można było skorzystać z baru z przekąskami w aquaparku (jedzenie raczej typu fast food, ale również sałatki, kebaby, naleśniki) oraz zjeść naleśnika serwowanego na wyspie przy basenie głównym. Napoje i drinki w opcji all-inclusive całkiem przyzwoite. Bardzo fajny bar niedaleko recepcji oraz Piano Bar w części Satellite. Jednak największym atutem hotelu są pracownicy- uśmiechnięci, życzliwi i bardzo zaangażowani. Nic nie stanowiło dla nich problemu. Codzienne wieczorne show przygotowywane przez animatorów na bardzo wysokim poziomie. Bardzo życzliwi i pomocni pracownicy recepcji (prośby spełniane bez zwłoki, bez najmniejszego problemu). Sprzątanie pokoi również bez zarzutu. Ręczniki wymieniane codziennie. Sejf płatny, brak kaucji za ręczniki basenowe, które można było wymieniać codziennie. Podsumowując- rewelacyjny hotel z doskonałą obsługą, który z pewnością będziemy polecali znajomym i do którego chętnie powrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój w części Resort- wszędzie bliżej
1  Dziękujemy, ilovesummer2012
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Wyjazd rodzinny. Zacznę od minusów hotelu: średnie jedzenie, którego pomimo, że było dużo to nie było urozmaicone (brak miejscowych potraw i owoców morza), beznadziejna łazienka ze irytującą zasłonką w postaci folii lepiącej się do ciała. Plusy: świetny i bardzo uprzejmy personel, baseny, perfekcyjnie utrzymany ogród, animacje. W budynku gdzie był piano bar codziennie wieczorem śpiewała i grała na żywo para piosenkarzy co jest ciekawym i oryginalnym pomysłem. Podsumowując pobyt mogę powiedzieć, że warto odwiedzić BL lecz nie za wygórowaną cenę gdyż 5* to na pewno nie jest.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Buuzu
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dopiero co wróciliśmy dużą paczką do Polski, pierwsze co zrobiliśmy to smacznie zjedliśmy i napiliśmy się dobrego drinka:)
Podczas pobytu brakowało nam smacznego jedzenia .
Pobyt oceniamy maksymalnie na dwie gwiazdki, naprawdę jesteśmy zawiedzeni jakością hotelu, który posiada 5*, oczywiście nie wszystko było kiepskie , ale mało pozytywnych akcentów podczas 7 dniowego pobytu.
Hotel z zewnątrz to dobre 4* , zadbana zieleń, czystko , atrakcje dla dzieci całkiem dobre aczkolwiek nie wszystkie punkty gastronomiczne były dobrze wyposażone , miła obsługa, ale długi czas oczekiwania na przekąski .
Obiekt BL Garden oddalony jest kawałek drogi od głównego kompleksu hotelu i pokonywanie tej trasy kilka razy dziennie zmęczy każdego , ilość melexow jest co najmniej trzykrotnie za mała .
Plaża mega średnia , bar na plaży wyposażony wyłącznie w piwko i soki, brak przekąsek.
Jedzenie bardzo bardzo słabe, tłuste , wędliny okropne choć ludzie zajadali się nimi, owoce bardzo średnie , obiady kolacje monotematyczne , bez greckiego akcentu, większość kolacji jedliśmy w mieście kos , uwierzcie po śniadaniu i obiedzie macie dość patrzenia na 90% dań które przewijały się przez dwa pierwsze posiłki .
Jakość alkoholu - naprawdę zwykle piwko z Lidla bądź najtańszy rum z Polski są naprawdę dobre w porównaniu z tym co było serwowane.

Pokoje, które otrzymaliśmy to jedno wielkie nieporozumienie , wiele ludzi na spotkaniu z rezydentem Tui zgłaszało nieprawidłowości , na zdjęciach zawsze jest pięknie... Na szczęście nie spędzasz w pokoju wiele czasu stąd ciśnienie krwi sie stabilizuje , ale to smutne gdy mijasz wielki szyld BL z 5* a w pokoju kicz , którego w Polsce nie spotkasz w tej klasie hotelu.

Podsumowując , nie polecamy BL, koszt wycieczki w porównaniu do zastanego stanu i jakości budzi wiele zastrzeżeń, zobaczcie zdjęcia łazienki oraz trzeciego łóżka, sama wyspa Kos też nic nadzwyczajnego , bardzo zaniedbana.

6  Dziękujemy, bart84pl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MBN847, Sales Executive, Blue Lagoon ResortOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dear bart84pl,

Thank you for choosing Blue Lagoon Resort for your stay and for sharing your holiday experience with us.

We are sorry to hear the expectations for your holiday were not met.

Please be advised that on our website and as well on tour operators sites, we clearly mention that the satellite area of the hotel is 150-250 meters from the main area.
Kindly note that in hotel we offer club cars service and by calling to reception the guests can move from one area to another.

Regarding the food, we hope that you tried the full selection of the 5 restaurants in the hotel, of which 2 are “A la Carte”. We believe we offer a rich variety of meals with a daily rotation of dishes trying to offer something that satisfies everybody’s taste. Moreover, the Greek Mythos restaurant and at the buffet we do offer as well a wide choice of Greek dishes like pork gyros, beef stifado, stuffed tomatoes, giouvetsi, briam vegetables, moussaka etc. just to mention few and of course Greek salad and tzatiki and various Greek cheese is available all the time. Also the desserts have the local options like kantaifi, halva etc.

However, please be assured that we welcome all comments, good and bad, in order to improve our services.

Once again, we thank you for your comments and we wish to welcome you back in one of our hotels in the future.

Yours Sincerely,

The Hotel Management

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Hotel b.ładny, duży, zadbany ogród. Jedzenie dobre, szczególnie w restauracji Mythos. Baseny rewelacyjne, ciekawe animacje dla dzieci i dorosłych. Nasze dzieci szczególnie mocno polubiły panią Oliwię. Jest to osoba bardzo sympatyczna, ciepła i cierpliwa, dlatego nasze córki codziennie brały udział w zajęciach w klubie w części Garden Satellite. Podsumowując mieliśmy bardzo udane wakacje.

Dziękujemy, Twinshil