“Niebo z chmurkami w gębie!”
Degli Amici — recenzja

Degli Amici
Nr 20 wśród 271 Restauracje (Kos)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

G e n i a l n e miejsce!
Bardzo rodzinna atmosfera, mila obsluga, szybka i sprawna. Najwiekszym atutem sa:
1) przepyszne jedzenie
2) piekny widok.
Zakochalam sie w tym miejscu od pierwszej lasagne - byla doskonala, goraca, dobrze doprawiona ze wspaniala serowa chmurka na wierzchu, ktora rozplywala sie w ustach. Mama rekomenduje ravioli - pierozki smakowaly jakby swiezo nadziewane serkiem z ziolami.
Siostra poleca tiramisu prosto z pieca - lekkie, w sam raz na mala oslode zycia po zapychajacym obiedzie (poniewaz porcje sa bardzo duze).
Pomimo ogromnych rozmiarow, makaron je sie z ogromna przyjemnoscia caly czas - jedzenie nawet pod koniec nie meczy.
Odwiedzona 3-krotnie, wciaz niezawodna. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, amykiller
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Taulant M, Owner, Degli AmiciOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2018

Thanks a lot, we do our best. You make us filling nice with these good words about DEGLI AMICI, all the best.....

Zrecenzowano 3 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo dobra, w różnych językach obsługują klienta: polski, angielski, włoski, grecki. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 484barto
Zrecenzowano 17 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa przywitała nas jak stałych bywalców. Po zapłaceniu za posiłek, który był bardzo smaczny, zaproponowano nam deser i nalewkę "do spróbowania" na koszt firmy. Obsługa przez cały czas się interesowała klientami, zagadywała, ale nie byli natarczywi. Polecam wszystkim :-)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Bartosz Z
Zrecenzowano 31 maja 2017

cos pysznego zanim kelner podal pizze najpierw olecial do nas ten cudowny zapach ktory zapowiedzial i nas nie zawiodl niebo dla podniebienia polecam

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, zawiedziona2017
Zrecenzowano 27 sierpnia 2016

Na początku warto wspomnieć, że restaurację prowadzi Polka i Grek - ciepłe małżeństwo, które służy pomocą nie tylko w wyborze dania, ale wręcz Antonio może Wam przyrządzić coś specjalnego, jeśli grzecznie poprosicie :) Króluje tam kuchnia włoska, a włoska flaga nad restauracją pokieruje was we właściwe miejsce. Wszystko gotowane jest ze świeżych składników, oliwa pachnie niesamowicie... To pierwsza i jedyna do tej pory restauracja, gdzie w karcie od razu zaznaczone są dania z mrożonych składników (chodzi o owoce morza głównie). Zatem wszystko jest szczere i autentyczne. Na pytanie- co jest dziś świeże - zawsze padnie szczera odpowiedź. zamówiliśmy makaron z łososiem, mule, ostrygi, spróbowaliśmy pysznej panna cotty, wszystko było genialne. Domowe białe wino bardzo przyjemne, delikatne, kwiatowe. Siedzieliśmy tam kilka godzin w bardzo przyjaznej atmosferze. Ceny bardzo przystępne. Z centrum miasta (port) no nogach można tam spokojnym spacerkiem wzdłuż morza dojść w ok. 10 min, ale zachęcam, bo ta niewielka odległość od centrum powoduje, że nie siedzicie w tłumie rozszalałych, głodnych turystów! Właściciele mówią po polsku! Polecam bardzo!

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, 803olga

Degli Amici — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kos, Wyspa Kos

Byłeś(-aś) w Degli Amici? Podziel się wrażeniami!