“Polecam :)”
Plaza Beach Restaurant — recenzja

Plaza Beach Restaurant
Nr 1 wśród 271 Restauracje (Kos)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Zrecenzowano 9 października 2018

Podczas naszego tygodniowego pobytu na wyspie odwiedziliśmy kilka restauracji, jednak ta była naszą ulubioną - ludzie którzy ją prowadzą tworzą w niej bardzo miły klimat i napędzają pozytywną energią :) Jedzenie również bardzo dobre, polecam odwiedzić to miejsce - widać, że jest prowadzone z pasją

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Dominika H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abraham H, Ιδιοκτήτης, Plaza Beach RestaurantOdpowiedź udzielona 10 października 2018

Thank you very much for your nice comments. Glad to hear that you enjoyed our food and our hospitality. We will be happy to see you again next time. Have a nice day

Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Genialne miejsce nad brzegiem morza. Pyszne jedzenie. Niesamowita obsługa, z poczuciem humoru i przemiłym podejściem do klienta. Polecam

Dziękujemy, Ewa G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abraham H, Ιδιοκτήτης, Plaza Beach RestaurantOdpowiedź udzielona 28 września 2018

Thank you very much for your visit. Glad to hear that you enjoyed our food and our hospitality. We will be happy to see you again next time. Have a nice day

Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, wspaniala obsluga. Polecam serdecznie!! :) piekne widoki i do tego mila niespodzianka ma koniec :)

Dziękujemy, Małgorzata M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abraham H, Ιδιοκτήτης, Plaza Beach RestaurantOdpowiedź udzielona 27 września 2018

Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko bardzo świeże i smaczne . Właściciel bardzo sympatyczny i dbający o gości .Napewno tu wrócimy

Dziękujemy, 358sergiuszp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abraham H, Ιδιοκτήτης, Plaza Beach RestaurantOdpowiedź udzielona 20 września 2018

Thank you very much for your visit. Glad to hear that you enjoyed our food and our hospitality. We will be happy to see you again next time. Have a nice holidays.

Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystkie opinie jak najbardziej na TAK! Byliśmy z chłopskiem na obiedzie. Wszystko było wyśmienite. Polecamy krewetki smażone na maśle i czosnku oraz kalmary!
Obsługa super bardzo mili ludzie.

Dziękujemy, JoannaH1952
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abraham H, Ιδιοκτήτης, Plaza Beach RestaurantOdpowiedź udzielona 7 września 2018

Plaza Beach Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wyspa Kos, Dodecanese

Byłeś(-aś) w Plaza Beach Restaurant? Podziel się wrażeniami!