Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Obsluga na najwyzszym poziomie, podróżowaliśmy w 2 rodziny, poprosilismy o pokoje na parterze obok siebie i takie dostalismy, poprosliśmy o późniejsze wymeldowanie i również sprawa załatwiona, na każdym etapie od Pani Manager, poprzez recepcje , po barmanów wszyscy dokładają starań, aby goscie byli zadowolenie, a Pani Constantina z recepcji , niezwykle miła osoba, poświęcała nam masę czasu, żeby wytłumaczyć, gdzie pojechać, co zobaczyć. Wielkie dzięki.
Hotel po całkowitej renowacji, nowoczesny styl, wszędzie czysto, basen i leżaki do dyspozycji, bez koniecznosci zajmowania ręcznikami , a ponadto mały, kameralny. Połozenie bliskie Kos ( 30mim), ale busem z przystanku obok, szczegolnie z dziecmi wielkie ułatwienie.
Posiłki all inclusive , wiadomo, czego się spodziewć, ale niczego nie brakowało. Morze w pobliżu bez szału ( ale większosc plaz na Kos z kamieniami)
Jak na nasze dotychczasowe podróże po Grecji, a chyba buliśmy na większości wysp, Jeden z lepszych hoteli. Polecam

Dziękujemy, Dorota Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gleventis, Διευθυντής, Apollon WindmillOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dear Dorota,

Thank you very much for your excellent review and for high rating our Hotel!
We are really happy to know that you had a brilliant holiday with us and have enjoyed our facilities!
More over, we are happy that you have appreciated the services of our attentive staff;
it is always rewarding as well encouraging!
Kostantina is thankful for your kind input which will be shared with the rest of our team as well!
We kindly wish to mention that the beach which lays just 200 meters away from our Hotel is, as described , sandy and pebbled. By the end of the road left from our Hotel, lays in extension of 35 kilometers one of the nicest sandy beaches on Kos; actually, more than the 80% of the beaches on Kos, are just sandy beaches!
Once more, thank you for your kind review,
we are looking forward to welcoming you back in the near future,

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel nie duży, kameralny, cichy, spokojny, bez głośnych animacji i hałaśliwej muzyki. Idealny na wypoczynek. Ładny, czysty basen, duża ilość leżaków, choć parasoli mogło by być więcej. Bardzo ładny, zadbany ogród. Czysto i przyjemnie. Obsługa hotelu, panie w recepcji i restauracji, barze - Bardzo mili ludzie, uśmiechnięci. Wszędzie miła atmosfera. Pokoje ładne, czyste, nowocześnie urządzone i wyposażone. Jedynie do czego można się przyczepić to jakość sprzątania, panie sprzątają niezbyt dokładnie. I o ile nie ma nas w pokoju podczas sprzątania to jest dobrze, ale jeśli jesteśmy w pokoju to sprzątanie ogranicza się tylko do wymiany ręczników i wyrzucenia śmieci, nie jest umyta podłoga i posprzątane w łazience. Może panie nie chcą przeszkadzać? Nie wiem.
Jeśli chodzi o jedzenie to jest wspaniałe, śniadania w hotelu windmill przepyszne! Duży wybór i jest chyba wszystko co można wymarzyć sobie na śniadanie. Codziennie kucharz smarzy też dla gości pyszne omlety i naleśniki. Obsługa bardzo miła. Obiady i kolacje w hotelu Apollon. Także wyśmienite potrawy i duży wybór. Wszystko smaczne.
Obok hotelu wypożyczalnia rowerów i samochodów, do miasta Kos można wybrać się spacerkiem lub na rowerze. W okolicy kilka plaż piaszczysto- kamienistych i piaszczystych.
Polecam wszystkim hotel, bardzo miłe spędzony urlop ☺️

Dziękujemy, joannasM6507SQ

Dear guests,

Thank you very much for your excellent review and for high rating our Hotel;
We are delighted to hear that your accomodation with us was as pleasant as expected and that you have greatly enjoyed our facilities.
We also thank you very much for appreciating the services of our attentive staff;
it is always rewarding when valued guests like you, take time to convey their appreciation for our services, sharing also your experience!
We apologize for any minor inconvenience that occured during your stay;
it would have been much better though if we were informed prior your departure, in order for us to provide you the service that was required.
Once more, thank you for your kind review,
We are looking forward to welcoming you back the soonest,

Zrecenzowano: 9 października 2018

Odwiedziłam ten hotel we wrześniu 2018 roku, dla kogoś kto nie lubi strasznych upałów jest to idealny termin. Pogoda piękna, ale da się żyć dzięki delikatnemu wietrzykowi powiewającemu na wyspie. Hotel usytuowany ok 30 min spacerkiem do samego centrum, w pobliżu sklepy i knajpy. Polecam bar Ousia, jest co prawda kawałek od hotelu, ale podają tam pyszne gyrosy i suflaki w picie:) Co do hotelu to nie ma wad moim zdaniem, pokoje typu studio ( sypialnia i hotel dzienny) sprzątane raz dokładniej raz nie, ale ogólne wrażenie bardzo dobre.Nad basenem nigdy nie brakowało leżaków. W hotelu bar czynny do 23, mili barmani, drinki mocne:) w ciągu dnia przekąski, nigdy ich nie brakowało. Do hotelu Apollon na posiłki trzeba przejść kawałeczek ogrodem ( nawet mi się podobał, a nie szczególnie pociągają mnie takie rzeczy) lub ulicą, dosłownie 3 minutki. A co do samych posiłków hmmm śniadania codziennie takie same, ale to akurat jest normalne , obiady i kolacje bardzo urozmaicone, co do smaku to może moja opinia będzie troszkę nie sprawiedliwa bo z każdym z kim rozmawiałam, chwalił jedzenie, ale moim zdaniem było niesmaczne. Rzadko znalazłam coś co mi smakowało, więc już później przestałam chodzić na posiłki:) Wycieczki, które polecam to zachód słońca na Zia ( koniecznie trzeba odwiedzić restaurację Oromedon, przepyszne jedzenia, polecam spróbowania Saganaków ( ser panierowany) i obowiązkowo Suflaki:)
wycieczka na 3 wyspy, bardzo leniwa, ale można się poopalać, podziwiać piękne krajobrazy i przy okazji zwiedzić wyspy. ( wycieczki warto kupić w biurze na przeciwko hotelu, o wiele taniej niż u rezydenta)
Kos sam w sobie brudny, dojście na plażę przez krzaki, plaża brudna, można wypożyczyć leżaki lub poprostu kupić coś w barze i zająć leżak
Jak ktoś nie był warto polecieć zobaczyć, ale ja pewnie nie wrócę chociaż wycieczkę zaliczam do udanych:)

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Monika M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gleventis, Διευθυντής, Apollon WindmillOdpowiedź udzielona 24 maja 2019

Dear guests,
Thank you for your extensive review;
more over, we thank you for appreciating the services of our attentive staff.
It is always rewarding as well as encouraging; your kind comments will be shared with our team as they also serve as a motivation.
We are surprised though that our food on offer did not reach your tastes, although we accept compliments in relation with the taste, quality and variation from the majority of our guests.
Once again, we thank you for your visit and for sharing your experience with other followers,
we hope to welcome you back sometime in the future,
sincerely yours

Zrecenzowano: 5 września 2018

Polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia nad wyborem wycieczki. Oferta jest świetna, ponieważ hotel jest nowy, wyremontowany w maju 2018r. także POKOJE są czyściutkie, do tego sprzątane każdego dnia (ręczniki wymienane codziennie), klimatyzacja działa idealnie i jest cicha, łazienki piękne i czyste. Co do basenu i leżaków- nie było problemu ze znaleźnieniem wolnego miejsca, leżaki nie były pozajmowane ręcznikami. Jednakże i tak woleliśmy chodzić na PLAŻE, która była oddalona o 200m (żwirkowa, morze jak jeziorko, bez fal) i o jakieś 400m piaszczysta (na tej było ciekawiej, ponieważ były fale). Niestety nie były to plaże z prawdziwego zdarzenia bo były publiczne więc do najczystrzych nie należały jednakże uważam,że i tak były ok i nie ma co narzekać. W oddali z plaży widać Turcję więc widok był bardzo ładny (szczególnie polecam przejść się na zachód słońca). WYŻYWIENIE: tutaj na wstępie chcę powiedzieć,że opis hotelu trochę się różni od rzeczywistości bo w hotellu windmill napoje były serwowane aż do 23 (nie do 18 jak w opisie) także na plus. Śniadania, obiady i kolacje jemy w hotelu obok (hotel APOLLON), do którego jest przepiękne przejście wśród palm i pięknej roślinności (trzeba iść za starą część hotelu a nie iść w stronę ulicy). POSIŁKI były bardzo różnorodne, do wyboru do koloru i na prawdę bardzo smaczne (ŚNIADANIA: jajka sadzone, placuszki na słodko, jajecznica i wiele innych rzeczy OBIADY: róznego rodzaju ryby, owoce morza też były, kurczak, wołowina pod różną postacią, zupa, raz był pyszny sos grzybowy z puree ziemniaczanym i wiele innych pysznych rzeczy KOLACJE: podobne do obiadów bo też były ryby, mięsko itd jednakże już pod inną postacią PRZEKĄSKI: pizza, lody, ciastka z ciasta fracuskiego z jabłkiem lub szpinakiem, ciasto takie piernikowe, ciasteczka, bułki (chyba z serem i szynką ale nie wiem bo nie jadłam), kawa, herbata. PS.tzatziki uzależniają, są tak pyszne. Tylko muszę dodać,że przychodząc na kolacje na godzine 19 czasami ciężko było znaleźć miejsce by usiąść i musieliśmy czekać aż coś się zwolni. Obługa starała się jak mogła i uwijała jak najszybciej, także czapki z głów ;) OBSŁUGA: baardzo miła, jak był jakiś problem od razu pomagali, Pani pracująca na barze w WINDMILL bardzo dobrze mówiła w języku polskim, w APPOLONIE barmanki nie mówiły po polsku ale również bardzo pogodne i uśmiechęte. Porównując te dwa hotele bliźniacze mogą powiedzieć,że w hotelu WINDMILL nie było takiego zgiełku jak w hotelu APPOLON i był bardziej kameralny. W ramach ciekawostki dodam iż do centrum jest piękna ścieżka rowerowa więc polecam wypożyczyć rowery (ładniejsza niż chodnik, który jest jak slalom bo co chwile na srodku chodnika jest drzewo) ogólnie górują tam chyba rowery :)
PLUSY:
-codziennie sprzątane pokoje i codziennie wymienane ręczniki
-obsługa hotelowa
-Bardzo smaczne i różnorodne jedzenie
-Bliskość do centrum KOS ok.30min spacerem lub autobus, który zatrzymuje się --niedaleko hotelu (bliet ok.1,20euro)
-Liczne plaże w okolicy
-sprawna klimatyzacja
-Piękna roślinność na terenie obydwu hoteli
-Kort tenisowy, boisko do koszykówki (darmowe)
-czysty basen w dwóch hotelach
-darmowy bilard
-Blisko do marketów gdzie można zakupić lokalne produkty
-wypożyczalnia rowerów na terenie hotelu

MINUSY:
Ciężko coś wymyslić ale może:
-czasami brak wolnych miejsc na stołówce w sezonie (5min czekania na miejsce)
-Minimalnie brudna plaża
-sprzęt wypożyczony do gry w tenisa (stare piłki, rakiety nawet ok)
-Woda do picia raz miała chemiczny posmak (jednakże każdy wie,że za granicą lepiej kupować wodę butelkowaną)
-internet tylko w lobby lub płatny w pokoju

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Werolajna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gleventis, Γενικός Διευθυντής, Apollon WindmillOdpowiedź udzielona 6 września 2018

Dear guests,

Thank you very much for your extensive and yet excellent review;
thank you for the time you have spent to share your experience with other trip advisor followers.
We are delighted to hear that you had a brilliant holiday with us and have greatly enjoyed our facilities.
Moreover,we are happy to know that you have appreciated the services of our attentive staff.
We are all looking forward to wellcoming you back in the near future,

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018

Hotel położony blisko stolicy wyspy miasta Kos do centrum ok. 1500 m, można dojść pieszo, dojechać autobusem (przystanek ok 200 m od hotelu) albo rowerem, skuterem ( wypożyczalnie co kilkadziesiąt metrów). Co do samego hotelu: nowoczesny obiekt posiadający wszelkie udogodnienia, otrzymaliśmy pokój z widokiem na
góry (studio składa się z salonu, sypialni i łazienki z prysznicem) pokoje wyposażone są w klimatyzację, minusem jest że do pokoju wydawana jest tylko jedna karta która służy zarówno jako klucz do pokoju oraz źródło zasilania pokoju. Przy hotelu znajduję się dość spory basen oraz darmowe leżaki. Posiłki serwowane są w restauracji hotelu apollon, który znajduję się ok. 200 od hotelu apollon windmill ( prowadzi bezpośrenia ścieżka przez ogród). Posiłki jak dla nas bardzo smaczne różnorodne, również lokalne jak np. oliwki, jogurty greckie, lokalny miód tymiankowy serwowany tylko na śniadanie, różne lokalne desery oraz dania obiadowe. Możliwe jest również korzystanie z basenu oraz leżaków hotellu apollon który jest trochę wiekszy. Obsługa bardzo uprzejma uśmiechnięta, barmani rozumieją po Polsku :), pokoje codziennie sprzątane, ścielone łóżka, wymieniane ręczniki. Chętnie wrócimy ponownie.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Piotr S

Dear Piotr,

Thank you very much for your excellent review as well for high rating our Hotel;
We are delighted to hear that your holiday was remarkable and that
you have appreciated the services of our attentive staff. It is always rewarding,your kind comments
will be shared with all our team as they also serve as a motivation.
We are looking forward to seeing you back the soonest,
once more,thank you,