“Poprawna knajpa”
Select Restaurant — recenzja

Select Restaurant
Nr 73 wśród 273 Restauracje (Kos)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Do zalet na pewno można zaliczyć miejsce- przepiękne ruiny w sąsiedztwie restauracji. O jedzeniu nie można powiedzieć, że było niedobre, ale zachwytu również nie było. Jeśli nie macie czasu, sił na szukanie lepszych knajpek lub po prostu chcecie posiedzieć i napić się piwa/kawy w fajnie położonej knajpce to polecam.

Dziękujemy, 376mateuszw

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i spokojna restauracja w otoczeniu zabytkowych ruin Agory. Dania świeże i bardzo smaczne. Obsługa miła i spokojna. Ceny ok . Polecam tuńczyka

Dziękujemy, 74zanetap
Zrecenzowano 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre ale i nie tanie .Niestety w pizzy Greckiej która była bardzo dobra znalazły się włosy łonowe a to już przegina Kelner poproszony zdziwił się ze zgłaszamy takie coś i musiał osobiście wyciągnąć włos aby stwierdzić ze to naprawdę włos

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, rafaelc0rp
Zrecenzowano 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poprostu mega czekakismy dlugo ale oplacilo sie porcje przyzwoite, ladnie podane,przyjazna obsluga zdecydowanie polecam

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Robal R
Zrecenzowano 2 sierpnia 2015

Bardzo miła restauracja z przepyszną kuchnią grecką. Ja zamówiłem "Grecki talerz", żona sałatkę z granatem i orzechami a syn jadł zupę krem z pomidorów.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, elvistoja

Select Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Select Restaurant? Podziel się wrażeniami!