Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu Atlantis uważamy za bardzo udany.
Hotel oceniamy bardzo dobrze, ogólnie nie ma sie do czego przyczepić.

To teraz po kolei:

Położenie: bardzo dobra lokalizacja, blisko do miasta Kos (20-30 minut pieszo), po drodze różne sklepy, wypożyczalnie i lokalne biura podróży.
Hotel otoczony pięknym ogrodem, było zielono i przyjemnie.
Hotel składa się z budynku głównego, budynku bocznego i bungalowów. Posiada trzy baseny (dwa duże + brodzik dla dzieci) i dwie restauracje.

Pokoje: Dostaliśmy pokój w budynku głównym. Pokój miał standardowe wyposażenie, ale był fajny, przestronny i codziennie sprzątany. Jedyny mały minus to mała ilość gniazdek w pokoju i ich brak przy łóżku :)

Jedzenie:
Ogromny wybór jedzenia, bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie.
Śniadania serwowane w restauracji głównej (codziennie to samo, ale było tak urozmaicone, że każdego dnia można było zjeść coś innego).
Lunch i kolacja byly serowane zarówno w restauracji głównej jak i w restauracji przy basenie - kuchnia międzynarodowa, grecka, włoska itp.
Oczywiście duży wybór owoców, sałatek, sosów, ciast, napojów i lody w trzech smakach.

Duży wybór alkoholi w barach, natomiast koktajle serowane dopiero od godziny 19:00 - dla mnie to był trochę minus.

Personel:
Bardzo uprzejmi i uśmiechnięci ludzie. Wszyscy zatrudnieni w hotelu starali sie zawsze służyć pomocą.

Plaża i baseny:
Plaża tuż przy hotelu, piaszczysto-żwirkowa, czysta woda, na wejściu do morza kamyczki i było dość głęboko.
Leżaki i parasole na plaży płatne, bar na plaży również płatny.

Baseny czyste, duża dostępność leżaków chociaż jak sie przyszło trochę później niz 9:00-9:30 rano to trzeba było szukać.

Animacje:
Ogólnie animacje były super, rano i popołudniu różne aktywności w wodzie takie jak aqua gym, aqua latino, piłka wodna a także siatkówka plażowa czy gra w rzutki.
Wieczorem najpierw animacje dla dzieci a następnie dla dorosłych - quizy, pokazy ognia, tańce, muzyka na żywo oraz beach party :)
Bardzo pozytywny i pełen energii team animatorów!

Ogólnie polecam hotel Atlantis i wyspę Kos, ponieważ jest przepiękna :) to byly bardzo udane wakacje!

Dziękujemy, 94justyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PR_ManagerAtlantis, Public Relations Manager, Hotel AtlantisOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Thank you very much for taking some time to review our Hotel in Tripadvisor.

We are very happy to know that you have enjoyed your stay with us and we thank you for your feedback and recommendation!

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Pobyt w sierpniu, 12 dni, 2 dorosłych + 2 dzieci (1,5 i 4,5 lat)
Atlantis lata świetności ma już za sobą,ale jest niesamowitym miejscem. Hotel ma rewelacyjne położenie, z pokoju w budynku bocznym mieliśmy 90 metrów do plaży. Blisko, około 10 minut piechotą w lewo, do dużego marketu, blisko do miasta Kos. Wokół same piękne plaże.

Hotel składa się z budynku głównego z bardzo przestronnym lobby, budynków bocznych i bungalowów. Obiekt jest dość duży, ale bardzo, bardzo zadbany. Na terenie hotelu znajduje się piękny ogród, koło naszego pokoju rosły pomarańcze. Jest bardzo czysto. Obsługa na najwyższym poziomie, wszyscy uśmiechnięci, mili, pomocni. Wspaniali, przeuroczy ludzie. Profesjonalość na każdym kroku, szczególne wrażenie zrobił na nas pan kelner z restauracji głównej przy kolacji, wspaniały człowiek. Turyści z Polski, Rosji, Czech, Anglii, Francji, Danii, a nawet z RPA.

Plaża przy hotelu przyjemna, piaszczysto-kamienista, ale mogłaby być czystsza. Trochę też przeszkadzały wodorosty wyrzucane przez morze. Przy brzegu dość głęboko. Po prawej stronie lepsza plaża przy barze Mylos. Przepiękne, ciągnące się kilometrami, piaszczyste plaże, po lewej stronie. Warto się tam wybrać na zachód słońca. Te jednak niezacienione. Tu duży plus dla plaży hotelowe, na której jest dużo cienia.

Nie wiem, jakie pokoje były w budynku głównym i bungalowach, natomiast nasz znajdował się w budynku bocznym. Standard oceniam na nasze 3 gwiazdki z lat 90tych, ale bardzo czysto. Sprzątanie codziennie, ręczniki wymienianie bardzo często, wydaje mi się, ze co dwa dni, pościel co trzy dni. Insektów w pokoju nie było. W pokoju, mimo wysokich temperatur mieliśmy chłodno i dzięki temu nie musieliśmy korzystać z klimatyzacji, co jest plusem, jednak minusem była wilgoć, ale dało się wytrzymać. W tak pięknym miejscu w pokoju spędza się niewiele czasu. Łóżeczko dla dziecka drewniane, gratis. Pokój i łazienka bardzo duże i przestronne.

Na terenie hotelu rewelacyjne animacje, coś pięknego. Od aerobiku w basenie, poprzez różne zajęcia sportowe, na rozrywkowych wieczorach, łącznie z beach party, kończąc. Do tego trzy baseny, w tym brodzik.

Dla dzieci bardzo dobrze wyposażony duży płac zabaw, codzienne malowanie twarzy i rewelacyjne codzienne mini disco.

Wyżywienie na 6 z plusem. Na śniadania w restauracji głównej zawsze ten sam zestaw, ale pysznie, m. in. jajka na wiele sposobów, naleśniki, rogaliki, warzywa, owoce, bakalie, dżemy, jogurty, kiełbaski, fasolka itd., kawa, herbata, napoje. Na lunch mniejszy wybór niż na kolacje. Lunch i kolacja w dwóch restauracjach. W restauracji przy basenie kolacja zawsze tematyczna. O jedzeniu mogłabym tu pisać i pisać, takie było pyszne.

Wi-fi w lobby bezpłatne.

Ogólnie, było cudownie i bardzo polecam.

1  Dziękujemy, DominikaF365

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo polecam hotel. Spędziłam tu 8 dni, pokoj był w budynku głównym z dobrze działająca klimatyzacja. Jedyny minus to brak gniazdek przy łóżkach :) pokoje sprzątane codziennie. Hotel oprócz budynku głównego ma także bungalowy których jest baaardzo dużo umiejscowione są w różnych miejscach jedne bliżej głównego budynku jeszcze inne o wiele dalej. Tym którzy wybierają sie tutaj, należy wspomnieć ze aby ,,zdobyć ,, leżak na płazy który kosztuje 3 euro musi wstać odpowiednio wczesnie żeby zająć sobie w pierwszej linii fajne miejsce na plazy. Leżaki uloZone są w dwóch liniach wiec te bliżej morza maja juz rozłożone ręczniki na leżakach. Taka sama sytuacja jest tez na basenach.rzKto pierwszy ten lepszy! Tuż za hotelem jest biuro które sprzedaje wycieczki jednodniowe, ci którzy nie potrafią mówić w języku angielskim niech sie nie obawiają ponieważ jest tam pani która mówi Po polsku. No nie opłaca sie kupować z biur podróży bo te są o wiele droższe . Hotel posiada dużo barów z czego dwa są na basenie i dwa w głównej części budynku. Jedzenie jest bardzo dobre i różnorodne szczególnie te w porze lunchu i te późniejsze.
Szczerze polecam

Dziękujemy, Ola B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PR_ManagerAtlantis, Public Relations Manager, Hotel AtlantisOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dear Guests,

Thank you very much for taking some time to write a review regarding your stay with us!

We are very happy you have fully enjoyed your stay with us and we would be very happy to see you again in the
future!

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Bardzo mili właściciele. Pomocni we wszystkim, nawet w dojezdzie do hotelu. Pomagają zorganizować zwiedzanie. Przepyszne jedzenie.Wygodne łóżka. Miła obsługa. Człowiek czuje się jak u siebie w domu. Jestem bardzo zadowolona z pobytu

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Magdalena741

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w hotelu Atlantis. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieszkaliśmy w głównym budynku. Pokój duży, sprzątany codziennie. Klimatyzacja działała dobrze. Jedyny mały minus to telewizor i mała ilość kanałów. Dla nas akurat to nie był problem. Restauracje i bary były najmocniejszą stroną tego hotelu. Jedzenie smaczne, różnorodne. Jak coś się kończyło obsługa szybko donosiła. Wybór jedzenia ogromny w tym owoce morza. Kelnerzy bardzo sprawni i mili. Można dostrzec że nic nie było udawane, zawsze chcieli pomóc. Drinki jak na all inclusive super. Wino i piwo również nienajgorsze. Napoje typu cola, lemoniada odrobinę gorsze. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mega plusem jest też plaża która jest bezpośrednio przy hotelu. Bliżej się już nie da. Do baru szło się 30 sekund i mamy drineczka na pięknej plaży. Plaża kamienisto piaszczysta jak to w większości miejsc w Grecji. Morze piękne, dno czyste, piaszczyste, woda przejrzysta. Leżaki 3 euro za osobę to również dobra cena. Jednego dnia zwiedziliśmy autem kilka innych plaż na Kosie i ta wypada bardzo dobrze. Przy basenie nie leżeliśmy lecz było dość ciasno. Może dlatego że byliśmy w szczycie sezonu. Kolejna miła rzecz to atrakcje i animacje. Codziennie było mini disco dla dzieci i potem różne atrakcje prowadzone przez animatorów. Momentami bywało mega zabawnie. Prowadzący wie jak zmobilizować ludzi do wspólnej zabawy. Tuż przed naszym wylotem była impreza hotelowa na plaży lecz o 23 mieliśmy wyjazd na lotnisko więc nie wiem jak długo jeszcze trwała. Hotel nie jest najnowszy lecz zadbany. Dla osób które za dość nieduże pieniądze oczekują warunków 5 gwiazdkowego hotelu wraz ze spa, restauracja z 3 gwiazdkami Michelina i prywatna piaszczysta plaża sugeruje znaleźć inna ofertę. Jednak dla normalnych ludzi którzy chcą wypocząć w bardzo dobrych warunkach i w miłej atmosferze gorąco polecam hotel Atlantis.

Dziękujemy, Paweł J