Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel zdecydowanie dla rodzin z dziećmi i osób lubiących ciszę i spokój. Panuje w nim przyjazna rodzinna atmosfera. Jest tylko 22 pokoi, więc nigdy nie było tłumów ani na basenie ani w "restauracji" gdzie były posiłki. Z części pokoi (1,2,3 i te które nad nimi) widok na morze. Pokoje ładne, wyremontowane, w prawie wszystkich wyremontowane łazienki. Pokoje czyste, teren przy ośroku również. Jedzenie dobre- śniadania trochę monotonne, ale obiady i kolacje ok. nigdy niczego nie brakowało- może jedynie za mało owoców. Nam taki all inclusive pasował- nie było przekąsek i człowiek się nie przejadał. Napoje do 22. Plaża rzeczywiście blisko i nie zachęca na pierwszy widok- dużo kamieni i patyków- robi wrażenie brudnej. Jednak po wejściu do wody przestaje to przeszkadzać. Poza tym, na lewo od hotelu w hotelu Costa Angela jest ładna plaża z leżakami do wypożyczenia ( 2,5 Euro za 1 ). Dodatkowym plusem były fale i temperatura wody- zdecydowanie cieplejsze niż na plaży Lambi (w KOS) i w Tigaki.
Z hotelu blisko do Kos ( spacerem plażą 6km, drogą rowerową trochę bliżej). Można wypożyczyć w hotelu rowery, rzeczywiście nie są w najlepszej kondycji , ale daliśmy radę cały tydzień jeździć:) Blisko jak wspomniałam rowerem do Kos i na plażę w Tigaki (7km)- tam już mnóstwo ludzi, leżaki 4euro, ale ładna plaża.
Klimatyzacji nie używaliśmy, basen do 19 był wystarczający, właściciel 2 razy pozwolił na wieczorne kąpanie.
Polecam tym, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta i mają świadomość, że jadą do hotelu 3 gwiazdkowego, a nie 5 :)

Dziękujemy, malgkwia
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

NIE POLECAM hotelu bylismy juz kilka razy na wyjazdach zagranicznych i jakies porownanie mam... wiec plaza 150 metrow zgadza sie ale jest strasznie brudna wiec nie wiem jaka przyjemnoscia jest korzystanie z niej. Sam hotel pokoje wporzadku ladne natomiast all inclusive nie istnieje jedzenie masakra monotonne brak wyboru, dla dzieci nic... basem 19 zamkniety wlasciciel wbiega wygania. Wszedzie daleko... Wyporzyczalnia jest fakt, rowery stare zlomy za ktore jeszcze trzeba placic skutery tak samo zlomy strach wsiadac ogolnie najgorsze wakacje jakie bylem... sugerowalem sie opiniami z innych stron gdzie wiekszoscia sa opinie rezydentow. Nie zwracalem na to uwagi a po pobycie tam juz zwracam...

1  Dziękujemy, kuzmin89
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Nasz pobyt w Hotelu oceniam jako bardzo dobry. To mały, rodzinny hotel dla osób które cenią spokój, czystość i miłą, przyjazną atmosferę. Właściciel bardzo miły i uprzejmy jak i cała obsługa hotelu. Polecam dla rodzin z dziećmi. Blisko do stolicy. Jedzenie bardzo smaczne. minus to śniadania monotonne, brakowało nam owoców i przekąsek w ciągu dnia między posiłkami. Śniadania Dzięki naszej rezydentce Mirandzie pobył był przemiły, udzieliła nam wielu cennych rad. W hotelu możliwość wypożyczenia rowerów 5 euro za dzień lub samochodu 35 euro za dzień plus paliwo. Możliwość kupienia wycieczek po wyspie. Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy.

2  Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Sporo miejsca w pokojach. Cudowne widoki. Około 150 m do morza więc w nocy słychać jego szum. Klimatyzacja niepotrzebna z powodu bryzy. Na miejscu można wypożyczyć rowery, skutery czy samochody. Daleko od innych hoteli, sklepów, barów itp. więc jest spokój. Pokoje czyste, woda ciepła ( w basenie również). Na miejscu jest taki mini-sklepik dla gości hotelowych. All inclusive do 22.00 potem w barze się płaci, ale ceny nie wyższe niż nad polskim morzem. Z alkoholi w wersji all inclusive można polecić drinki z ouzo. Piwo słabe ale w smaku OK.

Wskazówka dotycząca pokoi: Te które mają tarasy od strony północnej. Piękny widok zachodów słońca
1  Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano: 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

To były bardzo udane wakacje głównie dzięki temu hotelowi i ludziom którzy go tworzą. Miło, kameralnie i rodzinnie. Jedzenie smaczne, w pokojach czysto i schludnie. W sam raz dla ludzi którzy cenią sobie ciszę i spokój. Napewno kiedyś tam wrócimy.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, nnatalia132018