“Super grecka tawerna. ”
Aliada — recenzja

Aliada
Nr 10 wśród 273 Restauracje (Kos)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra i tradycyjna grecka kuchnia prowadzona przez greckie małżeństwo. Jedzenie bardzo smaczne, duże porcje i rozsądne ceny. Obowiązkowa wizyta dla każdego kto lubi grecka kuchnie i jest na Kos.

Dziękujemy, mazuurm

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

wszystko co zamówicie będzie mega, najlepsze jedzenie jakie spotkaliśmy na kos .. mięsa z grilla, kulki serowe, sałatka grecka, tzatzyki, pizza ., starter czerwona pasta mniaaam, ale jak ostatniego dnia powiedzieliśmy że to nasze ostatnie spotkanie bo już wyjeżdżamy i zamówienie było odrobinę mniejsze na 5 osób to już na smakołyku na start nie dostaliśmy :(, gdyby nie to to ocena byłaby na 100% ale widocznie takie są wymogi biznesu ,, klient nie rokuje .. smakołyku nie dostaje .. ale i tak było warto poprzednimy wizytami

1  Dziękujemy, Robert G
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Trafiliśmy (4 osoby) do tej restauracji z polecenia waszego portalu. Strzał w dziesiątkę.
W trakcie całego pobytu korzystaliśmy z usług przemiłej obsługi oraz zajadaliśmy się daniami sewowanymi - za każdym razem coś innego. Nie było potrawy która by nas zawiodła. Porcje ogromne. Mix grilowanych mięs 1 porcja na dwie osoby . My wzięliśmy 4 porcje - nawet mężczyźni nie zjedli. Wino domowe w dobrej cenie i poprawne w smaku. Ciekawe sałaty, doskonałe placuszki z cukini. Na koniec niespodzianka- pyszny likier brzoskwiniowy od firmy. Na kolacjach spotykaliśmy te same osoby. Bardzo dobra restauracja zachęca do powrotów. Obsługują (sądzę ) właściciele. Kobieta dynamit z humorem i niekończącą się energią.Mężczyzna trochę stonowany, ale bardzo miły . Przy drugiej wizycie już witają Cię jak przyjaciół.Bardzo dziękujemy za umilenie nam wakacji. Do zobaczenia. Będziemy polecali.

Dziękujemy, dpcoffret
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Skuszeni dobrymi opiniami zawitaliśmy do owej restauracji. Jedzenie serio średnie nic specjalnego. Lokalizacja mało atrakcyjna, obsługa w miarę.

Dziękujemy, SiLzAFM
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: arxontiaalexandrosa, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, AliadaOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

Dear Guest ,
We would like to inform you that our plates are generous also our meze dishes. And our prices are reasonable-cheap not only for our food also for our drinks.

Zrecenzowano 6 stycznia 2019

Bardzo klimatyczne miejsce, w którym można celebrować swój posiłek. Przemiła obsługa i jedzenia na najwyższym poziomie. Wieczory w Aliadzie to czysta przyjemność. Eggplant with garlic and cheese... będzie mi się śnił po nocach. Szkoda tylko że nie udało nam się nigdy zamówić deseru - bo talerze wylizywaliśmy do czysta i miejsca już nie było....
Dziękuję za cudowne kulinarne wakacje:)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ania S

Aliada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Aliada? Podziel się wrażeniami!