Kos
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Polożenie hotelu w kontekście infrastruktury miejskiej jest świetne, tuż przy porcie, nieopodal promenady. Ogrom kawiarenek, restauracji, biur turystycznych, sklepów oraz punktów wynajmu rowerów/skuterów itd. sprawia, że jest to dobra baza wypadowa. Pobliskie plaże miejskie pozostawiają wiele do życzenia - kamieniste, zaniedbane (zawalone wodorostami), Najbliższe sensowne piaszczyste plaże znajdują się w Tingaki oraz Marmari (małe miejscowości nie zbyt daleko położone od miasta Kos), można się dostać autobusem w 20-30 min). Jeżeli więc zależy wam na dobrej plaży w pobliżu hotelu, to odradzam wybór hotelu Kos Bay. Oceniając warunki hotelowe, jako plus mogę wymienić jedynie czystość, pokoje były sprzątane regularnie (w tym wymiana ręczników etc.). Poza tym to miejsce nie ma czym się pochwalić, w mojej łazience była zepsuta słuchawka prysznicowa, woda się lała ze wszystkich stron, ale nie z tej co trzeba, po zgłoszeniu problemu trzeba było czekać aż 3 dni na zlikwidowanie prostej usterki. Pokoje słabo wyciszone, bardzo dobrze słychać co się dzieje u sąsiadów za ścianą. Śniadania monotonne, tak jak pisali poprzednicy, nie były one najgorsze, ale braku warzyw jednak nie da się zignorować. Pomidory i ogórki pokrojone w półprzezroczyste plasterki pojawiały się sporadycznie, jednorazowo w trakcie pory śniadaniowej (7:30-10:00), tak jakby był to najdroższy produkt świata. Owoców nie było w ogóle, poza brzoskwiniami z puszki.. trochę to dziwne jak na tak ciepły klimat oraz miejsce gdzie niemal w każdej knajpie dostaje się kawałki arbuza/melona jako darmowy poczęstunek dla klienta. Niemniej, nie jest to złe miejsce, piękne widoki oraz szeroki wybór restauracji i tawern w okolicy w pełni rekompensuje wyżej wspomniane braki.

Dziękujemy, Assskrarrr
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Czytając te wszystkie opinie, muszę stwierdzić że chyba się pozmienialo o 360stopni. Ponieważ nie mam żadnych zastrzeżeń do tego hotelu. Czyściutko, pościele i ręczniki codziennie zmieniane,pokoje sprzątane . Starsza Pani (wlascicielka) bardzo sympatyczna , obsługa rownież. Podczas śniadania włascicielka jak i również obsługa witali się z nami i pytali jak się mamy... Na śniadanko była kawka,herbata, czekolada, świeże pieczywo, szynka i ser żółty,oliwki,płatki śniadaniowe,babka, ser biały, dżemy, miód,brzoskwinie w syropie i toster do grzanek. Jak na dwie gwiazdki to nie mogę narzekać.Nikt nikogo nie goni, nie wyzywa...Jak będę jeszcze raz na Kos, to na pewno wrócę do tego hotelu. Aaa i jeszcze jest w samym centrum ale z dala od głośnych tawern.

Dziękujemy, AlicjaB392
Zrecenzowano: 6 stycznia 2019

Hotel czysty jednak lata swojej świetności ma już za sobą. Obsługa recepcji i stołówki nieprzyjemna i raczej odnosząca się do turysty w sposób niezachęcający. Śniadania są i jest kawa. Można jednak ze sklepu obok nabyć sobie coś dobrego i wpałaszować do tej kawy lub zrobić większy eksodus i nabyć jakieś pyszne ciacho w specjalu i wtedy śniadanie jak ta lala. Czyli nie należ ich traktować jakby były - raczej jakby była kawa rano i talerz bo ze sztućcami bywało różnie.
Przy tej cenie ok.
Ogromny pozytyw dla Pani sprzątającej - sumienna, pracowita- ręczniki świeże i czyste. Łazienka mimo że PRL-owska wymyta i z zamkniętymi oczami ale dało się skorzystać - ale w tej cenie ok. Klima działała ok i pokój miał dobre wygłuszenie zewnętrza - gorzej z sąsiadami którzy prowadzili konwersację łazienkowe.... a szybem wentylacyjnym się niosło...

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój od boku jest cicho i spokojnie
Dziękujemy, Ania S
Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję nocować niedawno w hotelu Kos Bay. Samym problemem nie okazały się dla nas brak ciepłej wody czy monotonne śniadania, bo tego można było się spodziewać po hotelu 2 gwiazdkowym.

Najgorsza w hotelu jest jednak jego obsługa, mam tu na myśli starsze małżeństwo (prawdopodobnie właściciele). Ludzie wręcz zniechęcający do siebie swoją postawą, z wyrazami twarzy jakby pracowali tam za karę.
Kobieta na śniadaniach patrzyła każdemu w talerz, przy jakiejkolwiek próbie kontaktu jedyne na czym jej zależało to sprawdzenie numerka pokoju niekiedy w arogancki sposób, potrafiła niemalże wejść na człowieka. Raz nawet byliśmy świadkami sytuacji kiedy zaczęła grzebać w ekspresie kiedy kobieta chciała zrobić kawę, na co ona stwierdziła że jest godzina 10:00 i koniec śniadania ( co z tego że większość ludzi na stołówce odrzekła że przecież na ich zegarkach jest jeszcze ok 9:40 ;))))
Ponadto w dzień przyjazdu o godzinie 7 rano po całonocnej podróży niemalże wyrzuciła nas z holu hotelowego mówiąc że nie możemy tam czekać na zameldowanie bo to dla gości i mamy iść czekać na plaży ;) dodam że zameldowanie do pokojów było o 15 ;)
Starszy mężczyzna na recepcji również arogancki, potrafił podejść do człowieka i z rykiem wyszarpać mu talerz z rąk byleby tylko nikt nic nie wyniósł ze stołówki ;)

Czytając komentarze poniżej widzę, że nie tylko my spotkaliśmy się z takim przykładem chamstwa z ich strony. No cóż, szkoda, bo sami sobie pracują na takie opinie ;)

Dziękujemy, Coastal22661658302
Zrecenzowano: 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Podróżowałem z biura podróży TUI i cena fakt była niska jak za wycieczkę ale hotel w którym byliśmy był totalnie jakaś porażką! Śniadania które były tam serwowane były strasznie monotonne, o dokładanie jedzenia trzeba było sie prosić po czym dostawało sie głupie komentarze od obsługi. Pani która tam była jakby szefowa to stara rura która juz powinna dawno wylecieć! Zgłaszałem codziennie do recepcji oraz rezydentki zachowanie tej kobiety które było chamskie i aroganckie do wszystkich gości! Kobieta całkowicie nie nauczona kultury! Pokoje niby sprzątanie a tak były brudne! Przy kąpieli woda lala sie wszędzie gdzie tylko mogła! Ręczniki które były wymieniane codziennie brudne! Ogólnie powiem tak: czasami zwierzęta w schroniskach maja lepsze warunki jak ludzie którzy płacą za ten okropny hotel! Czasami nie warto kusić sie na fajna ofertę cenowa tylko lepiej dopłacić te pare groszy wiecej a byc traktowanym z szacunkiem i mieć jakiekolwiek standardy hotelowe. W przyszłym tygodniu mój adwokat bedzie składać pismo do sądu o odszkodowanie za takie warunki jakie tam zastaliśmy. NIE POLECAM

1  Dziękujemy, Tomasz A