“Smaczne zupy”
Zajazd Baszta — recenzja

Zajazd Baszta
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Żodyń)
Zrecenzowano 16 października 2017

Jedliśmy tak tylko raz ale rosół był wyborny. Na czekadełko- dostaliśmy pyszny chleb ze smalcem i ogórkiem. Zawsze odwiedzam to miejsce że względu na toaletę. Zawsze
Jest czyściutka i pachnąca z ładną swieczuszką i ozdobą. Jest w niej przewijak dla dziecka. Można też skorzystać z prysznica.

Dziękujemy, herkules95

Zrecenzowano 9 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne i ładne. Dość szybko podane, ale ceny powinny być bardziej dopasowane do wielkości i jakości dań. Średnia ocena z powodu obsługi. Jest raczej oschła, spróbujcie zamówić coś przy ladzie...

Dziękujemy, Krzysztof F
Zrecenzowano 28 kwietnia 2017

Bylem tam kilka razy,za ostatnim jedliśmy nuggetsy i rybkę. Dania miały odpowiedni smak ,nie były przesuszone. Obsługa mila i szybka :) i na powitanie chlebek ze smalcem :)

Dziękujemy, Dudek92Zb
Zrecenzowano 16 lutego 2017

Byliśmy gośćmi "niedzielnymi"-zapewne jak większość. Przed dwoma laty było smacznie. Dziś mogę tylko napisać, że od pół roku rosół DOBRY trafia się coraz rzadziej, ale zdarza się wszędzie. Jednak danie szefa kuchni " pierś kaczki w zestawie" - moje ulubione, i najlepsze (...) - podane zostało NIEŚWIEŻE. (mięso). Co prawda dostałem inne danie w "ZAMIAN", jednak niesmak pozozstanie na zawsze.
Dlatego SKREŚLAM tą restauracje ze swojej mapy.
P.S.
Dla szefostwa.
Po takiej wpadce proponuję zafundować cały obiad gratis- jak to się ma podobno w zwyczaju, a nie wymieniać danie na inne.
W każdym razie jestem zawiedziony.
Było. Minęło.

Dziękujemy, waldemarjaskowiak
Zrecenzowano 6 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Chgba nigdy się nie zawiodłam - pyszne, domowe jedzenie, zawsze świeże. Sympatyczna obsługa i dobre ceny - idealna na niedzielny obiad.

Dziękujemy, Marta A

Zajazd Baszta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wolsztyn, Wielkopolska

Zbąszyn, Wielkopolska
Zbąszyn, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Zajazd Baszta? Podziel się wrażeniami!