Wspaniała przygoda!

Fizjolady
Nurkowanie

Polecam nurkowanie z akwalungiem. Zabierz banany i pod wodę. Fakt że to nie Morze Czerwone ale i... Przeczytaj więcej

Andrew_Poland
Polska Południowa, Polska

Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Szukasz przygody? Zapisz się do Mateusza na kurs i zejdź pod wodę. Wspaniała przygoda, podwodny świat przyrody, praca z ciałem i umysłem. Doskonałe uzupełnienie wczasów.

Dziękujemy, Fizjolady
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Polecam nurkowanie z akwalungiem. Zabierz banany i pod wodę. Fakt że to nie Morze Czerwone ale i tak fajnie

Dziękujemy, Andrew_Poland
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Nie pamietam jak sie ten kurs nazywak, ale z tata wybralismy się na ten najbardziej podstawowy, dla laikow, gdzie prowadzi Nas instrukor :) Było duzo obaw i lekow czy sobie damy rade, ale instruktorzy rewelacyjni ! Baaaaardzo cierpliwi, pozytywni i tacy po porstu ciepli ludzie :) Ja plywalam z Mateuszem, takze polecam jak najbardziej, a tata nie pamietam z kim - był to wesoły facet z długo bródką :) jak juz przezwyciezylismy strach to podowdny swiat rowniez Nas nie zawiódl :) naprawde polecam ! :)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Nieopisana fachowość i kreatywność nurków. Mateusz, wszelkie najwyższe noty za szybkie reagowanie i zimna krew. Brawo i dziękuje!
Wyjątkowa wyprawa.

Dziękujemy, ten_bergar
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Dwa dni temu ,wspólnie z moją koleżanką Joanną, mogłyśmy spełnić swoje marzenie o nurkowaniu.Dla mnie osobiście było to dodatkowe wyzwanie ponieważ nie umiem pływać.Ale jak się dowiedziałam w centrum nurkowym, to nie przeszkadza żeby mieć możliwość wejścia pod wodę.Od początku zaopiekowano sie nami.Profesjonalne i dokładne przygotowanie przez płetwonurków tam pracujących sprawiło ze nie towarzyszył nam strach bo wiedzialysmy ze jestesmy w dobrych rękach.Specjalne podziękowania dla MATEUSZA i MICHAŁA !!!!Dziękujemy przede wszystkim za cierpliwość i psychologiczne podejście,bo to najważniejsze,a pokonywanie swoich słabości,strachu to super sprawa kiedy możemy to robić pod okiem profesjonalistów,którzy starają się jak mogą aby było to niezapomniane przezycie.Polecam każdemu.Polecam to centrum nurkowania ponieważ kolejne nasze marzenia na liście odhaczyłysmy z czego się bardzo cieszymy.Serdeczne pozdrowienia równiez dla Pana fotografa który uwiecznił nasz wyczyn oraz dla ekipy,która pomagala przy organizacji.
Joanna i Ewa

Dziękujemy, ewusia