Pozycja z wczasów w opcji "must have" :)

Dagmara, Marek dziękujemy za cudowny dzień w waszym towarzystwie. Ocean, wyspa, wiaterek... Przeczytaj więcej

Mickiewicz_mm
Rejs

Super wyprawa z najlepszym Kapitanem i Panią Kapitan! Przemili ludzie, ciepli i bardzo aktywni... Przeczytaj więcej

Kllaudiaa

Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma co pisać, super sprawa, super załoga, miła atmosfera, gorąco polecam Byliśmy z 5 letnią córką na 5 godzinnym rejsie, załoga częstuje pyszny launch, piwko, wino, wodę, cole, itp.

Dziękujemy, pmalan
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pozdrawiam Michała i Marzenę i dziękuję za cudowny rejs,piękne widoki, dobre zimne piwko i bardzo miłe towarzystwo. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, klemens44
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Marek i Dagmara dwoje pasjonatów, wilków morskich, którzy potrafią połączyć ciężka pracę ze swoją największą miłością, miłością do wody, wiatru, ogromnych przestrzeni i słońca. Dzięki swojej wiedzy i namiętności żeglarskiej, czas spędzony na ich jachcie posiada jakąś magiczną moc, dzięki której wypoczywasz w taki pełny, głęboki i jednocześnie specyficzny sposób.
Dagmara przygotowała nam wspaniałe przekąski, Marek ze stoickim spokojem niczym Zenon z Kition wyjaśnił mi podstawy podstaw nawigacji morskiej dzięki czemu postałem przy kole sterowym. Moje młode piskle było również zachwycone, spławione od rufy w kapoku dzielnie walczyło z falą i słoną wodą. Moja małżonka znalazła wspólny język z Dagmarą, starsza córka się nie wychylała (bo przechyły i przechyły), młodsza "cztery piwka" śpiewała, przyszły, ewentualny szwagier "miękka mąka" z torebką w zębach a ja jako ex ops z wielkim bólem przekuśtykałem do połowy 49 stopowego jachtu i już musiałem wracać. Serdecznie rekomenduję niezapomniane chwile, widoki ( Daga kręcąca kabestanem i oczywiście bez handszpaka;) Marek sprawnie obslugiwał dwa pędniki wiatrowe ( jeden róg szotowy był nieco oporny) czemu z wielkim przejęciem przyglądała się moja żona;) ale za to baksztag lewy i prawy pracował prawidłowo.
Eh, to był wypoczynek, kompletny reset, jeśli ktoś ma pytanie proszę śmiało, jedno jest pewne kolejny wypad na wyspę i na pewno gdzieś popłyniemy:)

Dziękujemy, 136jacekm
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Dziś byliśmy na jachcie u Pana Marka i Pani Dagmary. Wspaniałe małżeństwoW pigułce opowiedzieli nam życie na Jachcie oraz rejs na wodzie.
Państwo w pełni profesjonalnie podchodzą do tematu.
Uśmiechnięci z poczuciem humoru.
Widoki przeeepiekne,wrażenia niedoopisania⛵️☀️
Polecamy jak najbardziej
Aaahoj⛵️

Dziękujemy, Para K
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przygoda, z której będąc na Gran Canarii warto skorzystać. Rejs pod żaglami perfekcyjnie zorganizowany. Właściciele yachtu dzielą się doświadczeniami i przekazują ciekawostki, których nie znajdziemy w przewodnikach. W trakcie rejsu można poprowadzić yacht, zrelaksować się na pokładzie, popływać w lazurowych zatoczkach. Gościnni gospodarze zadbali również o nasze podniebienia. W powrotnej drodze przygotowali żeglarską ucztę z canaryjskimi specjałami.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, HARAAM