Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jest ok, cztery gwiastki za obsluge a jedna za jedzenie, hotel dla malo wymagających,gdysz cena 1900 zł za osobe,swiadczy o niezawysokim standardzie,hotel cichy,spokojny z bardzo małymi łazienkami,dostemp do internetu tylko w recepcji, spoko atmosfers.Ale i tak mogli by zmieniac jadlospis.

Dziękujemy, Michal K
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Polecam ten hotel! Obsługa miła, pokoje czyste, świetna lokalizacja, rozmaite i smaczne posiłki. Łazienka troszkę za mała, ale da się przeżyć. Śniadania trochę monotonne, ale za to było w czym wybierać w czasie obiadu i kolacji. Lokalne alkohole (wina, piwo, brandy, ouzo) pyszne :3
Basen czysty, ciepła woda z nie zbyt dużo ilością chloru.
Pokoje sprzątane były codziennie (z wyjątkiem niedzieli).
Obsługa uśmiechnięta, miła i skoro do pomocy, dużym plusem był dodatkowy darmowy posiłek i napoje po wymeldowaniu (w przypadku wylotu w godzina popołudniowych lub wieczornych).
Lokalizacja świetna - piękna piaszczysta plaża (5 min spacerkiem od hotelu), nieopodal słone jezioro Alikes (dobre miejsce dla miłośników ptactwa), do miasta Kos ok. 10km, samo miasteczko Tigaki dość ciche i spokojne.

Za taką cenę jestem bardzo mile zaskoczona i gorąco polecam! :)

Dziękujemy, pyszczekk
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Obsługa bardzo miła, uprzejma i pomocna. Jedzenie dobre, każdy mógł coś dla siebie wybrać. Ręczniki wymieniane były prawie codziennie, tak samo pokój sprzątany co 2 dni. Łazienka mała i do remontu. Pokój dla 3 osób ( 2 osobowy z dostawką) bardzo mały. W pokoju jest lodówka, telewizor i suszarka na pranie. Klimatyzacja działa bardzo dobrze. Lokalizacja bardzo dobra, blisko do plaży, sklepów i jeziora. Cicha i spokojna okolica. Warunki dla osób raczej mało wymagających.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, anbana21
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Nie mogę zbyt wiele napisać dobrych rzeczy o tym hotelu. Może poza tym, że jeden z barmanów był sympatycznym człowiekiem.
Reszta obsługi pracowała za karę.
Jedzenie było albo bardzo słabej jakości, albo nie nadawało się do jedzenia (surowe mięso). Normalna praktyką w hotelach jest przerabianie dań np. Obiadowych na kolację. Ale tutaj przekraczało to wszelkie granice. Na kolację dostawało się resztki warzyw że śniadania i mięsa z obiadu z makaronem i zalane sosem z torebki. Warzywa często były nieświeże (takie rzeczy w Grecji?!). Pani pilnująca(!) nakładania jedzenia z bemarów, na uwagę, że mięso jest surowe w środku, wyciągnęła wskazany kawałek ręką(!) I powiedziała, że problemu już nie ma. W pewnym momencie przestaliśmy już zwracać uwagę, bo nie miało to sensu. Wybór alkoholi mocno ograniczony, czasem nie było któregoś. Podawany był w paskudnych plastikowych szklankach, które były aż matowe od szorowania. Proces mycia polegał na włożeniu do miski z wodą i przetargi i szmata, na koniec oplukanie pod bieżącą wodą. Syf okrutny!
Pokoje były odświeżone- tzn. Pomalowane. Ogólnie to zarówno budynek, jak i wyposażenie kojarzyły się nam z ośrodkiem wczasowym w Bułgarii z lat 80. Sprzątanie było tylko w teorii, polegało na poslaniu łóżka. Lazienka paskudna z grzybem, brak prądu w niektorych gniazdkach. Teren hotelu bardzo średni. Basen maly i kiepski. Łuszcząca się farba wbijała się w stopy.
Jedyny plus, to niezła lokalizacja hotelu. Na uboczu, więc było spokojnie. Niedaleko do plaży i tawern, gdzie stołowaliśmy się, jak ostatecznie zrezygnowaliśmy z jedzenia w hotelu.

Odradzam wizytę w tym hotelu i ogólnie wyjazdy z biurem podróży 7islands. Od momentu zapłaty za wycieczkę kończy się wszelka pomoc. Reklamacja wycieczki poparta zdjęciami została odrzucona. Gdyby nie fakt, że sama wyspa Kos jest wspaniała, to byłyby to najgorsze wakacje. Im mniej czasu spędzaliśmy w hotelu, tym lepiej się bawiliśmy.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 362lukaszc
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam, a nawet odradzam wycieczki z biurem 7 Island do tego hotelu. Oferta zupełnie nie zgodna ze stanem faktycznym. Byłam na 7 dni z czego 4 spędziłam w toalecie z powodu zatrucia. Dzieci właścicieli bezczelnie grzebały mi w torbie pozostawionej przy stolikach kiedy byłam przy barze. Karaluchy, brud i pleśń nawet w oliwie. Co ciekawe biuro na reklamację grupową z innymi (wcześniej nie znanymi) uczestnikami odpowiedziało bezczelnie, że to standard hoteli trzygwiazdkowych!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Monika N