Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na Kos jest tyle rewelacyjnych hoteli ale my po raz kolejny wybieramy Gaia village- to nie tylko sentyment sprawia że wracamy tu jak bumerangi ale przede wszystkim ludzie którzy tu pracują- cudowna pomocna zawsze uśmiechnięta Pani Michalina, obsługa w restauracji i barze , kucharze którzy nieświadomie przyczyniają się do naszego wzrostu wagi- serwując nieziemsko pyszne jedzonko; miłe Panie dbające o czystość, pobliska przepiękna plaża...to i setki innych rzeczy sprawiają że wciąż tu wracamy!!! A już 7IX KIERUNEK KOS-TIGAKI- GAIA- Odliczamy dni!!!! Pozdrowienia dla wszystkich wymienionych❤❤❤❤

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, madziadutka77
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Hotel jest naprawdę świetny. Położony bardzo blisko pięknej, piaszczystej plaży (ok 5 min spacerem), zadbany, czysty, z fajnym ogrodem. Pomimo, że ma ok 200 pokoi to jego niska zabudowa i układ sprawiają wrażenie kameralnego. Recepcja jest znacznie ładniejsza niż na zdjęciach (po remoncie, nowe meble, kolory). Bardzo przyjazna obsługa, uśmiechnięci kelnerzy, co sprawia, że miło spędzasz czas nawet przy posiłku. Świetne baseny, są aż dwa. Animacje w ciągu dnia i wieczorem, co zawsze jest jakimś urozmaiceniem :) Jedzenie smaczne, duży wybór i ciągle uzupełniane. Oferta drinków na all inclusive raczej średnia, do wyboru napoje typu cola, sprite itd a z alkoholi piwo, wino, rum, ouzo (nie ma niestety żadnych kolorowych drinków ;)). Z wycieczek polecam zwłaszcza rejs po 3 wyspach! Przepiękne widoki, warto (wycieczka zakupiona w miejscowym biurze podróży theoksristos - również bardzo polecam).

Dziękujemy, Nomad441926
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Super wakacje, bardzo fajny, zadbany i czysty hotel, smaczne posiłki oraz miła obsługa.Hotel blisko piaszczystej plaży oraz licznych kafejek, sklepików z pamiątkami oraz marketów. Na recepcji pracuje Polka Michalina, bardzo pomocna osóbka. W miasteczku liczne biura organizujące wycieczki, gdzie też pracują Polacy. Polecam wynajem samochodu i zwiedzenie wyspy a w szczególności wioski Zia. Bardzo polecam ten hotel.

Dziękujemy, Żaneta D
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Byłam w tym hotelu na tygodniowych wakacjach w lipcu 2019; hotel bardzo ładny, na pierwszy rzut oka po wyglądzie hotelu z zewnątrz oraz po wyglądzie recepcji, zdziwiłam się nawet, że ma on tylko 3 gwiazdki, bo jak dla mnie zasługuje on na 4 gwiazdki; hotel bardzo duży, ale z niską zabudową, bardzo ładne lobby z dużym tarasem; miła obsługa na recepcji, nawet jedna z pań płynnie mówiąca po polsku; dużo basenów, podzielonych ze względu na głębokość - spokojnie odnajdzie się tam osoba dorosła, dziecko czy rodzic z dzieckiem; pyszne jedzenie, bardzo miła i pracowita obsługa w restauracji, jedyne co mogłoby się poprawić to ilość napojów, drinków w openbarze oraz mogłaby się pojawić również muzyka na basenie głównym, gdzie było bardzo dużo leżaków i fajnie byłoby wtedy czegoś posłuchać ;) polecam :)

Wskazówka dotycząca pokoi: miałam pokój d strony basenu głównego; jeśli ktoś chodzi wcześnie spać to może mu przeszkadzać hałas wieczornych zabaw, które trwają do 23
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Aleksandra S
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Super wakacje w dosyć niskiej cenie dla niewymagających.
Pokój mieliśmy zwykły nie superior i w zupełności dla naszej dwójki wystarczyło, codziennie sprzątany, codziennie wymiana pościeli, scielenie łóżka, wyrzucanie śmieci, wymiana ręczników - byliśmy w szoku. Łazienka ładna, przyzwoita, nie zniszczona, jasna. Pokój mały skromny, ale czysty i z balkonem oraz meblami balkonowymi. Mieliśmy też wrażenie że osobno kładą rodziny z dziećmi w innej części hotelu a w innej części pary lub młodych ludzi którzy wieczorami lubią dłużej posiedzieć i pobalować.
Jedzenie smaczne, powtarzało się ale można było jeść codziennie coś innego, nie do przejedzenia,wiadomo jakiś dań wymyślnych nie było, ale też niczego się specjalnego nie spodziewaliśmy po 3 gwiazdkach. Jedyne co jest słabe w hotelu to drinki i alkohol i Nie chodzi o procenty ale o wybór, niestety kupowaliamy piwko na mieście żeby nie stać w długiej kolejce za kubkiem niecałe 200 ml. Basen fajny, głęboki, korzystaliśmy tylko raz bo więcej czasu spedzalismy nad morzem, więc też nic nie mogę powiedzieć o animacjach prowadzonych przez hotel za dnia. W hotelu dużo Polaków, Niemców. Plaża piękna i boska, piasek delikatny, zejście do morza delikatne bez kamieni, widoki piękne. Do morza blisko może 5 min spacerem. Leżaki plus parasol płatne 7 euro, korzystaliśmy tylko z tych najbliżej naszego zejścia na plażę więc o innych cenach się nie wypowiem. Można wziąć swój namiocik z Polski plażowy lub kupić parasol plażowy na mieście za 8 euro to można zaoszczędzić, bo na piasku można spokojnie leżeć. W lewą stronę za wydmą plaża nudystow :) plaża długa można robić fajne spacery. Na plaży dwa dni wiał mocny wiatr, na szczęście nie przez cały tydzień. Z plazy widać Turcję.
Hotel super położony w małym miasteczku, gdzie można się przejść po pamiątki czy zakupy czy też do baru. Jest tam kilka również biur podróży z polską obsługą (pozdrawiamy Panią Natalię). Wycieczki ma mieście połowe tańsze niż z biur podróży, także warto. My byliśmy na dwóch "rejs na 3 wyspy" oraz "wyspa z wulkanem Nissyros" polecam obie, było super pięknie. Ogólnie jest zachwycona miejscem, morzem i zadowolona z hotelu!

Dziękujemy, Juska111