Zrecenzowano: 9 września 2018

Hotel położony blisko piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza. Na plaży dużo miejsca do rozłożenia koca/ręcznika, ale wygodniejszą opcją jest wynajęcie leżaków z pararsolem ( ceny 4-7 euro ). W okolicy znajduje się duża ilość sklepów, restauracji, wypożyczalni i miejsc w którym z powodzeniem można wykupić lokalne wycieczki.
Hotel sam w sobie jest dosyć leciwy - szczególnie widać to po pokojach, które jednak wymagałyby remontu (drzwi z ogromnymi prześwitami przez które było słychać przechodzących korytarzem gości). Widać że w kompleksie były jeszcze dwa bary ( jeden przy recepcji a drugi przy płytszym basenie ) - jednak są nie używane.
Obsługa w recepcji jest przyjemna i pomocna, osoby mające problem z językiem angielskim mogą bez problemu porozumieć się z Polką pracująca na recepcji.
Co do pracowników - ewidentnie są bardziej przyjaźni dla naszych z sąsiadów z zachodniej granicy. Jedyny baraman, który był w miarę sympatyczny pracował na pierwszej zmianie przy barze na basenie.
Zastrzeżenie mieliśmy co do room service - pokoje sprzątane były "po łebkach". Przez cały wyjazd nikt nie umył wanny ani podłogi . Ręczniki i pościel wymieniane co drugi dzień.
Jedzenie w tym hotelu jest dość monotonne w porównaniu do innych hoteli, jednak jest go dużo więc nikt nie chodził głodny. Nie znajdziecie tam owoców morza.
Napoje i alkohole słabe, jednakże duży plus za podoawanie ich w szkle.
Duży wybór smacznych deserów.
W hotelu znajdują się dwa baseny z czego tylko przy jednym był bar (wieczorami bardzo oblegany i ciężko znaleźć wolne miejsce). Przy tym basenie z barem ciężko o wolne miejsce na leźaku ( ciągle zajmowane ręcznikami już przed śniadaniem).
Radzimy zabrać ze sobą spray na komary - wieczorami są dość uciążliwe.
Jeśli ktoś spodziewa się animacji to na pewno na nie trafi - w dzień fitness/joga a wieczorem mini disco dla dzieci i animacje dla dorosłych.
Gośćmi w 80% są niemcy więc jeśli nie przeszkadza wam bekające i pierdzące na każdym kroku towarzystwo to hotel ostatecznie można polecić ponieważ na tle innych hoteli nie wypada najgorzej.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, angelofdeath2017
Zrecenzowano: 7 września 2018

Bardzo fajny hotel, dobre pokoje i super jedzenie, do plaży trzeba przejść z 300 - 400 metrów, leżaki płatne ale można znaleźć miejsce na rozłożenie ręcznika.
Rewelacyjne morze z piaszczystą plażą i płytką wodą z brzegu.
W samym hotelu nieuciążliwe animacje, ja grałem w piłkę, siatkówkę i korzystałem z siłowni. Wieczorem drinki z baru. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Unikać pokoji w piwnicach.
Termin pobytu: październik 2017
1  Dziękujemy, waldekj1969
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel fajnie położony czyli trochę kroków do plaży trzeba wykonać, kelnerzy super, Michalina w recepcji mega super życzliwa i pomocna, jedzenie jak na 3* jest po po prostu świetne. Alkohol za free jest ok. Jak ktoś oczekuje w 3* oryginalnego szampana to się zawiedzie :-) ja polecam!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika Z
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018

Pokój, łazienka były ładne i gustowne. Miejsce fajnie położone blisko wszędzie do przystanku, wypożyczalni, ładnej plaży (polecam Flamingo Beach - przemili ludzie, dobre parasole i leżaki plus akcesoria do pyłwania za free), sklepów i dyskoteki. Jedyne co mnie nie mile zaskoczyło to owad wyglądający na karalucha wychodzący z łazienki na nasze przywitanie pierwszego dnia. Na szczęście więcej się nie pokazał. Myślę, że powinni coś z tym zrobić bo o tych lokatorach pisze wiele osób. Obsługa świetna. Trochę dziwny barman. Jedzenie ok.Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo smaczne obiady i kolacje. Bardzo duży wybór. Może trochę gorzej ze śniadaniem. Korzystałam pierwszy raz z formuły all inclusive, więc nie mam porównania. Natomiast wybór alkoholi był rzeczywiście dość ograniczony. Jeśli ktoś chce się wieczorem bawić polecam disco Memories, W hotelu poza wieczorem greckim (dość słabym) nie ma żadnych animacji dla dorosłych, natomiast dla dzieci są.Podsumowując hotel i otoczenie zrobiły na mnie dobre wrażenia i mimo tych kilku uwag jestem bardzo zadowolona.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, natalkaszypulinka
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018

Pewnie bede sie powtarzac i powielac inne recenzje ale ten hotel zasluguje na to! A dzieki cudownej Michalinie pracujacej w recepcji -dowcipnej,prze-sympatycznej,pomocnej w kazdej sytuacji-nasz pobyt zaliczamy do wspanialego wypoczynku co sklonilo nas do kolejnego wyjazdu w w/w we wrzesniu 2018. Ale kilka slow na temat pobytu we wrzesniu 2017- pokoje czyste przestronne,dwa baseny duzo zieleni,jedzenie to rozkosz dla podniebienia!!!! cisza spokoj.Jezeli ktos teskni za nocnym gwarem i zabawa to 5min od hotelu znajdzie wszystko! Nam brakowalo jedynie lodowki w pokoju:)) Goraco polecam Gaia Village i juz nie moge sie doczekac 8IX kiedy znowu tam bedziemy!!!!

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, madziadutka77