Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu Ilios byłam z rodziną we wrześniu z biurem podróży TUI. Polecam ten hotel osobom niewymagajacym. Może zacznę od plusów☺ bardzo piękne otoczenie hotelu, różnorodna roślinność,czysto ,dużo przestrzeni, plac zabaw dla dzieci. Na terenie hotelu biegają kotki i kury (koguty budziły nas codziennie ok 3-4 nad ranem piejąc pod oknem). Trzy czyste baseny, w tym jeden dla dzieci ze zjeżdżalnia. Trzy razy dziennie na plażę jeździ hotelowy busik. Obsługa bardzo miła.
Jeśli chodzi o minusy to nie byliśmy do końca zadowoleni z pokoju,lozka mega twarde, poduszki to mini jaski, wiec spanie nie było wygodne. Do tego dziwne ulokowane kontakty, prawie pod sufitem... W pokojach czajnik, kuchenka, lodówka, ale zero sztućców czy nawet kubeczka. Obsługą robiła problem jak brało się pokoju nawet plastikowe kubki po napojach (są one zwrotne). Brak wentylacji w łazience też był problemem, można się było poczuć jak w saunie. Jedzenie dobre, ale mało różnorodne, zwłaszcza sniadania. Zupy z proszku, każda smakowała tak samo. W opcji all inclusive miały być przekąski między posiłkami(tak pisze TUI w ofercie),niestety nie było.
Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wakacji, nie żałujemy, wyspa jest przepiękna, a wypożyczenie auta to konieczność. Pok3cam Agios Stefanos Beach, Plaka Forest, Zia.
Z

1  Dziękujemy, 486sylwias
Zrecenzowano: 27 października 2018

W hotelu Ilios byłam w terminie 22.09-29.09.2018, pokoje w normalnym standarszie, codziennie sprzatanie, wymiana ręczników. Czysto i schludnie. Przemiła i pomocna obsługa hotelowa. Stołówka bardzo ładna i czysta. Świetne i urozmaicone jedzenie. Cisza i spokój z dala od turystycznego zgiełku

Wskazówka dotycząca pokoi: cocho, wygodnie, dużo spacerowania - plaża 1km
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ewa G
Zrecenzowano: 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Chciałbym krótko podsumować pobyt w hotelu Ilios na Kos. Hotel zadbany, czysty, pokoje jak na zdjęciach, codziennie sprzątane. W restauracji każdy znajdzie coś dla siebie, ciężko wyjść nieprzejedzonym. Codziennie kucharze dbają by czymś zaskoczyć gości. Bardzo miła obsługa oraz rodzinna atmosfera. Przystanek obok hotelu ułatwia poruszanie się. Do miasta, plaży pare minut drogi. Szczerze polecam każdemu!

1  Dziękujemy, maciejweintritt
Zrecenzowano: 30 września 2018

Zdecydowanie polecamy! Spędziliśmy super tydz. pod koniec września 2018r. Hotel zadbany, czysty, obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna, bez problemu można porozumieć się po ang, niemiecku jak i trochę po polsku! W hotelu bardzo duża ilość Polaków. Pokoje sprzątane co dzień. Łazienka w bdb stanie. Baseny SUPER! Duża ilośc leżaków i parasoli. Jedzenie różnorodne, świeże, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Na obiad frytki, ziemniaki, mięsa, ryby, ryż, lazania, warzywa, owoce, ciasto. Jedyny minus ze brak przekąsek i płatny bar z lepszymi drinkami. Jedynie lokalne napoje alkoholowe wliczone w cenę. Małym minusikiem jest płatny bilard.. trochę słabo aby takie rozrywki były płatne i brak animacji/rozrywek. Jednak uważam, ze jest to świetny hotel do wypoczynku, można z pewnością wypocząć przy basenie i na pewno się nie pójdzie głodnym spać! Blisko hotelu super plaża w Tigaki
(15 min spacerkiem) a tam także duża ilośc sklepików i ofert turystycznych wycieczek. PS. Nie kupujcie wycieczek z biura podróży bo przepłacicie dwukrotnie.

Co do TUI.. to na lotnisku obecność rezydentów na plus ( z tym bywa różnie...) Pani Marta nie wciskała wycieczek, opowiedziała trochę o wyspie i tu sie konczy temat. Biuro ok dopóki się nic nie dzieje. Gdy póbowaliśmy się skontaktowąc z kimkolwiek to 5 nr było nieprawidłowych, inne to boty, dopiero po 10 min czekania tel udało się połączyć z przedstawicielem... I jak zwykle nijak przekaz inf.

Dziękujemy, NataliaP4730
Zrecenzowano: 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w spokojnej okolicy. Niedaleko duży super market Konstantinos z produktami w przystępnych cenach, do plaży spacerem ok 30 minut, po drodze fajne knajpki i sklepiki z pamiątkami, stosunkowo tanio względem innych miejscowości na wyspie. Plaża piaszczysta, czysta, jedną z ładniejszych na wyspie, piękne widoki. Brak tłumów przy basenach, zawsze były wolne leżaki, w pobliżu plac zabaw. Pokój ok, wszystko co potrzebne było. Jedzenie dobre, zawsze coś szło wybrać, nie było strasznych kolejek na stołówce, wszystko szło bardzo sprawnie, jedzenie uzupełniane na bieżąco, puste talerze od razu zabierane. Dla nas plusem był pokój na parterze, bo przy każdej wyprawie na basen czy plażę z małymi dziećmi to dodatkowe ułatwienie. Hotel super dla rodzin z dziećmi, okolica spokojna. Trochę brakowało animacji, ale to nie był zbyt duży problem. Wspaniały stosunek jakości do ceny. Mieliśmy porównanie z innym hotelem na Kos, również 3 gwiazdkowym z powodu opóźnionego lotu i naprawdę nasz hotel wypadł o wiele lepiej. Polecamy!!

Dziękujemy, Monika W