“Bardzo dobre”
Ikaros — recenzja

Ikaros
Nr 4 wśród 36 Restauracje (Tigaki)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest dobra, obsługa bardzo miła jedzenie smaczne, ale nie wyśmienite. Tylko trzeba uważać na pestki w oliwkach,żeby zębów nie złamać :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Ewelina100

Zrecenzowano 9 września 2018

Jedzenie bardzo smaczne i w porównaniu z innymi restauracjami dość tanie. Wystrój klimatyczny z widokiem na morze.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, angelofdeath2017
Zrecenzowano 11 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy w kilku miejscach w Tigaki, też u sasiadow za sklepem, miejscu polecanym, ale Ikaros ma najlepsze jedzenie. Grillowana ośmiornica i kalmary palce lizać. zaś smażone sardynki i burgera z prawdziwego mięsa o grubości 1 cm nasze dzieci niejadki zjadły w ekspresowym tempie, chcą tylko tam jeść. Właściciel na koniec częstował domowym ouzo. Najlepsze greckie jedzenie w niewygórowanej cenie. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy co prawda przejazdem i z polecenia z forum na szybkim piwie, frappe i pita gyros ale miejsce ma coś w sobie. Pita była wyśmienita i gdyby nie to że byliśmy w porze 2 śniadania to pewnie zjedlibysmy tu obiad. Myślę że mogłoby być smacznie. Piękny grecki wystrój.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, kamilleba
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, obsługa bardzo sympatyczna, jedynie wystrój jak z prlu. Czystość średnia. Na plus też bliskość plaży.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Aga_wro

Ikaros — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wyspa Kos, Dodecanese
Tigaki, Wyspa Kos

Byłeś(-aś) w Ikaros? Podziel się wrażeniami!