“Restauracja przy plaży”
Alikes — recenzja

Alikes
Nr 2 wśród 36 Restauracje (Tigaki)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach

Ze względu na lokalizację była to dla nas restauracja „pierwszego wyboru”, blisko hotelu i plaży. Zostałem miłośnikiem ich Gyrosa i Souflaki. Świeża ryba (Dorada) zawsze rewelacyjna.
Dla stałych gości kawa, ouzo lub arbuz do wyboru w prezencie.

Dziękujemy, Wojciech T

Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zacznę od obsługi - obsługiwał nas gburowaty kelner, który zachowywał się jakby pracował za karę. Zupy smakowały paskudnie, jakby zrobione z proszku. Kalmary gumowe, obrzydliwe. Musaka najsłabsza z możliwych. Daję dwie gwiazdki, bo znajomi z którymi byliśmy, powiedzieli, że ich główne danie było w porządku.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Lukier C
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ze wszystkich restauracji w Tigaki, ta przypadła nam do gustu najbardziej. Gdyby nie wizyta w Avli w Zii, gdzie było obłędnie, dostałaby ocenę doskonałą :) Przede wszystkim w Alikes są bardzo przystępne ceny (np. musaka kosztuje tylko 6,10 euro) i bardzo miła obsługa. Jedzenie jest dobre, choć skażone robieniem wszystkiego pod turystów. Moim zdaniem niepotrzebnie dają do wszystkiego frytki, a sałatkę grecką podają z sałatą. Poza tym wszystko bardzo nam smakowało, przede wszystkim souvlaki i grillowany ser haloumi. Bardzo miłym gestem jest prezencik od firmy na koniec, można dostać owoce, lody lub kieliszek ouzo. Generalnie miejsce do polecenia :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ushbak
Zrecenzowano 10 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Zimny odgrzewany grecki talerz, żadna z rzeczy nie była robiona na świeżo , kalmary gumowate i niedosmażone, jedyny plus to tanie piwo

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 697aleksandram
Zrecenzowano 12 października 2017

Alikes wybraliśmy kierując się opiniami na TripAdvisor. Jedzenie było po prostu przepyszne! Zdecydowałam się na kleftiko i nie żałuję, o czym świadczy fakt, że przybyłam tam jeszcze raz :) Spokojna atmosfera, atrakcyjne ceny i co najważniejsze - sympatyczna obsługa. Wisienką na torcie był mini dodatek po poproszeniu o rachunek. Mały gest, a ucieszył :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, AnnaKatarzynaP

Alikes — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tigaki, Wyspa Kos
Wyspa Kos, Dodecanese

Tigaki, Wyspa Kos

Byłeś(-aś) w Alikes? Podziel się wrażeniami!