“Urocze miejsce ”
Rodini — recenzja

Rodini
Nr 2 wśród 37 Restauracje (Tigaki)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre (talerz greckich specjałów i małże). Do tego wspaniałe tzatziki i greckie piwko w zmrożonych kuflach. Obsługa przez bardzo miłego Greka. Najadłysmy się do pełna za rozsądną cenę w miłej atmosferze. Polecam

Dziękujemy, Joanna W

Zrecenzowano 5 lipca 2019

Bardzo dobra restauracja z bardzo smacznymi posiłkami i dużymi porcjami w bardzo dobrych cenach . Obsługa bardzo sympatyczna w postaci właściciela pana Kostasa . Jedliśmy tam 4 razy i na pewno wrócimy będąc kiedyś w Tigaki .

Dziękujemy, greece11turkey6
Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze - obsługa! Właściciel jest bardzo kontaktowy i charyzmatyczny, dobrze mówi po angielsku. Jedzenie smaczne, codziennie promocje na różne dania, duuuze porcje, dobre ceny. Jedyny minus za rybę, bo była trochę zbyt mokra. Reszta bez zarzutu :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, lukierc
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem polecam tawernę Rodini.W czasie naszego 7 dniowego pobytu odwiedziliśmy to miejsce 4 razy i z każdym dniem potrawy coraz bardziej nam smakowały.Polecam zestaw dla dwojga z faszerowanym pomidorem,musaką i mięskiem w kilku postaciach.Drinki, kawa z likierem i świeżo wyciskany sok z pomarańczy pychota

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, mola54
Zrecenzowano 30 sierpnia 2015

Po prostu rewelacja na wakacje :) Przepyszne drinki - szczególnie White Lady i Paradise, wszystkie w promocji Happy Hours All Day and Night za 3 EUR! Przepyszne jedzenie - szczególnie polecam Stifado, a do tego zimny(ze szronem) Mythos :) Mniam, żałuję, że tak krótko byłem na wyspie i tylko dwa razy byłem w tej restauracji. Oczywiście świetna obsługa, z dobrym angielskim i umiejętnością doradzania w razie potrzeby :)

Termin wizyty: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Mikołaj K

Rodini — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wyspa Kos, Dodecanese
Tigaki, Wyspa Kos

Tigaki, Wyspa Kos

Byłeś(-aś) w Rodini? Podziel się wrażeniami!