“Lunchyk”
Plori — recenzja

Plori
Nr 8 wśród 36 Restauracje (Tigaki)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwukrotnie , bez zarzutu super muszle z spagheti jak w dobrych miejscówkach w Itali. Kompetentna rzeczowa obsługa .Świeży filet z spady perfekt , warzywa świeżutkie , lokalne wino b. dobre . Dobry stosunek jakości do ceny . No i piękny widok na ładną plaże i morze , fajna chillautowa dyskretna muza . Jedno z najlepszych tawern w okolicy to pewne . Możecie nam wierzyć warto tam się znaleść.

1  Dziękujemy, leonardz900

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Klimatyczna bo właściciel łowi ryby i są one tam codziennie świeże czego efekty można zobaczyć samemu na zdjęciach i w szufladach z lodem. Sympatyczny wystrój, pod nogami kolorowe koty przechadzają się majestatycznie mrożąc oczy. Wszystko ładnie podane, smaczne jednak nasze porcje były relatywnie małe. Na szczęście przyszliśmy najedzeni wiec nie było to dla nas czymś niedogodnym.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika Z
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy podczas urlopu kilkakrotnie. Za każdym razem wszystko było PYSZNE !!!
Przemiła rodzinna atmosfera, polecam w 100%

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 597katarzynaj
Zrecenzowano 10 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jeśli masz ochotę posmakować domowej kuchni greckiej musisz trafić tutaj! Byłem tu 5 lat temu, i dziś! Smaki tego cudownego miejsca wspominałem latami. Rodzinny biznes kwitnie - jakość wciąż najwyższa - koniecznie trzeba sprawdzić jak smakuje rodzinna kuchnia. Każdego dnia sprzedawane są ryby z porannych połowów nestora. Przy odrobinie szczęścia właściel sam opowie co dziś złowił, i w iście greckim stylu zaprosi do stołu. Polecam to miejsce najwybredniejszym podniebieniom - wybitnie oryginalne!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, rafalpoz
Zrecenzowano 5 sierpnia 2016

Bardzo smaczne jedzenie, świeże rybki i pyszna drinki. Do tego Wi-Fi pozwalające na rozmowę przez Skype. Czego chcieć więcej ?! :)

Termin wizyty: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Agnieszka M

Plori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wyspa Kos, Dodecanese

Tigaki, Wyspa Kos

Byłeś(-aś) w Plori? Podziel się wrażeniami!