Hotel można uznać za dobry. Pokoje czyste , codziennie sprzątnie, ręczniki również wymieniane. Dużym plusem jest bardzo miła obsługa, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Śniadania bardzo mocno nastawione na angielskich gości, codziennie to samo: fasolka, jajko sadzone i pieczony boczek. Obiady i kolacje bardzo podobne ale dobrze wykonane i zawsze różniły się jakimiś elementami. Bardzo dużym minusem jest barak możliwości zamówienie lunch boxa kiedy wyjeżdża się wcześnie rano na wycieczkę. Alkohole w opcji all okropne! Nie polecam tej opcji w tym hotelu. Położenie super, bardzo blisko położone fajne plaże i możliwość popłynięcia promem na Formentere.

1  Dziękujemy, 902dominikc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCaribeIbiza, Director de Relaciones con Clientes, Hotel Caribe IbizaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry

Dziękujemy bardzo za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami, zwracamy uwagę na negatywne punkty, aby je poprawić.

Z poważaniem

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W pobliżu hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać z i na lotnisko a także do centrum. Pokoje czyste, na zewnątrz basen. Wersja all inclusive słaba jeżeli chodzi o przekąski między posiłkami, jedzenie monotonne. Animacje bynajmniej w maju na niskim poziomie.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, AnetaP205
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCaribeIbiza, Director de Relaciones Públicas, Hotel Caribe IbizaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Wielkie dzięki za ocenę.

Przyjmujemy do wiadomości twoje doświadczenia z nami i zapamiętujemy je następnym razem.

Z poważaniem

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni pobytem w tym Hotelu. Hotel prawdopodobnie pracuje na 4 gwiazdkę. Obsługa, posiłki, sprzątanie na bardzo wysokim poziomie. To nie pierwsze nasze wakacje za granicą ale ten Hotel przerósł nasze oczekiwania. Szczerze polecam bo jest wart swojej ceny. Nie rozumię opinii dotyczących monotonnych śniadań i mam wrażenie, że są one pisane przez osoby, które pierwszy raz korzystały z jakiegokolwiek hotelu. Śniadania w każdym hotelu są takie same od USA po Europę albo ja miałem pecha w tych kilkudziesięciu hotelach, które odwiedziłem :-) Widać, że Hotel Caribe został odnowiony i to bardzo dokładnie i ze smakiem. Nie jestem osobą, która czepia się szczegółów ale nawet gdybym był, to naprawdę ciężko o coś się czepiać hotelu, który ma 3 gwiazdki a sprawia wrażenie 4 gwiazdkowego. Szczrze polecam!!! Dziękuję personelowi Hotelu Caribe za wspaniały wypoczynek i cudownie spędzony czas na Ibizie!!!

Dziękujemy, KonradM44
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCaribeIbiza, Director de Relaciones Públicas, Hotel Caribe IbizaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękuję bardzo za twoją opinię. Twoja ocena jest dla nas bardzo ważna.
Pracujemy, aby klienci czuli się jak w domu.
Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy.

Pozdrawiam.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Maciek jest dziennym animatorem, prowadzi super animacje, zawsze grzeczny, uśmiechnięty, chętny do wszelkiej pomocy, daje z siebie wszystko. Bardzo kompetentny i zaangażowany. Jest najlepszym z animatorów!! Swoją obecnością z pewnością umilił nam wypoczynek:)

Dziękujemy, BarbaraOlga
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Ogólnie spoko, ale nie było efektu WOW. Przereklamowane miejsce i hotel. Posiłki średnie - dość spory wybór, ale przez cały tydzień pobytu nie było nic co powiedziałbym że było bardzo dobre. Praktycznie codziennie te same dania (śniadania 100% tego samego co dnia, obiad/kolacja 70% tego samego). Fast foody okropne. Pokoje ogólnie w porządku, czysto, schludnie, natomiast klimatyzacja bez regulacji (nastawiana centralnie przez obsługę hotelu) - za dnia lekko sobie chłodzi, za to nocą po 15 minutach w pokoju jest lodówka.
Łóżko - może to tylko moje subiektywne odczucie, ale nie wyspałem się ani jednej nocy. Okropnie niewygodne łózko, a na drugi dzień ból pleców.
Największy minus za rezerwowanie leżaków ręcznikami przez gości hotelowych.. Godzina 8.00, a 90% leżaków okrytych ręcznikami.. W ciągu dnia nadal ~50% leżaków zajętych, a gości brak.
Nigdy nie byłem w Ciechocinku, ale czytając inne opinie jestem w stanie przyznać rację że tak właśnie wyglądają tam animacje i zabawianie gości :)
W okolicy dwie plaże - jedna okropna (300m), druga średnia (~1,5km). W porównaniu do plaż Formentery plaże te są okropne - małe, mnóstwo wodorostów, i ogólnie brzydkie. Za to również 300m od hotelu jest przystanek dla łodzi którymi możemy popłynąć m.in. na Formenterę, lub do Ibizy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są głośne i ogólnie lipa.
Dziękujemy, Paweł T