Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni pobytem w tym Hotelu. Hotel prawdopodobnie pracuje na 4 gwiazdkę. Obsługa, posiłki, sprzątanie na bardzo wysokim poziomie. To nie pierwsze nasze wakacje za granicą ale ten Hotel przerósł nasze oczekiwania. Szczerze polecam bo jest wart swojej ceny. Nie rozumię opinii dotyczących monotonnych śniadań i mam wrażenie, że są one pisane przez osoby, które pierwszy raz korzystały z jakiegokolwiek hotelu. Śniadania w każdym hotelu są takie same od USA po Europę albo ja miałem pecha w tych kilkudziesięciu hotelach, które odwiedziłem :-) Widać, że Hotel Caribe został odnowiony i to bardzo dokładnie i ze smakiem. Nie jestem osobą, która czepia się szczegółów ale nawet gdybym był, to naprawdę ciężko o coś się czepiać hotelu, który ma 3 gwiazdki a sprawia wrażenie 4 gwiazdkowego. Szczrze polecam!!! Dziękuję personelowi Hotelu Caribe za wspaniały wypoczynek i cudownie spędzony czas na Ibizie!!!

Dziękujemy, KonradM44
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCaribeIbiza, Director de Relaciones Públicas, Hotel Caribe IbizaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękuję bardzo za twoją opinię. Twoja ocena jest dla nas bardzo ważna.
Pracujemy, aby klienci czuli się jak w domu.
Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy.

Pozdrawiam.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Maciek jest dziennym animatorem, prowadzi super animacje, zawsze grzeczny, uśmiechnięty, chętny do wszelkiej pomocy, daje z siebie wszystko. Bardzo kompetentny i zaangażowany. Jest najlepszym z animatorów!! Swoją obecnością z pewnością umilił nam wypoczynek:)

Dziękujemy, BarbaraOlga
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Ogólnie spoko, ale nie było efektu WOW. Przereklamowane miejsce i hotel. Posiłki średnie - dość spory wybór, ale przez cały tydzień pobytu nie było nic co powiedziałbym że było bardzo dobre. Praktycznie codziennie te same dania (śniadania 100% tego samego co dnia, obiad/kolacja 70% tego samego). Fast foody okropne. Pokoje ogólnie w porządku, czysto, schludnie, natomiast klimatyzacja bez regulacji (nastawiana centralnie przez obsługę hotelu) - za dnia lekko sobie chłodzi, za to nocą po 15 minutach w pokoju jest lodówka.
Łóżko - może to tylko moje subiektywne odczucie, ale nie wyspałem się ani jednej nocy. Okropnie niewygodne łózko, a na drugi dzień ból pleców.
Największy minus za rezerwowanie leżaków ręcznikami przez gości hotelowych.. Godzina 8.00, a 90% leżaków okrytych ręcznikami.. W ciągu dnia nadal ~50% leżaków zajętych, a gości brak.
Nigdy nie byłem w Ciechocinku, ale czytając inne opinie jestem w stanie przyznać rację że tak właśnie wyglądają tam animacje i zabawianie gości :)
W okolicy dwie plaże - jedna okropna (300m), druga średnia (~1,5km). W porównaniu do plaż Formentery plaże te są okropne - małe, mnóstwo wodorostów, i ogólnie brzydkie. Za to również 300m od hotelu jest przystanek dla łodzi którymi możemy popłynąć m.in. na Formenterę, lub do Ibizy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są głośne i ogólnie lipa.
Dziękujemy, Paweł T
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Minusem są bardzo słabe animacje,a właściwie można powiedzieć,że ich brak.Animatorzy zamiast zachęcać ludzi do tańca siedzą sobie przy stolikach,od czasu do czasu bawiąc się z dziećmi.Szczególnie chodzi mi o animacje wieczorne,zabawy przez nich organizowane są nudne przez co miejsca przy scenie stają się bardzo szybko wolne każdy oczekuje imprezy a tu nic. Dyskoteki hotelowe opisane w planie animacji ograniczają się do włączenia muzyki mało tanecznej oraz do jedynego klubowego układu ok 23.30 po czym słyszymy komunikat koniec animacji,światła gasną.Odradzam tym,którzy myślą, że będą mogli pobawić się na terenie hotelu.Ze względu na animacje hotel nie pasuje do Ibizy a raczej kameralnej miejscowosci. Ogólnie kwalifikuje się to pod reklamacje,ponieważ oferta jest niezgodna z opisem.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Borys4356
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelCaribeIbiza, Director de Relaciones Públicas, Hotel Caribe IbizaOdpowiedź udzielona 6 lipca 2019

Dziękujemy za wybranie hotelu Caribe na wakacje.

Przyjmujemy do wiadomości twoje punkty ujemne, które zaobserwowałeś podczas pobytu.
Mamy nadzieję, że uda nam się go ulepszyć, abyście mogli nas ponownie odwiedzić.

Z poważaniem

Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Rodzinny pobyt na Ibizie 5/06/2019-12/06/2019 z. Hotel Suneo Club Caribe oceniam bardzo dobrze, Pokoje i jadalnia nowo wyremontowane i umeblowane. bardzo czysto w pokojach i strefach publicznych, baseny bardzo przyjemne, duży basen od 40 cm do 2,2 m na drugim krańcu ( ratownik na terenie obiektu), woda w basenie ciepła, leżaki nowe , dostępne i wygodne nie było tłoku. Mały basen dla dzieci ze zjeżdżalniami bardzo płytki , obok małego basenu przeszklony klimatyzowany kids club , plac zabaw fajny dla mniejszych dzieci. Jedzenie dużo, smacznie i urozmaicone, dobre 3 gwiazdki, dużo jedzenia kuchni angielskiej ponieważ ta narodowość dominuje, wśród gości, owoce morza, sałatki, ryby i mięsa smażone na bieżąco,pyszne desery, dla dzieci dobra pizza i makarony, śniadania smaczne, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Hotel położony blisko plaży, w spokojnej i przyjemnej miejscowości Es Canar, fajna plaża z łagodnym zejściem do morza, morze raczej spokojne, znajdziesz tu wszystko, bary, restauracje, sklepy z pamiątkami , wesołe miasteczko, mini pociąg kursujący po okolicznych plażach, prom na Formenterę, i do okolicznych plaż. dobre połączenie autobusowe , bezpośredni do Ibizy, Sant Antonio, Santa Eulari. malownicza promenada położona nad klifem, krótki spacer dzieli od plaży Cala Nova , tam czekają malownicze widoki, klify, fale. Dla rodzin z dziećmi polecam tą lokalizację, spokojnie, krótki transfer z lotniska. Pogoda w czerwcu przyjemna, bez upałów , odczuwalne 26, wieczory chłodne

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, KASIA12344