Agios Georgios
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Hotel polecam, są w nim warunki do udanego wypoczynku.

Plusy:
- sympatyczna obsługa hotelu
- czysto
- pyszne kolacje z lokalnymi daniami i deserami
- blisko piaszczystej i dość pustej plaży (zejście do morza: piasek pomieszany z nieprzeszkadzającymi kamykami)
- blisko sklep spożywczy i z pamiątkami
- wokół liczne kawiarnie i bary
- przystanek autobusowy przy samym hotelu

Minusy:
- dodatkowo płatna klimatyzacja
- brak żelazka do wypożyczenia
- hałas w pokoju zlokalizowanym od ulicy (polecam pokoje z drugiej strony)

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej wybrać pokój nie od ulicy ze względu na spory ruch motorów i samochodów nawet wieczorem.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, AnnaZ2253
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Spędziłam tydzień w Belle Helene w lipcu 2019. Co na plus:

- lokalizacja blisko morza,
- plaża piaszczysta i nawet pustawa
- brak głośnej muzyki, imprez itp wieczorami
- basen gdzie nie było problemów z leżakami
- kolacje - duży wybór, desery ciekawe
- duży wybór owoców bez ograniczeń
- Manager Elen - cudowna osoba !!!

co na minus

- cicha miejscowość więc nie ma za bardzo co robić wieczorami (polecam klub Butterfly z fajna muzyką i chyba jedyny, gdzie można było potańczyć)
- śniadania gdzie było mało warzyw (tylko pomidory) i codziennie to samo
- posiłki wewnątrz budynku
- pokój od strony głównego wejścia głośny z powodu drogi, gdzie jeździły motorynki i auta
- mały pokój jak na 3 osoby (ok 16 metrów)
- brak połączenia ze stolicą Korfu w niedzielę, przez co nie byłyśmy na mszy świętej
- miejscowość to raczej taka dziura dla osób ceniących sobie spokój

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Lemon2me
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Super hotel, położony przy samej plaży. Smaczne jedzenie, a przede wszystkim desery. Pokoje sprzątane codziennie. Przyjazna obsługa. Plaża piękna, długa. Możliwość wypożyczenia rowerów wodnych oraz przejażdżki motorówką do pobliskiego Porto Timmoni. Dobra baza wypadowa do zwiadzania wyspy. Polecam dla ludzi ceniących spokój oraz przyjazne warunki za niewygórowaną cenę.

Dziękujemy, Beata J
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni. W hotelu panowała bardzo miła atmosfera, cisza i spokój. Jedzenie doskonałe! Śniadania klasyczne, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie spośród serów, wędlin, warzyw, dżemów, płatków i bakalii, mleka, jogurtów, słodkiego i zwykłego pieczywa. Zawsze wychodziliśmy najedzeni na cały dzień. ;) Obiadokolacje - mega! Pyszne, greckie jedzenie! Owoce morza, ryby, mięsa, surówki, sałatki... No i te desery! ;) Wielki plus za świeże owoce do każdego śniadania i kolacji. Zaraz przy hotelu piękna plaża ze wspaniałymi widokami i morze z przejrzystą wodą. Na plaży bardzo spokojnie, niewiele ludzi - idealne warunki, by odpocząć i naładować akumulatory na cały rok. Dodatkowymi atutami hotelu są codziennie sprzątane pokoje, oraz bliskość przystanku Green Busa, którym dotrzemy w różne miejsca wyspy. Jestem zachwycona urlopem w Belle Helene. Serce pękało, gdy trzeba było się żegnać.

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękny widok, pyszne jedzenie, miła atmosfera, cisza i spokój, idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od hałasu i codziennego życia.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 0buka0
Zrecenzowano: 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Belle Helene jest chyba jednym z najlepszych w miejscowosci. Jako nieliczny posiada basen, ktory bardzo sie przydaje ze wzgledu na czesto zimna wode w tej czesci morza. Obsluga jest zawsze usmiechnieta i pomocna, pokoje sprzatane codziennie (w tym zmieniana posciel). Gdy wlascicielka dowiedziala sie, ze z zona jestesmy w podrozy poslubnej czekalo na nas w pokoju wino i kieliszki, co pozytywbie nas zaskoczylo. Wlasciwie nie trzeba bylo chodzic do tawern poniewac na kolacjach byly wszystkie typowe dania greckie. Duzy wybor i smacznie przygotowane. W hotelu goscie z Polski i Niemiec. Jedyne co przeszkadzalo to zachowanie dzieci na basenie, ale hotel nie mial na to za duzego wplywu. Plaza bardzo blisko, podobno najladniejsza na calej wyspie Corfu. Blusko supermarket i knajpy. W miejscowosci brak dyskotek. W hotelu kozliwosx wypozyczenia samochodu. Niestety dosyc daleko od stolicy corfu, ale blisko do Paleokastritsy i Sidari. Zczystym sercem polecam obiekt kazdemu na wakacje.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Krzy K