Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Pokoje rodem z PRLu do tego drzwi frontowe rozsuwane, w basenie syf, na jadalni obok ekspresu chodzą mrówki, właścicielka nie lubi polaków co bardzo było widać tym bardziej w sytuacji gdy wypadł nam chip z klucza (który był przyklejony) i przez dwie godziny nie mieliśmy prądu z czego nikt nie raczył tego naprawić a jak zaczepiliśmy właścicielkę to powiedziała że zapomniała. Zero profesjonalizmu, czysty zysk, Dzisiaj ziemniaki w skórce jutro też a pojutrze już bez skórki, codziennie ta sama sałatka na obiadokolacji, jakas cebula, makaron z szynką i sosem pomidorowym, wszystko niedobre, zero greckiego jedzenia, owoców, ryb, czasami był arbuz. To samo na śniadaniach zero warzyw, codziennie to samo, niedobre, nieświeże, kelner sobie chodzi i śpiewa i ma gdzieś że nie ma np mleka. Tragedia jednym słowem, jedynie pani sprzątająca wykonywała dobrze swoją pracę i była bardzo sympatyczna.

Wskazówka dotycząca pokoi: wifi jest tylko w recepcji, suszarkę też trzeba stamtąd pobrać
Dziękujemy, Magda F
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Dwa dni temu wróciłam z wakacji zdecydowanie nie polecam tego hotelu jedzenie nie dobre brak owoców i warzyw, zupa to zmiksowana breja tego co pozostało z poprzedniego dnia, sniadania monotonne , jajka to u nich codzienność, wstretna wedlina,jedynie dobry chleb..a to chyba za mało.
Pokoje sprzątane codziennie to na plus. Telewizor nie działa, wi-fi tylko przy basenie.
Samo Korfu bardzo ładne ale nie ten hotel!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dostaliśmy pokoje w nowej części, bardzo ładne. Wyposażone w lodówkę, telewizor oraz sejf. Sprzątaczka przychodzi codziennie ale mimo to ręczniki były wymienione tylko 2 razy. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Wszyscy mówią dość płynnie w języku angielskim.
(--) jedzenie to monotonia... A ck gorsza nie spotkacie w tym hotelu ani fety ani oliwek :(
Basen hotelowy bardzo płytki, ok 1m głębokości idealny do kąpieli z dziećmi.
Hotel oddalony jest ok 400m do plaży i ok 1km do największej plaży wyspy. Plaża piaszczysta ale bardzo dużo ludzi:( leżaki płatne 6€ razem z parasolem.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 352olap
Zrecenzowano: 28 września 2017

1.Hałaśliwa obsługa i właściciele hotelu. Codziennie słychać głośne pokrzykiwania na personel sprzątający.
2.Jedzenie okropne.
3.Woda w basenie brudna.
4.Miłe i przyjazne miasteczko. oferuje dużo atrakcji.

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Na samym początku pragnę zaznaczyć, że specjalnie dla tego hotelu założyłem konto na trip adivsorze i specjalnie dla niego wystawiam pierwszą recenzję.

Okropna przygoda z Blue Sea oraz z biurem podróży Grecos rozpoczęła się już pierwszego dnia, kiedy to po przyjeździe do hotelu około godziny 7:00 czasu miejscowego nie zastalismy nikogo z recepcji, choć napisane było, że jest ona całodobowa. Od razu postanowiliśmy zadzwonić do rezydenta, który oczywiście odebrał telefon dopiero godzinę później oznajmiajac nam, że nikt do godziny 14 nas nie przyjmie, bo dopiero wtedy rozpoczyna się doba hotelowa (przypominam przyjechaliśmy o godzinie 7) oraz że możemy zostawić nasze rzeczy w recepcji (gdzie nie było nikogo do pilnowania). Tyle na wstępie, a teraz trochę o jedzeniu.

Standard grecki w 3* hotelu to przy Blue Sea raj na ziemi. Codziennie to samo, a jakość taka, że ręce opadają. Na śniadanie dwa soki z koncentratu, kawa najgorszego gatunku z "ekspresu" - obrzydliwe, kompletnie brakowalo podstawowych warzyw typu pomidor, a przecież jest sezon. Jedynymi owocami jakie tu mieli to arbuz i coś ala gruszka. Jajecznica wyszusona na wior i podawane dzień w dzień parówki, które jak podejrzewalismy były również odgrzewane z poprzedniego dnia. Na uwage zaslugiwal również dżem śliwkowy, który pomimo przejściu fermentacji nie był wymieniany, a zamiast podawany równiez z tutejszym rodzajem ciasta - smród czuć było strasznie. Kolacje to taktyka obozowa: dzisiaj spaghetti, a jutro zapiekanka w której jest mięso z spaghetti - chyba nie muszę tłumaczyć. Dodatkowo warto wspomnieć, że na kolacji wszystkie napoje są płatne - RÓWNIEŻ WODA. Niby nie jest to dużo, ale jednak żenada.

Teraz trochę o obsłudze. Pewnego dnia podczas śniadania, które większość spożywa na zewnątrz, Panowie od trawy zaczęli koszenie podkaszarkami. Oprócz hałasu przeszkadzała również trawa lecaca w stronę jedzacych gości, którzy czym prędzej przenosili się w inne miejsce. Podłogi myte są stara szmata, a na ala marmurowych schodkach brak oznaczeń, że podłoga może być śliska - idąc w klapkach można było nieźle poleciec.

Czystość hotelu pozostawia wiele do życzenia. W łazience w wannie grzyb. Ręczniki mają plamy, choć niby wymieniane są codziennie. Talerze na stołówce przecierane sa śmierdząca scierka.

Pewnie niektórzy z Państwa myślą, że przyjechał sfrustrowany Polak na wakacje i wymyśla, ale ludzie dających "Doskonałe" temu hotelowi mnie zadzwiaja pokora i obojętnością. Byłem na kilku greckich wyspach, ale tego hotelu nie polecilbym NIKOMU

Termin pobytu: sierpień 2017
10  Dziękujemy, cannonbub