Zrecenzowano: 12 września 2019

Hotel jest w całości odnowiony, wszystko pachnące łącznie z łazienkami w pokojach, jedzenie bardzo smaczne urozmaicone jak na greckie ok :) Menadżerowie czy właściciele ? codziennie od rana do wieczora pilnują swoim wzrokiem wszystkiego, plaża jest piaszczysta, łagodne i długie wejście do morza. Aquapark otwarty widac ze nowiutki. Animacje jakieś codziennie - niekoniecznie korzystamy. Hotel dla ceniących spokój, kameralny - składający się z kilku budynków. Sprzątanie dokładne i codziennie - ręczniki wymieniane co 2 dni.W pobliżu jest sklep, ale ogólnie okolica cocha i spokojna - nic w koło nie ma ciekawego. Jadąc do hotelu 3* nie oczekuje hotelu 5* -ale tu naprawdę nie ma się do czego doczepić. Hotel stara się o podniesienie kategoryzacji i to widać na każdym kroku.

Dziękujemy, ZanetaZetka
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bałam się wyjazdu do Alkyon Beach ponieważ po odświeżeniu, z atrakcjami dla dzieci miał być gotowy na sezon 2019r, a wiadomo jak to Grecy. Mile się zaskoczylam. Hotel prawie spełnił wszystkie moje oczekiwania. Atrakcje dla dzieci super, córka nie chciała wychodzić z wody. Animacje rewelacja, dla Pani z Grecosa pełen szacun, cały dzień na nogach, sama jedna, dzieci ja uwielbialy, dorośli też.
Pokój w mojej ocenie 4/5, odświeżony, nowe łóżka, łazienka nówka nieśmigana, klima nowa, lodówka stara, ale sprawna. Gdyby tylko zmienili jeszcze szafę i dodali czajnik bezprzewodowy z szklankami, to już by było rewelacja. Mieliśmy pokój w głównym budynku na piętrze od strony lądu czyli bez widoku na morze a z widokiem na atrakcje basenowe dla dzieci.
Jedzenie to najsłabszy punkt tego hotelu. Wstyd, że nie można było chociaż raz przez całe dwa tygodnie pobytu skompletować za jednym razem wszystkich składników żeby zrobić sałatkę grecką. W dodatku ser grecki to była kpina. Ogólnie jedzenie dobre, ale byłam już w innych hotelach w Grecji i wiem jak mogło by być, więc jeszcze tu muszą nad tym popracować.
Alkohole slabizna, jak wszędzie. Za to lody pychotka.
Obsługa rewelacyjna, prawie mówili już po polsku. Hotel głównie obsługuje Polaków, Słowaków, Czechów i Węgrów.
Ogólnie hotel w pełni zasługuje na 3,5 gwiazdki ale żeby ubiegać się o 4 to muszą jeszcze nad tym popracować.
A ma o co bo miejscowość i okolica jest tak piękna, że drugiej takiej nie ma na całej wyspie, wiem co piszę. Polecam na wakacje z dziećmi!
Jeśli tylko będzie mi dane jechać tam w kolejnych sezonach to z wielką przyjemnością. Po prostu nie nastawiajcie się na hotel 5 gwiazdek jeśli piszą o 3 i tyle.

Dziękujemy, Anna J

Opinie

Najbardziej pomocne

Wszystkie opinie

J.K J.K.5/55 minut temu na stronie  Google

Jestem w trakcie wczasów w tym hotelu. Wakacje kupione w Grecosie.
Trafiłam do pokoju odremontowanego. Jest czysto i ładnie. Jedzenie smaczne, świeże i dobrze podane.
Obsługa hotelowa miła i uśmiechnięta. Team Grecosa: Kasia, Hania, Kamil - animatorzy,Adrian-rezydent i Monika-pilotka na Wielkiej Greckiej bardzo pomocni, zaangażowani, z pasją wykonujący swoją pracę.
Olbrzymim atutem jest położenie hotelu. Piękna plaża, piaszczysta z cudownymi widokami.
Hotel ma mini Aquapark dla dzieci.
Codzienne animacje A dzieci i dorosłych. Negatywne opinie na temat tego hotelu są krzywdzące.
W hotelu są Polacy, Czesi i Słowacy.
Przez 7 dni nie spotkałam nikogo, kto by marudził.

Dziękujemy, Joanna672
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Pobyt w Agios Georgios Pagon w Alkyon Beach Hotel na Corfu uważam za bardzo udany.
Przed wyjazdem zapoznałem się z recenzjami innych osób i, przyznam szczerze, iż miałem dość mieszane uczucia. Sam wyjazd był dość drogi a narzekania ludzi, które płynęły z większości opinii nie budowały pięknego obrazu.
Miłe zaskoczenie to bardzo bliskie i zarazem malownicze położenie hotelu nad samym morzem. Ujmujący widok, świetna plaża i zarazem idealne miejsce jako baza wypadowa do eksploracji samej wyspy Corfu.
Jedzenie było dobre. Ja zawsze znalazłem coś dla siebie a lokalne trunki bardzo mi odpowiadały.
Malownicze widoki w zasięgu 15 - 20 km, np. w miejscowości Sidari pozostaną na długo w mojej pamięci. Ujmujące.
Kręte i potwornie wąskie drogi na całej wyspie nie zachęcały do samodzielnego zwiedzania Corfu za pomocą samochodu z wypożyczalni, ale dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z lokalnej komunikacji autobusowej.
Rewelacyjne polskie animacje prowadzone przez trójkę profesjonalistów - Hanię, Kasię i Kamila. Moje dzieci były zachwycone zaangażowaniem, kreatywnością i zapałem z jakim były one prowadzone.
Specjalne i ogromne podziękowania dla Kamila Dawidowskiego - najlepszy animator jakiego spotkałem do tej pory a miałem kontakt naprawdę z wieloma. Kamil, swoim zapałem, zaangażowaniem, pomysłowością, cierpliwością i profesjonalizmem zasłużyłeś na medal od wszystkich dzieciaków z hotelu. Marcel cały czas wspomina Twoje zabawy w PAJĄKA, KRAKENA i sposób w jaki zachęcałeś dzieci do nauki pływania poprzez zabawę.
Dzięki, Kamil, również na Twoje zaangażowanie w mecze siatkówki - to był ogromny plus pobytu w tym hotelu.
Polecam hotel i jego wspomniane zalety oraz rewelacyjnych animatorów. :)

3  Dziękujemy, SebastianWnuk
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

"Wspaniałe wielkie wakacje" proponowane przez Grecos to PORAŻKA!!! Bardzo proszę omijać reklamowany i polecany przez Grecos hotel Alkyon Beach na wyspie Corfu. Porażka! Hotel nie powinien być umieszczony na liście hoteli przeznaczonych dla turystów zagranicznych. W zasadzie ten hotel ze względu na warunki zakwaterowania i wyżywienie powinien być ZAMKNIĘTY! Hotel nie jest tak jak opisano w całości odnowiony w 2019 roku. Pokoje zagrzybione, wilgoć, wybija kanalizacja. Jedzenie, jeśli można to nazwać jedzeniem monotonne, śmierdzące. Dam tylko trzy przykłady: na śniadanie podsmażane pieczywo z wczorajszego dnia, do smarowania pieczywa margaryna, na obiad "lotki" tj. końcówki skrzydełek z kurczaka. Hotel nie jest przystosowany do przyjmowania rodzin z małymi dziećmi – brak podjazdów na/przy schodach. Właściciel arogancki, straszył nas policją gdy zebraliśmy się żeby mu przedstawić nasze uwagi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla ryzykantów i niedowiarków jedynie pokoje z widokiem na morze ale trzeba dopłacić. Czasami nieprzyjemny fetor z kanalizacji.
Dziękujemy, Lech G