Punkt obowiązkowy na Ibizie!

Bez problemu dotarliśmy tu autem, które trzeba zostawić przy drodze i resztę trasy przejść pieszo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 czerwca 2019
Konradg19
Poznań, Polska
Przepięknie !

Krótko: będąc na Ibizie trzeba tam być! Cudo widoki jednak trzeba wypożyczyć samochód aby tą wyspę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 czerwca 2018
WALDI R
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 396)

Zrecenzowano: 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bez problemu dotarliśmy tu autem, które trzeba zostawić przy drodze i resztę trasy przejść pieszo ( krótko).
Przepiękne widoki!
Must be!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Konradg19
Zrecenzowano: 20 czerwca 2018

Krótko: będąc na Ibizie trzeba tam być! Cudo widoki jednak trzeba wypożyczyć samochód aby tą wyspę zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, WALDI R
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017

Będąc na Ibizie warto wybrać się w okolice zatoki d'Hort.
Najlepiej jechać z nawigacją ( my użyliśmy map Google ) na platformę widokową.
Widoki z platformy są zachwycające : cudne klify, plaże, morze i niezamieszkałe wysepki Es Vedra.
Zdjęcia na klifie z wysepkami, albo zatoką w tle są przepiękne.
Polecam gorąco.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Jolanta63
Zrecenzowano: 1 maja 2017

Miejsce przepiękne. Dojazd nieco ciężki -wpisaliśmy w nawigację wieżę widokową na Es Vedra- warto zaufać nawigacji, gdyż prowadzi na szutrową drogę ( i słusznie, gdyż z głównej drogi nie ma znaków do tego pięknego miejsca). Można dojechać tą drogą kawałek, następnie iść na nogach do krawędzi klifu i spacerować sobie wzdłuż klifu i podziwiać piękną Es Vedrę... Nie trzeba wchodzić na samą górę, gdzie jest wieża, gdyż idzie się tam spory kawałek (no chyba, że ma się czas). Piękne widoki są już wzdłuż klifów !!! Każdy może znaleźć sobie swoje miejsce, jest tu mało ludzi także polecam to miejsce na totalny relaks. Warto zabrać ze sobą jakiś prowiant, piwko, kocyk i podziwiać. Nie wiem dlaczego, ale na zdjęciach Es Vedra nie wygląda tak imponująco jak w rzeczywistości.. Moim zdaniem jest to jedno z najpiękniejszych miejsc jakie widziałam !!! Chcę tam wrócić !!!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
Dziękujemy, stejsik
Zrecenzowano: 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych punktów widokowych na wyspę Es Vedra to cała d'hort. Warta tam pojechac i podziwiać piękne widoki z klifu. Zaopatrzenie wygodne obuwie bo teren nie jest przyjazny. :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, PieTu82